برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در ایجاد سایت انگلیسی زبان و کسب درآمد

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان.
سوالایی در مورد زدن سایت انگلیسی زبان دارم که خیلی ممنون میشم اگه بتونین راهنمایی کنین.

سایت قرار هست توی زمینه آموزش طراحی و فتوشاپ و اینجور موارد فعالیت کنه. درآمد سایت هم میخوام که از تبلیغات گوگل (ادسنس) باشه.
در کل نظرتون راجع به این ایده چیه؟ رقابت سخته؟ امیدی هست؟ خلاصه هر نظری دارید بگید لطفا.

سوال دیگه ای که دارم هم فعلا اینه که هاست و دامین رو باید از خارج ایران تهیه کنیم؟ مثلا اگه دامین com رو از ایران ثبت کنم و هاستینگ ایرانی بگیرم، ممکنه گوگل سایت رو برا نمایش تبلیغ تایید نکنه؟

مرسی از اینکه راهنمایی میکنید.

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
در مورد ادسنس هم بهتره همه جوانب رو رعایت کنید و هیچ نشانی از ایرانی بودن به گوگل نشون ندید.
مرسی بابت راهنماییتون.
اگر بخوام هاست و دامین رو از هاستیگ خارجی مثل GoDaddy و اینطور سایتا بخرم چطوره میشه؟ از نظر تحریم میگم.
نیازی به آدرس حقیقی که نیست و پرداخت هم میشه یکی از دوستان همین فروم مثلا انجام بده.
میمونه آی.پی. اینا به آی.پی ایران حساس هستن و مثلا اگه وی.پی.ان قطع شه و مشخص بشه که از ایران توی کنترل پنل هستیم بلاک میکنن.

در این موارد هم ممنون میشم شما یا دوستان مطلع دیگه راهنمایی کنید.
مرسی.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
مرسی بابت راهنماییتون.
اگر بخوام هاست و دامین رو از هاستیگ خارجی مثل GoDaddy و اینطور سایتا بخرم چطوره میشه؟ از نظر تحریم میگم.
نیازی به آدرس حقیقی که نیست و پرداخت هم میشه یکی از دوستان همین فروم مثلا انجام بده.
میمونه آی.پی. اینا به آی.پی ایران حساس هستن و مثلا اگه وی.پی.ان قطع شه و مشخص بشه که از ایران توی کنترل پنل هستیم بلاک میکنن.

مرسی.
هاست و دامنه رو که اکثر شرکت ها خودشون از خارج تهیه می کنن و اینجری نیست که ایرانی باشه این موارد پس مشکلی پدید نمیاد اما برا محکم کاری بهتره از یه هاستینگ خارجی همه چیزو تهیه کنید برای پنل هم توصیه می کنم یک vps تهیه کنید شما که می خواهید فعالیت رو وب انگلیسی کنید دیگه باید هزینه vps رو هم بپردازید تا ip تون همیشه یکی باشه نه اینکه با وی پی ان کار کنید

behi16

Registered User
لایک‌ها
556
مرسی بابت راهنماییتون.

مرسی.
منظورتون از پنل چیه؟پنل گوگل ادسنس؟ایپی ایران اصلا کار نمیکنه که بخوان بفهمن...همیشه باید با شکن باشید...درضمن نیازی نیست هر روز به پنل برید
اگه خیلی وسواس دارین یه وی پی اس ارزون بخرین و از ایپی اون استفاده کنید
در مورد درامد هم اصلا قابل مقایسه با ایران و وب فارسی نیست
با هزار ایپی روزانه، درامد چند میلیونی ماهانه می تونید داشته باشید!
فقط باید روی سئو و مطالب یونیک کار کنید
وب انگلیسی با وب فارسی اصلا قابل مقایسه نیست و اونجا اگه مطالبت خوب و بدردبخور باشه خیلی راحت وبمسترا براتون بک لینک میدن و مثل ماها نیستن که عادت به لینک دادن نداریم

