• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی برای دور زدن اسپم ، اسپم شناسی و راه های جلوگیری از ساسپند ، بلک لیست و حذف اسپم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
از همه جا ساسپند شدم . تمام وبلاگ های خارجی ، سوشیال ، لینکدین و ردیت و مدیوم و...
223.gif

و نکته کار اینه که هیچ کجا لینک خاصی قرار ندادم یعنی هر بار یه ادرس غیر تکراری بوده نه اینکه همه جا به ادرس site.com لینک بدم
یعنی مشکل چی بوده که این کار رو کردن؟ اگر یه دونه لینک همه جا بود میشد گفت ادرس یو آر ال رو گذاشته بلک لیست اسپم ولی لینک غیر تکراری اینا همه اسپم و ساسپند شدن . بنظرتون مشکل چی هست؟ ایمیل موقت استفاده شده و آی پی پراkkسی . ممنون میشم راهنمایی کنید چی کار باید انجام داد
این یکی از پیغام های اسپم
ranting3.gif
your account has been suspended by Akismet Anti-Spam Plugin

بلک لیست درکار نبوده مثلا فرض کنید از اینجا لینک بدم به yahoo.com خب این ادرس که اسپم نیست از طریق بلک لیست اسپم کنه ، site1.com , site2.com و... اینا هم ثابت نیستن که برای بلک لیست اقدام کنه
آی پی ، خب نمیشه ایران باشه بیشتر این سایت ها فیلتر هستن نمیشه همینطوری وارد شد سرور مجازی هزینه داره.
ایمیل موقت ، بیشترین احتمالی هست که میدم به این خاطر بوده ولی کاملا مطمئن نیستم ، بقیه ایمیل های غیر اسپم ورفای شماره دارن
راهی هست که بشه از ایمیل هاستینگ استفاده کنم ولی برای دامنه های مختلف؟ این کار هم بشه باز هزینه داره.
همه این بحث ها به کنار ، این Akismet لعنتی چه کوفیه الگوریتم هایی که داره چی هست؟
k06204.gif

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
ممکنه مشکل از پرو*کسی باشه. البته خودش چند بخشه:
1- راه هایی برای تشخیص پروکسی وجود داره که ممکنه افزونه اکیسمت از همین راه ها پروکسی رو تشخیص میده و بلاک میکنه (چون اصولا پروکسی در ربات ها استفاده میشه)
2- شاید اکیسمت یک دیتابیس بزرگ از پرو*کسی های روزانه داره و از این طریق آیپی پرو*کسی رو تشخیص میده
3- منبع پرو*کسی شما نمیدونم کجاست ولی ممکنه تعداد زیادی ربات در لحظه از اون آیپی برای اسپم استفاده کنن و باعث بلاک شدن از سمت اکیسمت بشه

همچنین احتمال زیاد، مشکل از ایمیل موقت هم باشه. منابع مختلفی هست که لیست روزانه و آپدیت از دامنه های مورد استفاده ایمیل های موقت بصورت عمومی قرار میدن و خب تقریبا اکثر مواقع اسپمر ها از ایمیل موقت استفاده میکنن و این یکی از راه های تشخیص ممکنه باشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
برسی کردم سرویس هایی که اسپم میدن ایمیل اختصاصی خودشون رو دارن یعنی ایمیل موقت که همه استفاده میکنن ندارن با دامنه خودشون ایمیل میگیرن
ایمیل از کجا بیارم؟ بجز ایمیل موقت . بجز یاهو و جیمیل ، ایمیل هاستینگ هم فکر نکنم بشه برای چند تا دامنه استفاده کرد
میشه از ایمیل هاستینگ برای چند تا دامنه استفاده کرد؟
سایت هایی که هاست رایگان میدن ، ایمیل هاستینگ هم دارن؟ گیگفا تست کردم ارور داد Email on free hosting has been depreciated
چطور قبل از استفاده میشه فهمید طرف مقابل از Akismet و ضد اسپم استفاده میکنه؟ کد پیج سورس و چیز دیگه ای داره که بشه فهمید؟
سرویس ایمیل که دامنه اسپم نباشه و تایید شماره موبایل هم نداشته باشه یاندکس هست ولی اینقدر آشغاله که حتی ایمیل ها رو دریافت نمیکنه ، صندوق ورودی و اسپم هیچ کجا ایمیل ها دریافت نمیشن چند بار هم تستش کردم:confused: بجز یاندکس ایمیل دیگه ای هست؟

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
میشه از دامنه معمولی به دامنه onion. دارک وب ایمیل دریافت کرد؟ چند تا ایمیل دارک وب تست کردم خراب بودن ، لطفا چند تا سرویس ایمیل onion که باهاشون کار کردید معرفی کنید برای تست

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
فک کنم ایمیل و IP رفته تو دیتابیس سایت هایی که اسپمرها رو شناسایی میکنن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
فک کنم ایمیل و IP رفته تو دیتابیس سایت هایی که اسپمرها رو شناسایی میکنن
یک تست مهم انجام دادم ، ایمیل یاهو ، لینک به فیسبوک ، دامنه فیسبوک و یاهو اسپم نیستن با این حال ساختن اکانت با ایمیل یاهو و لینک دادن به فیسبوک ، اسپم شناخته شده و اکانت ساسپند شد :mad:
پس با این حال الاوه بر ایمیل معتبر و دامنه غیر اسپم نیاز هست به آی پی غیر از رنج پراکسی خب وقتی فیلتره آی پی معمولی از کجا بیارم؟
فقط میشه از وی پی اس استفاده کرد که هزینه داره
چه راه حلی بنظرتون میرسه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,226
یک تست مهم انجام دادم ، ایمیل یاهو ، لینک به فیسبوک ، دامنه فیسبوک و یاهو اسپم نیستن با این حال ساختن اکانت با ایمیل یاهو و لینک دادن به فیسبوک ، اسپم شناخته شده و اکانت ساسپند شد :mad:
پس با این حال الاوه بر ایمیل معتبر و دامنه غیر اسپم نیاز هست به آی پی غیر از رنج پراکسی خب وقتی فیلتره آی پی معمولی از کجا بیارم؟
فقط میشه از وی پی اس استفاده کرد که هزینه داره
چه راه حلی بنظرتون میرسه
برای تست بعدی دقیقا همین کار رو انجام دادم ولی با آی پی ایران
یعنی ایمیل معتبر(یاهو) ، لینک به فیسبوک ، آیپی ایران که آیپی رنج پراکسی نیست
با این حال دوباره تمام اکانت ها ساسپند شد
تنها نقطه مشترک این بود که از متن تکراری استفاده کردم که فکر نمیکنم متن کپی باشه یا مطلب اختصاصی فرقی داشته باشه . نمیشه که همه جا متن اختصاصی بنویسم. نمیتونم

Last edited:
بالا