• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی کنید که فروشگاه بازی بزنم یا نزنم

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام من میخوام یه فروشگاه بزنم
با این محصولات:
تمام بازی های pc
نرم افزار های pc
ویدیو های آموزشی اختصاصی در مورد کار گرافیکی اتلیه

بازی ها و نرم افزار هارو میخوام با dvd بفروشم
اموزش ها رو هم بصورت دانلودی بزارم هم ارسال پستی

میخوام بدونم برای فروشگاه زدن با این محصولات گیر میدن؟
باید از جایی مجوز بگیرم؟

در کل من از فروشگاه اینترنتی چیز زیادی نمیدونم
لطفآ اگه میشه یکی صفر تا صده نحوه کار رو بگه (مجوز باید بگیرم؟ از کجا؟ جایی باید ثبت شه؟ ارسال پستی بخوام داشته باشم باید چیکار کنم؟)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
سلام اینها که پست های بازی رو گیر میدن پاک کنید به فروشگاها ایراد نمیگیرن؟

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
فروشگاه فیلم با همکاری در فروش بزن

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
ممنون از جوابت
میخوام پروژه یه سری نرم افزار ها (اختصاصی هستن), به سری ویدیو های آموزشی (اختصاصی هستن), و بازی و نرم افزار برای فروش بزارم
یعنی به اینا گیر میدن واقعآ؟
باید چیکار کنم که بتونم بفروشم؟

برای فروشگاه فیلم بعدا میخوام اقدام کنم (5 ترابایت آرشیو فیلم و سریال دارم و فیلم های جدید هم بهش اضافه میشه) بهترین راه برای فروشش چی هست؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
@logofun
ایشان هم فکر کنم مدتی فروشگاه داشتن

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ممنون از جوابت
میخوام پروژه یه سری نرم افزار ها (اختصاصی هستن), به سری ویدیو های آموزشی (اختصاصی هستن), و بازی و نرم افزار برای فروش بزارم
یعنی به اینا گیر میدن واقعآ؟
باید چیکار کنم که بتونم بفروشم؟

برای فروشگاه فیلم بعدا میخوام اقدام کنم (5 ترابایت آرشیو فیلم و سریال دارم و فیلم های جدید هم بهش اضافه میشه) بهترین راه برای فروشش چی هست؟
یکی بود سایت عمده بازی داشت به خاطر call of و gta و اینا فیلترش کردن برشکست شد فک کنم بازی های مجاز رو بزاری کاری نداشته باشن ولی باز معلوم نیست :general208:

signul

Registered User
لایک‌ها
938
الان خیلی گیر می دن به سایت هایی که بازی می زارن برای دانلود یا فروش
بهتره طرفش نری چون خیلی زود فیلتر می کنند

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
به نظرم اگه از بازی و این معقوله آشنایی داری اگه میخوای یه فروشگاه مشتی بیاری بالا یه کاری کن
ببین اصلا مهم نیست که یه قالب وردپرس بذاری روی یه هاست 50 تومنی و یه دامنه 6 تومنی بخری و شروع کنی بازی گذاشتن
اینا دیگه قدیمی شده و اشتباهیه که اکثر فروشگاه دارای اینترنتی میکنن و همش هم مینالن که چرا کسی نمیخره
به نظرم شما باید تولید محتوا کنی تو حیطه بازی
مثلا بیای بازی جدیدی که اومده یه مقدارش رو بازی کنی و از صفحه فیلم بگیری تا طرف گیم پلی رو ببینه و روش توضیحاتی بدی
مثلا نقد و بررسی کنی بازی رو و اطلاعاتی از بازی بدی
اون وقت کسایی که دنبال یه بازی میگردن با جستجو تو گوگل میبینن عه چقدر خوب بازی که میخوام بخرمو اینجا نقد و بررسیشو گذاشته برم ببینم چی نوشته
میاد و میبینه و خوشش میاد میشه یه کاربر که شما میتونی با یه سری ترفند تبدیلش کنی به مشتری
همه ما میدونیم یکی از دلایل موفقیت دیجیکالا نقد و بررسی هاشه
ولی اگه نه میخوای یه چیز عادی بیاری بالا و 1سال بعد ببندی و بیای تو این فرومو بگی نزنید خوب نیست و درآمد نداره و... از همین الان نزن
راجع به فیلترینگم شما سایت رو توی ساماندهی ثبت کن هر وقت پست بدی بذاری بهت تذکر میدن و پاک میکنی
همون دیقه فیلتر نمیکنن
کم کم کار دستت میاد مهم اینه شروع کنی

