برگزیده های پرشین تولز

راهکار های ثبت نام در Stormpay

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دیدیم که اکثر دوستان سریعا با شنیدن خبر 12dailypro به فکر جیب خودشون افتادن. (قبول کنید)
من یه چند روزی هست درگیر این قضیه هستم و اما نتایج:
1)
من چند تا از بهترین روش های عوض کردن IP رو امتحان کردن ولی به این نتیجه رسیدم که Stormpay داره IP سرور ما رو شناسایی مه کنه چون اگه شما هم متوجه شده باشد تعویض IP خودتون هیچ تاثیری نداره...!
حالا شما می دونید که سایت های معروف 3X (سکسی) یک سری اریا Account هایی توی سایت میگذاره و هر شخص می تونه با دانلود کردن اون با استفاده از یک کانکشن جدید به سروری در یک کشور دیگه وصل بشه و از اون استفاده کنه اما از نظر هزینه تلفن خارجی هم لازم نیست بترسید چون تا شما فرم ثبت نام Stormpay رو تکمیل و ارسال کنید فکر نکنم 2-3 دقیقه بیشتر بشه که هزینش توی فیش تلفنتون یه چیزی حدود 100 ریال میشه !!!
حالا شما با این کانکشن که ضد فیلتر هم هست می تونید کار ثبت نامتون رو انجام بدید.
ولی...
تمام سایت های سکسی هم فیلتر شدن پس چطوری کانکشن این سایت ها رو بگیریم ؟
شما می تونید یه کارت اینترنت 2 ساعته بدون فیلتر بخرید و یا از سایت های AntiFilter که خودتون می شناسید استفاده کنید وسپس توی Google به دنبال سایت های معتبر LESS بگردید و به محض اینکه این سایت LOAD شد شما گزینه ی کاملا مشخصی برای گرفتن این کانکشن خواهید دید.
کی میره این همه راه وو ؟
2)
تو کشور های خارجی فامیل دارید ؟
همین الان یه زنگ بزنید و بگید یه اکانت Stormpay براتون بسازن و بقیش با خودتون...

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هم لینک AntiFilter
http://sultan.glwb.info/
با دیدن سرعتش کف از دهانتان جاری می شود...!
مواظب باشید زیاده روی نکنید.

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
موضوع فقط ساختن نيست هر دفعه که Login کنی مشخص ميشه که کجای و خيلی راحت اکنتو ميبندن و ديگه هيچ کاری نمی تونين بگنين:D :blink:

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطمئنی 100% ؟
پس صبر کنید....

Sahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشکل اصلی هنوزم پابرجاست ;) انتقال به ایگولد :wacko:

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلا بگزارید این مشکل حل بشه تا اون موقح با توجه به اوضاع پیش اومده iranegold و صد ها شرکت خارجی معتبر دیگه دست به کار می شند و مهم دستیابی به اکانت هست که من دارم به یه جاهایی می رسم...

taak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتره که فکر این سایت آشغال رو از سرتون دور کنید. به خاطر تهدیدات این سایت ما از ایگولد و ایمو محروم شدیم
تو جدیدترن اخبار سایت 12daily هم این موضوع آمده است که استورمپی بدون هیچ اخطاری حساب 12daily را معلق کرده و خودشان به حساب خودشان دسترسی ندارند. حالا یا 12daily داره خالی میبنده یا اینکه داره سزای کار احمقانش یعنی ترک کردن ایگولد و چسبیدن به این سایت در پیتی رو میبینه!

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها خدایی نمی خوام کرم بریزم ولی اوضاع خیلی خرابه به نظر هر چی پول داری حتی تو EMO بیارید تو E-gold و E-gold رو هم بارید ایران تا یه چند هفته...
در ضمن من یه پولی تو E-gold داشتم که چند روز پیش Account من بسته شده بود بعد از 24 ساعت که رفتم 24 دلار از موجودیم کم شده بود.

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه پولی تو E-gold داشتم که چند روز پیش Account من بسته شده بود بعد از 24 ساعت که رفتم 24 دلار از موجودیم کم شده بود البته سر ماه بود... یعنی به عنوان حق حساب اونو برداشته ؟ 24 دلار ؟
دیگه به هیچ کدوم نمیشه اعتماد کرد...

بالا