برگزیده های پرشین تولز

رايتر سوني يا تيک؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من ميخوام يه يايتر از بين سوني يا تيک بخرم!
به نظر شما کدومشون بهتره؟؟؟

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا طرف سونی نرو چون تا حالا کسی ندیدم راضی باشه اگه شما دیده اید اینجا مطرح کنید تا درباره اش بحث کنیم.
اما تیک رو تازه گی امتحان نکردم اگه اصل باشه خوبه معمولا گارانتی سریراش نباید مشکل داشته باشند.

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از fotocopyy :
من ميخوام يه يايتر از بين سوني يا تيک بخرم!
به نظر شما کدومشون بهتره؟؟؟

من هم با نظر Hardware موافقم . اصلا طرف سوني نرو ولي تياكهاي موجود در بازار هم چيني و غير مرغوب هستند و به هيچ عنوان كيفيت Teac 40X اصل را ندارند . به نظر من با توجه به بودجه تان يكي از 3 مورد زير را انتخاب كنيد .

1 - Plextor Premium با بودجه بالاي 100 هزار تومن .
2 - Plextor 52*32*52 با بودجه حدود 80 هزار تومن .
3 - Asus 52*32*52 يا Samsung 52*32*52 يا BenQ 52*32*52 با بودجه حدود 34 هزار تومن .

موفق باشيد .

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
Asus 52*32*52 خوبه بگيرم؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از fotocopyy :
ممنون از دوستان.
Asus 52*32*52 خوبه بگيرم؟
ببين رايتر asus اگر 52_24_48 باشه خوبه چون تايواني هست اگر البته گير بياري ولي 52 اگر باشه ساخت چين هست

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا در مورد تایوانی بودن بگم که در یک سال اخیر هیچ درایوی از asus تایوانی نبوده و همشون چینی بودند.
اما بگم با حدود 57 تومن می تونی plextor 52x24x52 و با حدود 45 تومن tdk cyclone بخری که البته من با tdk کار نکردم.

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از hardware :
آقا در مورد تایوانی بودن بگم که در یک سال اخیر هیچ درایوی از asus تایوانی نبوده و همشون چینی بودند.
اما بگم با حدود 57 تومن می تونی plextor 52x24x52 و با حدود 45 تومن tdk cyclone بخری که البته من با tdk کار نکردم.
آقا سو تفاهم نشه ولي رايتر تايواني اومد ولي سي دي رام نيومد اگر خواستي من براتون رايتر تايواني ميارم

s666sss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام...
به نظر من CDWRITER از نوع Plextor بگير حدود 59 تومنه بسيار عاليه پشيمون نميشي... گارانتيش هم مال سريره... نرم و بي صدا است ... به Asus نميشه اطمينان كرد يكي از دوستام مغازه داره ميگه ته سي ديو بد ميبنده....تفاوت قيمت كم اينها فقط به اندازه دو بار بسته 50 تائي CD خريدنه.... Sony ها جالب نيستند...

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخرش چه تصميمي گرفتي؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مباركه
در مورد چین وتایوان هم بگم که من جدیدا ندیدم که درایوی از asus روش خورده باشه mad in tiwan البته با عبارات دیگه هست ولی اونها منظورشون تایوانی بودن نیست مثل product of tiwan.
ابلته من ندیدم ها. یه وقت سوتفاهم نشه ممکنه واقعا باشه اگه واقعا اینجوریه ما کلی شرمنده ایم از اینکه اشتباهی یه حرفی زدیم.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من يه رايتر خوب و ارزون ميخوام چي بخرم؟ :)
سرعت هم زياد بالا نمي خوام حتي به 24x هم راضيم!
فقط ميخوام اين همه برنامه رو که دانلود کردم يه جوري بکشمشون از کامپيوتر بيرون!!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از irgamer :
من يه رايتر خوب و ارزون ميخوام چي بخرم؟ :)
سرعت هم زياد بالا نمي خوام حتي به 24x هم راضيم!
فقط ميخوام اين همه برنامه رو که دانلود کردم يه جوري بکشمشون از کامپيوتر بيرون!!

