• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی در مورد فروشگاه زدن

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام دوستان
یه سوال
من میخوام محصولات همکاری در فروش رو تو یه سایت بزارم همشون رو
بعد سوالم اینجاست نحوه سفارش چجوری باشه؟؟؟
ارجا بدم به فروشگاه اصلی؟؟؟
یا کاری کنم کاربر بتونه تو فروشگاه خودم سفارش بده (بلد نیستم راحش چی هستش؟؟ :) )

ممنون میشم چیزه دیگه ای میدونید هم بگید

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام
یه سوال
من میخوام محصولات همکاری در فروش رو تو یه سایت بزارم همشون رو
بعد سوالم اینجاست نحوه سفارش چجوری باشه؟؟؟
توضیحات و داحل سایت بگذار و لینک اختصاصی خودترو روی دکمه خرید پستی درج کن
ارجا بدم به فروشگاه اصلی؟؟؟
برای خریدالر فرقی ندارد
یا کاری کنم کاربر بتونه تو فروشگاه خودم سفارش بده (بلد نیستم راحش چی هستش؟؟ :) )
در بالا توضیح داده شد
ممنون میشم چیزه دیگه ای میدونید هم بگید
التماس دعا :دی

APEX2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام

توضیحات و داحل سایت بگذار و لینک اختصاصی خودترو روی دکمه خرید پستی درج کن

برای خریدالر فرقی ندارد

در بالا توضیح داده شد

التماس دعا :دی
سلام
الان من هم یک فروشگاه دارم و اگه بخوام مثلا یکسری از محصولات همکاری در فروش شما را در سایتم به گونه ای بگذارم که خریدار اصلا نفهمه این محصولات ماله شماست و فکر کنه مستقیما از من خرید میکنه امکانش هست؟ سایتتون را نگاه کردم ولی متوجه نشدم
الان سایت من با ووکامرس هست با این اوصاف اون قسمتی که نوشتین لینک اختصاصی خودترو روی دکمه خرید پستی درج کنین . با این کار خریدار بعد از کلیک روی لینک به سایت همکاری در فروش ارجاع داده میشه و اونجا خرید میکنه یا در ووکامرس من خرید را انجام میده و یه جوری لینک میشه به سایت همکاری در فروش؟
ممنون

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
شما توی اون همکاری در فروش یه فروشگاه اختصاصی اول ایجاد میکنی و بعد لینک خریدش رو میزاری توی سایتت و بعد مشتری ارجاع میشه به فروشگاه اختصاصی شما.
پیشنهاد میکنم با آقای ایران امیر همکاری کنید. ایشون حتما راهنماییتون میکنند.

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام
الان من هم یک فروشگاه دارم و اگه بخوام مثلا یکسری از محصولات همکاری در فروش شما را در سایتم به گونه ای بگذارم که خریدار اصلا نفهمه این محصولات ماله شماست و فکر کنه مستقیما از من خرید میکنه امکانش هست؟ سایتتون را نگاه کردم ولی متوجه نشدم
الان سایت من با ووکامرس هست با این اوصاف اون قسمتی که نوشتین لینک اختصاصی خودترو روی دکمه خرید پستی درج کنین . با این کار خریدار بعد از کلیک روی لینک به سایت همکاری در فروش ارجاع داده میشه و اونجا خرید میکنه یا در ووکامرس من خرید را انجام میده و یه جوری لینک میشه به سایت همکاری در فروش؟
ممنون
یک ساب دامنه ایجاد کنید در دامنه خودتان . ای پی ها رو ست کنید لینک ایجاد شده اختصاصی خودتان را بگذارید.
اگر هم نمیخواهید یک فروشگاه در سایت ما ایجاد کنید و لینک آن ساب دامنه مارو به عنوان دکمه خرید پستی در سایت خود درج کنید.
راه حل سوم و بدترین راه:
امکان فروش در سایت شما هم هست. مشتری در سایت شما خرید کند و شما بعدا بیای در سیستم ما ثبت کنید.

بالا