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
هاست و دامنه رو که اکثر شرکت ها خودشون از خارج تهیه می کنن و اینجری نیست که ایرانی باشه این موارد پس مشکلی پدید نمیاد اما برا محکم کاری بهتره از یه هاستینگ خارجی همه چیزو تهیه کنید برای پنل هم توصیه می کنم یک vps تهیه کنید شما که می خواهید فعالیت رو وب انگلیسی کنید دیگه باید هزینه vps رو هم بپردازید تا ip تون همیشه یکی باشه نه اینکه با وی پی ان کار کنید
مرسی که جواب دادی.
درسته که سروراشون خارج هست، اما خب بالاخره مشخصه که به واسطه شرکت ایرانی ثبت شده دیگه. مثلا هاست یا دامین که از نت افراز ثبت بشه توی مشخصاتش ذکر میشه که از کجا ثبت شده. درسته؟ از این لحاظ میگم.

منظورتون از پنل چیه؟پنل گوگل ادسنس؟ایپی ایران اصلا کار نمیکنه که بخوان بفهمن...همیشه باید با شکن باشید...درضمن نیازی نیست هر روز به پنل برید
اگه خیلی وسواس دارین یه وی پی اس ارزون بخرین و از ایپی اون استفاده کنید
در مورد درامد هم اصلا قابل مقایسه با ایران و وب فارسی نیست
با هزار ایپی روزانه، درامد چند میلیونی ماهانه می تونید داشته باشید!
فقط باید روی سئو و مطالب یونیک کار کنید
وب انگلیسی با وب فارسی اصلا قابل مقایسه نیست و اونجا اگه مطالبت خوب و بدردبخور باشه خیلی راحت وبمسترا براتون بک لینک میدن و مثل ماها نیستن که عادت به لینک دادن نداریم
مرسی از جوابت.
منظورم از "پنل"، کنترل پنل هاست هست. سی پنل یا دایرکت ادمین یا حالا هر چی دیگه که ممکنه باشه و من بخاطر اطلاعات کم نشناسم.
این vps گزینه خوبی هست اما خب از این میترسم که مثلا یه لحظه قطع بشه و آی.پی ایران ثبت بشه. کل بند و بساط آدم رو بلاک میکنن میره! درسته؟
نمیدونم جای معتبری پیدا میشه که قیمت مناسب باشه و با آی.پی ایران هم مشکل نداشته باشه؟ (البته من کلا با چیزشکن وصل هستم اما خب یهو اون وسطا یه لحظه قطع میشه دیگه)

جایی رو میشناسید شما که خیال آدم رو از هاستینگ راحت کنه؟

behi16

Registered User
لایک‌ها
556
مرسی که جواب دادی.
درسته که سروراشون خارج هست، اما خب بالاخره مشخصه که به واسطه شرکت ایرانی ثبت شده دیگه. مثلا هاست یا دامین که از نت افراز ثبت بشه توی مشخصاتش ذکر میشه که از کجا ثبت شده. درسته؟ از این لحاظ میگم.

مرسی از جوابت.
منظورم از "پنل"، کنترل پنل هاست هست. سی پنل یا دایرکت ادمین یا حالا هر چی دیگه که ممکنه باشه و من بخاطر اطلاعات کم نشناسم.
این vps گزینه خوبی هست اما خب از این میترسم که مثلا یه لحظه قطع بشه و آی.پی ایران ثبت بشه. کل بند و بساط آدم رو بلاک میکنن میره! درسته؟
نمیدونم جای معتبری پیدا میشه که قیمت مناسب باشه و با آی.پی ایران هم مشکل نداشته باشه؟ (البته من کلا با چیزشکن وصل هستم اما خب یهو اون وسطا یه لحظه قطع میشه دیگه)

جایی رو میشناسید شما که خیال آدم رو از هاستینگ راحت کنه؟
خیلی سخت گرفتین
یه هاستینگ با ادرس غیر ای ار انتخاب کنید و هاست خارج بگیرید بعدش ببرید کلودفلر تا ایپی و مشخصاتش پنهان باشه
خود پنل ادسنس هم وی پی اس استفاده کنید قطع هم بشه ایپی ایران نشون نمیده فقط کانکت نمیشید

