• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی برای زدن سایت خارجی

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
دوستایه گلم عیدتون مبارک ایشالا سال خوبی داشته باشید پر از موفقیت و سلامتی
من به انگلیسی مسلطم میخواستم سایت انگلیسی بزنم ممنون میشم چندتا سوال دارم راهنمایی کنید

1 - چه موضوعی بزنم بهتره؟خودم تفرییحی مد نظرمه یعنی همه مدل پستی داشته باشه مثل مدل لباس، انواع عکسا مثل بازیگرا و ...
اصلا فایده داره این نوع سایت زدن؟ اگه خوب نیس به نظرتون چی بهتره؟ فقط اینم بگم فعلا درامد زیادی ندارم که بتونم خرجش کنم ولی تا یه حدودی میتونم
2 - سایتایه خارجی از نظر کپی کردن مشکلی نداره؟ مثلا توو سایتایه ایرانی یه مطلب رو کپی میکنی یه کم خودت ویرایشش میکنی مثل تیتر و چند خط اولش. اگه همینطوری واسه سایتایه انگلیسی هم کپی کنیم مشکلی نداره؟ البته پست اختصاصی هم در کنارشون قرار میدم
3 - کلا درامد سایتایه انگلیسی از چه طریقی بدست میاد؟ مثل ایران که فکر نکنم همکاری در فروش به این صورت باشه
بهرحال یه راهنمایی کنید چطوریه روشش
4 - دامین و هاست از چه سایتی بخرم؟ خارجی باشه چون قبلا سایت داشتم بعد اینکه فیلترم کردن به شرکتی که ازش هاست خریده بودم هم پیام دادن که ببنده سایتم رو

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
کسی نبود راهنمایی کنه؟ :(

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
1. سایت زدن غلطه ، سایت ایجاد کردن درسته ، دور از شعن(شان) یه وبمستره :D
2. تفریحی هیچ فایده ای نداره مگر اینکه مطالب خیلی جنجالی مثل همین صدف طاهریان و اینا رو بزاری که باز اونا هم زیاد بازدید نداره چون پیپل و اینا هست.
3. کپی که کلا اشکال داره و گوگل وب انگلیش رو مثل فارسی مدیریت نمیکنه کپی کنی ببخشید ولی جرت میده ، ولی کپی با ویرایش های زیاد نه خوبه.
4. کلا به خاطر ابر قدرت بودن گوگل درآمد نت انگلیش رو میگن ادسنس هستش ولی اگه ترافیک خوبی داشته باشید از CPA ها و سایت های کلیکی و CPM و همچنین CPL که خیلی خوبه میتونه درآمد داشته باشید.
5. از سایت هایی بگیر که چورن های ایرانی گرفتن :D

توصیه میکنم رو موضوعی جز تفریحی و به صورت کاملا تخصصی فعالیت کنی ، بدترین موضوعات هم در نوع تخصصیش جواب میده. :)

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
سایت در رابطه با گیم و در حوزه دانلود مجانی و کرک بسیار راه گشا خواهد بود ، دامنه رو حتما جهانی بگیرید com net org info

اینرو در نظر داشته باشید نمیتونید از شبکه های تبلیغات ایرانی استفاده کنید ، محصولات ایرانی بفروشید و حتی پاپ آپ قرار بدید که مد شده بین وب مستر ها ، تنها و تنها میتونید از تبلیغات گوگل استفاده کنید که باید با یه واسطه وصول کنید در آمدتون رو ،

پشنهاد میکنم تا باز شدن بیشتر فضا در پسابرجام دست نگه دارید

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
1. سایت زدن غلطه ، سایت ایجاد کردن درسته ، دور از شعن(شان) یه وبمستره :D
2. تفریحی هیچ فایده ای نداره مگر اینکه مطالب خیلی جنجالی مثل همین صدف طاهریان و اینا رو بزاری که باز اونا هم زیاد بازدید نداره چون پیپل و اینا هست.
3. کپی که کلا اشکال داره و گوگل وب انگلیش رو مثل فارسی مدیریت نمیکنه کپی کنی ببخشید ولی جرت میده ، ولی کپی با ویرایش های زیاد نه خوبه.
4. کلا به خاطر ابر قدرت بودن گوگل درآمد نت انگلیش رو میگن ادسنس هستش ولی اگه ترافیک خوبی داشته باشید از CPA ها و سایت های کلیکی و CPM و همچنین CPL که خیلی خوبه میتونه درآمد داشته باشید.
5. از سایت هایی بگیر که چورن های ایرانی گرفتن :D

توصیه میکنم رو موضوعی جز تفریحی و به صورت کاملا تخصصی فعالیت کنی ، بدترین موضوعات هم در نوع تخصصیش جواب میده. :)

1 - اشکال نداره وبمسترا کلا کار دور از شان زیاد انجام میدن اینم رووش :p
2 - یعنی مطالب مثلا پزشکی و عکسهای بازیگرا و چیزاهایه آموزشی مثل کلش و آشپزی و ... بازدید نداره؟ اخه یه مزیتی که نسبت به سایتایه ایرانی داره اینه که راحت عکس میزاری همش نمیخواد نگران فیلترشدن باشی
3 - آره میدونم منم نمیخوام کل مطلب رو دقیق کپی کنم ویرایشش میکنم تا جایی که بشه