خوب و ارزون :

1-ASUS

2-Samsung (البته اين رو فعلا نخري بهتره چون گويا يك سري تقلبي يا مشكلدار يا...تو بازار زياد شده ولي چند تاييش كه من بستم و اوني كه خودم دارم عالي هست و از ايسوس هم تا حدي بهتر)

3-TEAC (اينم در صورتيكه اصل باشه عاليه ..اما تقلبي و ريماركش زياده..پس شايد فعلا نري سراغش بهتر باشه.

اينها همه قيمت در رده 33 تا 36 تومن هستن..در شرايط فعلي توصيه من بين اين سه تا ASUS هست.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب و يكم گرونتر از بالاييها :

4-TDK (خيلي عالي هست و كلا از ماركهاي بالايي بهتر هست)

قيمتش در حد 50 تومن هست.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب و گرون :

5-PLEXTOR

قيمت حدود 60 تومن.

Choise Is Yours ;)

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
ممنون :)
فكر كنم حداقل 30-40 تومن رو افتادم!

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حتما بگو چي خريدي و نظرت رو در موردش بگو كه ما هم بدونيم.
ولي همونطور كه دوست خوبم ramsstein_persia گفتن اگه Plextor بخري ارزشش رو داره كه پول بيشتر بدي

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
بچه ها pcworld يه نگاه بندازين اوله كار بد نيست

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا در مورد tdk بگم همونطور که می دونید دیگه ازون آبیاش نیست الان هگی سفیدند و قیمتشون حدود 45 تومنه.
بعدش هم اگه یه مرجعی می خواهید بدید یه لینک بذارید تا دقیقا آدم بفهمه منظورتون چیه
والا ما که توpcworld نفهمیدیم چی رو بهتر می دونه البته به جز dvd writer هاش که فکر نکنم هیچ کدوم دقیقا اینجا باشند.
جنسهای دیگه هم که ظاهرشون هم با اینهایی که اینجاست یه فرقهایی داره چه برسه به باطنشون.
راستی یه چیز جالب بگم شاید بد نباشه.
آق ما از بچگی عشق philips بودیم اون موقع که cdrom هاش اومد سریعا رفتیم یه 48x رو خریدیم . خیلی جالب نبود ولی روی تعصبی که داشتیم گفتیم بابا philips مگه می شه بد باشه حتما بقیه درایوها هم همینطورند تا اینکه یه روز که برای اولین بار (3 سال پیش) clone cd رو کشف کرده بودم گذاشتم یه سی دی قفل دار رو بخونه چون دیدم خیلی طول داره رفتم بیرون وقتی برگستم دیدم هنور 20 30 تا بد سکتور هم نخونده زدم سی دی رو در آوردم . بعدش هرچی گذاشتم توش نخوند که نخوند خلاصه عمرش رو داده بود به شما.
آقا ما هم که از بچگی فضول بودیم همونجا در ش آوردیم و هرچی پیچ توی این درایو بود باز کردیم نکته جالبش این بود که روی بوردش نوشته بود acer. این هم عاقبت خریدن جنسی فقط بخاطر اطمینان داشتن از مارکش.
حالا این تقلب ها کجا انجام می شه خدا می دونه ولی چون اینجا در و پیکر نداره اگه یکی یه جنس noname رو جای pioneer .و teac و jblو... غیره بفروشه تا بیاد معلوم بشه چی بوده جنسهاش فروخته رفته.
اون وقت جالبه که شما برید توی کشور دیگه که اینها در صدر فروشند بگی بابا اینها چیه آشغال اند سی دی رام art بخرید اونوقته که همه بهتون نیشخند می زنند و آخر هم معلوم نمیشه اشکال کار کجاست.
همینه دیگه چه می شه کرد پولها رو جمع کنید برید یه کشور دیگه حداقل بدونید که اگه پول می دید در ازاش یه جنس خوب می خرید نه اینکه آشغال رو با پک خوب بهتون می دن.
اینم از قوانین گمرکی که میان ابروشو درست کنن کله رو می کنند.

بالا