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
مرسی که جواب دادی.
درسته اما تصور شما این هست که نت افراز همون شرکتیه که تو ایران فعالیت می کنه اونور هم همین داره ثبت می کنه؟خیر دوست گرامی اینا اکثرا اونطرف کلا یه شرکت جدا ثبت کردن و با اون فعالیت می کنن به هر حال به راحتی می تونید با هاستینگ های خارجی هم کار کنید در صورتی که مشکل پرداخت نداشته باشید

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
مثلا یه لحظه قطع بشه و آی.پی ایران ثبت بشه. کل بند و بساط آدم رو بلاک میکنن میره! درسته؟
عموما این سایتها در لحظه لاگین آی پی رو ثبت می کنن و بعدش اگر قطع بشه و اتفاقی با آی پی ایران برید جایی ثبت نمیشه جدا از اون اگر یک نفر دستی اکانت شما را بررسی کنه و بخواد مو رو از ماست بکشه شاید متوجه بشه، از ۱۰۰۰ مورد شاید یکی اینجوری شه

S.RezaManesh10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
مرسی که جواب دادین رفقا.
سوال دیگم در مورد تم برای سایت هست. میتونیم از همین تم هایی پرمیوم که تو سایتای معروف ایرانی فارسی شده و فروخته میشه استفاده کنیم (و روی زبان اصلی که انگلیسی باشه تنظیمش کنیم). از نظر کپی رایت و اینجور موارد مشکلی ایجاد نمیشه؟
یا اصلا قالب رایگان وردپرس که با کیفیت باشه سراغ دارید که دیگه نگرانی از نظر کپی رایت و اینا نداشته باشیم؟

ممنون میشم اگر تو این مورد هم تجربه ای دارید بگین.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
مرسی که جواب دادین رفقا.
سوال دیگم در مورد تم برای سایت هست. میتونیم از همین تم هایی پرمیوم که تو سایتای معروف ایرانی فارسی شده و فروخته میشه استفاده کنیم (و روی زبان اصلی که انگلیسی باشه تنظیمش کنیم). از نظر کپی رایت و اینجور موارد مشکلی ایجاد نمیشه؟
یا اصلا قالب رایگان وردپرس که با کیفیت باشه سراغ دارید که دیگه نگرانی از نظر کپی رایت و اینا نداشته باشیم؟

ممنون میشم اگر تو این مورد هم تجربه ای دارید بگین.
پیشنهاده من این هست که تم رو اورجینال بخرید یا از تم های رایگان وردپرس استفاده کنین ، اینهایی که تو سایت های ایرانی فروخته میشه قابل اطمینان نیست

iradsense

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام ، دوست عزیز شما میتونید با ایده ای که دارید هم از ادسنس و هم یوتیوب همزمان درامد کسب کنید یک سری از محتوی ها رو به صورت متنی در سایت و یک سری هم به صورت ویدیویی در کانال یوتیوب خودتون قرار بدهید.یمهب
اما در مورد دامین ، از godday خرید دامین بکنید و از شر کت های ایرانی که هاست در خارجی میفروشن خرید کنید

در مورد ای پی ، اصلا شما با ای پی ایران میتونی توی ادسنس لاگین کنی یا با ای پی ایران قراره تبلیغاتی بالا بیاد که میترسید همه چی رو از دست بدید ؟

دوستان به اشتباه فکر می کنن با ای پی ایران لاگین کنند و ..... اصلا با ای پی ایران ادسنس باز میشه که شما میترسی لاگین بشی و ....

این برداشت ها درمورد ادسنس و یوتیوب کاملا اشتباهه

به طور کلی به سوالات شما پاسخ دادم اگر سوالی داشتید میتونید این دو تا مقاله رو بخونید و یا وارد گروه تلگرامی ما بشید و سوالاتتون رو با سایر دوستان به اشتراک بزارید .

یوتیوب چیست و چگونه می توان با استفاده ازآن کسب درآمد اینترنتی کرد؟

آموزش کسب درآمد از تبلیغات گوگل ادسنس

و گروه تلگرامی به آدرس زیر :

مشاوره و اشتراک گذاری تجربیات در مورد کسب و کارهای آنلاین،گوگل ادسنس و یوتیوب

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
وقتی زبان وب انگلیسی هست و طبیعتا یوزرها هم خارجی هستند چرا گوگل باید با وبمستر ایرانیش مخالف باشه ؟!

بالا