آخه مشکلم اینه که نمیدونم چطوری پست تخصصی بزنم توو مورد خاصی که تخصص ندارم که بخوام از خودم پست بزنم
فقط به کامپیوتر (از نظر نرم افزاری مثل فتوشاپ و ...) و زبان تسلط دارم، خودم نظرم این بود که تفریحی بزنم و مطالب رو با تغییر دادن از حالت کپی کامل درش بیارم یا مطالب ایرانی که خوبه مثل چیزایه پزشکی یا علمی و ... رو به انگلیسی ترجمه کنم

سایت در رابطه با گیم و در حوزه دانلود مجانی و کرک بسیار راه گشا خواهد بود ، دامنه رو حتما جهانی بگیرید com net org info

اینرو در نظر داشته باشید نمیتونید از شبکه های تبلیغات ایرانی استفاده کنید ، محصولات ایرانی بفروشید و حتی پاپ آپ قرار بدید که مد شده بین وب مستر ها ، تنها و تنها میتونید از تبلیغات گوگل استفاده کنید که باید با یه واسطه وصول کنید در آمدتون رو ،

پشنهاد میکنم تا باز شدن بیشتر فضا در پسابرجام دست نگه دارید

توو سایتایه دانلود زیاد تخصص ندارم بیشتر سایت تفریحی زدم، بعد کلا خارجکیا به دانلود رایگان گیر میدن نمیزارن راحت بشینی بازی یا فیلم و ... دان کنی یا بزاری واسه دانلود، احتمال اینکه گوگل مثلا سایت رو بن کنه زیاد نمیشه؟

درسته میدونم توو سایت خارجی که نمیشه محصولات همکاری در فروش ایرانی رو تبلیغ کرد که :D
مگه الان سایت بزنم با توجه به باز نشدن بیشتر فضا در پسابرجام چه مشکلاتی واسم میتونه پیش بیاد؟ میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
آخه مشکلم اینه که نمیدونم چطوری پست تخصصی بزنم توو مورد خاصی که تخصص ندارم که بخوام از خودم پست بزنم
فقط به کامپیوتر (از نظر نرم افزاری مثل فتوشاپ و ...) و زبان تسلط دارم، خودم نظرم این بود که تفریحی بزنم و مطالب رو با تغییر دادن از حالت کپی کامل درش بیارم یا مطالب ایرانی که خوبه مثل چیزایه پزشکی یا علمی و ... رو به انگلیسی ترجمه کنم
یه سایت انگلیش داشتم آموزش هایی مثل پخت تخم مرغ و چطور صحیح راه بریم و آموزش جوراب پوشیدن و کلا مسائل خیلی ساده رو میذاشتم :D بازدید هم گرفت ولی حوصلشو نداشتم ریدایرکتش کردم به سایت بازیم :)
کلا نیاز نیست حتما یه تخصص رو به صورت حرفه ای بلد باشید بیشتر جستجوی های افراد سوالاتیه که خجالت می کشن از بقیه بپرسن:)
خدایی خودت روت میشه بپرسی چطور بند کفشمو ببندم یا تخم مرغ درست کنم :general404:

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
1 - اشکال نداره وبمسترا کلا کار دور از شان زیاد انجام میدن اینم رووش :p
2 - یعنی مطالب مثلا پزشکی و عکسهای بازیگرا و چیزاهایه آموزشی مثل کلش و آشپزی و ... بازدید نداره؟ اخه یه مزیتی که نسبت به سایتایه ایرانی داره اینه که راحت عکس میزاری همش نمیخواد نگران فیلترشدن باشی
3 - آره میدونم منم نمیخوام کل مطلب رو دقیق کپی کنم ویرایشش میکنم تا جایی که بشه

توو سایتایه دانلود زیاد تخصص ندارم بیشتر سایت تفریحی زدم، بعد کلا خارجکیا به دانلود رایگان گیر میدن نمیزارن راحت بشینی بازی یا فیلم و ... دان کنی یا بزاری واسه دانلود، احتمال اینکه گوگل مثلا سایت رو بن کنه زیاد نمیشه؟

درسته میدونم توو سایت خارجی که نمیشه محصولات همکاری در فروش ایرانی رو تبلیغ کرد که :D
مگه الان سایت بزنم با توجه به باز نشدن بیشتر فضا در پسابرجام چه مشکلاتی واسم میتونه پیش بیاد؟ میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟

بیشتر منظورم در رابطه با فعالیت اقتصادی و وصول درآمد سایتتون هست که به مشکل میخورید یه ایرانی فعلا نمیتونه به عنوان یه کاربر در فضای بانکی بین المللی تراکنش انجام بده !

البته گوگل به کپی رایت اهمیت میده و گاها دیدیم نتایج رو به دلیل شکایت پاک کرده ، اگر ازتون شکایت بشه بله نتایج پاک میشه ، مثلا یه سازمانی در اونور از شما شکایت کنه که البته خودش زمینه های لازم رو نیاز داره مثلا افزایش بازدید و برند شدنتون توی سایت های انگلیسی زبان .

موضوعات دیگری هم هست میتونید فعالیت کنید اونی که عرض کردم یه مثال بود ، توی زمینه دانلود میتونید در زمینه سیستم عامل اندروید میتونید فعالیت کنید بازی های رایگان و تریال رو قرار بدید یا حتی همون ویندوز و مک تریال و رایگان

بالا