• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی برای چند مورد در برنامه نویسی VB6

Rain_Saeid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و درود خدمت شما اساتید محترم..

و تشکر از انجمن بسیار خوبتون..

چند مورد راهنمایی میخواستم .. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید..

1- میخوام توی VB چند صفحه باز کنم و از منوی ایجاد شده دستوری بنویسم که با زدن منو به آن صفحه وارد بشه..

2- چطور میتونم فایلی بسازم که با ساختن یک برنامه ، و تنها با خود برنامه بشه فایل EXE برنامه رو فراخوانی کرد (یعنی اینکه به برنامه هایی که داخل آن فایل میخوام بریزم، کسی نتونه کپی برداریشون بکنه)

3- چطور چند صفحه داخل یک برنامه بسازم

باتشکر

Rain_Saeid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نبود راهنمایی کنه!!؟؟

pc.monk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام و درود خدمت شما اساتید محترم..

و تشکر از انجمن بسیار خوبتون..

چند مورد راهنمایی میخواستم .. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید..

1- میخوام توی VB چند صفحه باز کنم و از منوی ایجاد شده دستوری بنویسم که با زدن منو به آن صفحه وارد بشه..

2- چطور میتونم فایلی بسازم که با ساختن یک برنامه ، و تنها با خود برنامه بشه فایل EXE برنامه رو فراخوانی کرد (یعنی اینکه به برنامه هایی که داخل آن فایل میخوام بریزم، کسی نتونه کپی برداریشون بکنه)

3- چطور چند صفحه داخل یک برنامه بسازم

باتشکر
سلام
1- منظور از صفحه یک form ‌جدید هست ؟
2- باید از تابع API‌استفاده کنی و اما اگه شخصی بتونه فایل رو ببینه امکان کپی برداریش هم ممکنه باشه (‌ممکنه اگه Attribute رو روی Read-Only بزاری کپی نشه)
3- سوال 1‌.. منظور از صفحه form‌هست ؟

Rain_Saeid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و درود

1- بله منظورم همون form هست ، حالا فرم هم نشد ، نشد.. فقط یه صفحه دیگه ای باشه که گزینه های دیگه ای بگذارم..
2- سوال دوم بنده این هست که یک Combobox بسازم که با انتخاب گزینه مورد نظر.. به صفحه Form مورد نظر بره.. مثلا میخوام تو Combobox گزینه ای بگذارم به اسم Page 2 که وقتی انتخابش کردم بره به صفحه Page 2..

ممنون میشم راهنمایی کنید.. با تشکر

بالا