• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی در مورد قروش سیم کارت کده یک و رند تهران

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
سلام
دوستان یه سیم کارت دارم با این شماره 200 0912133 رقم آخرش رو جسارتا نمیگم تا زنگ خور پبدا نکنه فقط رقم آخرش صفر نیست از اول یعنی حدوده 16 ساله هم دست خودمونه و بدون زنگ خوره خاصی هم هست
الان یه بنده خدایی 10 تومن میخواد بخره تو تابستون یه نفر گیر شده بود که 12 تومن بخره راستش به پولش احتیاجی ندارم و اهل خرجه الکی هم نیستم فقط یه همفکری میخواستم که به نظرتون این سیم کارت رو نگه دارم یا بفروشم پولش رو سکه بخرم پس انداز کنم از یه طرف هم یادگاری قدیم است
ممنون میشم یه همففکری بدید این تاپیک فروش هم نیست و باعرض پوزش به پخ هایی که در مورد فروش باشه پاسخ داده نمیشه

hosein ati

Registered User
لایک‌ها
329
داداش من باشم میفروشم پولشو سرمایه گذ اری میکنم ، مگر اینکه اهل شهرت بازی باشی بخوای کلاس بزاری

iranshoping

Registered User
لایک‌ها
57
اگه استفاده میکنی دستته نفروش وگرنه بفروش چون ده سال دیگه هم گرونتر از این نمیشه

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
ممنون دوستان راستش از یه طرف میگم 10 -12 تومن الان پولی نیست که ارزش داشته باشه اینو بفروشم از طرفه دیگه هم میگم چون پولهام رو سکه میخرم اینه بفروشم یه 10 11 تا سکه بخرم بزارم روش
به نظره کسایی که واردن تو آینده رشده خط های رند چه قدر خواهد بود؟یا شاید هم یه اتفاقی بیوفته این خط ها قیمتشون کم بشه؟

sahar_rrrr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام تو یکی از پست ها دیدم نوشتین اشنا دارین واسه فرستادن
حیوونا از تهران ب شهرستان
درسته؟

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

بالا