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
باید مجوز بگیرید از بنیاد ملی بازی های رایانه ای: ebazi.org
فرم مربوطه رو پرینت و تکمیل کنید و به همراه سایر مدارک مورد نیاز به آدرس بنیاد پست کنید، حضوری هم می تونید تشریف ببرید اونجا.
فراموش نکنید؛ تمام بازی هایی که برای فزوش قرار می دید باید جزو لیست بازی های تایید شده بنیاد باشن.
البته نمی دونم سیستم خرید پستی بازی هنوزم طرفدار داره یا خیر!

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
به نظرم اگه از بازی و این معقوله آشنایی داری اگه میخوای یه فروشگاه مشتی بیاری بالا یه کاری کن
ببین اصلا مهم نیست که یه قالب وردپرس بذاری روی یه هاست 50 تومنی و یه دامنه 6 تومنی بخری و شروع کنی بازی گذاشتن
اینا دیگه قدیمی شده و اشتباهیه که اکثر فروشگاه دارای اینترنتی میکنن و همش هم مینالن که چرا کسی نمیخره
به نظرم شما باید تولید محتوا کنی تو حیطه بازی
مثلا بیای بازی جدیدی که اومده یه مقدارش رو بازی کنی و از صفحه فیلم بگیری تا طرف گیم پلی رو ببینه و روش توضیحاتی بدی
مثلا نقد و بررسی کنی بازی رو و اطلاعاتی از بازی بدی
اون وقت کسایی که دنبال یه بازی میگردن با جستجو تو گوگل میبینن عه چقدر خوب بازی که میخوام بخرمو اینجا نقد و بررسیشو گذاشته برم ببینم چی نوشته
میاد و میبینه و خوشش میاد میشه یه کاربر که شما میتونی با یه سری ترفند تبدیلش کنی به مشتری
همه ما میدونیم یکی از دلایل موفقیت دیجیکالا نقد و بررسی هاشه
ولی اگه نه میخوای یه چیز عادی بیاری بالا و 1سال بعد ببندی و بیای تو این فرومو بگی نزنید خوب نیست و درآمد نداره و... از همین الان نزن
راجع به فیلترینگم شما سایت رو توی ساماندهی ثبت کن هر وقت پست بدی بذاری بهت تذکر میدن و پاک میکنی
همون دیقه فیلتر نمیکنن
کم کم کار دستت میاد مهم اینه شروع کنی
باید مجوز بگیرید از بنیاد ملی بازی های رایانه ای: ebazi.org
فرم مربوطه رو پرینت و تکمیل کنید و به همراه سایر مدارک مورد نیاز به آدرس بنیاد پست کنید، حضوری هم می تونید تشریف ببرید اونجا.
فراموش نکنید؛ تمام بازی هایی که برای فزوش قرار می دید باید جزو لیست بازی های تایید شده بنیاد باشن.
البته نمی دونم سیستم خرید پستی بازی هنوزم طرفدار داره یا خیر!

واقعا از راهنماییتون ممنون

اگر نکته ای میخواهید بگید من گوشم شنواست و میخوام از تجربیات دوستان استفاده کنم

بازم میگم ممنون از راهنماییتون

بالا