• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

رایگان موبایل و تبلت و ایکس باکس ایفون 5 رایگان

sol2en

Registered User
لایک‌ها
119
جوایز مجانی فقط عضو بگیر همین لازم نیست هیچ پولی پرداخت کنی باور کن !

XPANGO

این سایت برای تبلیغ و افزایش محبوبیت خود اقدام به طرحی نو کرده است و به صورت کاملا رایگان عضو میپذیرد و باثبت نام در این سایت قادريد تا يك محصول رو به رايگان دريافت كنيد.نكته‌ي جالب محصولات متنوع و جذاب سايت است كه از جمله مهمترين آن‌ها Apple iPhone است!! در اين سايت انواع گوشي موبايل از محصولات Apple، Nokia، Motorola، Samsung، LG , Sony Ericsson و همچنين انواع MP3 Player ها و كنسول‌هاي بازي (Xbox, Play Station 2,3 , Psp)و... موجود است

چه‌طور يك يا چند تا از اين محصولات را دريافت كنيم؟
براي اين كار بعد از عضويت بايد اعتبار مورد نياز براي محصول رو به دست آوريد (هر محصول تعداد اعتبار مشخصي دارد). براي اين كار سه پيشنهاد به شما شده: اول اينكه اين سايت رو به ديگران معرفي كنيد و كسب اعتبار نماييد. دوم خريد محصولات سايت جهت ايجاد اعتبار. سوم كامل كردن پيشنهادهاي سايت كه معمولا عضويت در سايت‌هاي معرفي شده (offer) توسط سايت است.

آيا اين سايت ايران را هم پشتيباني مي‌كند؟
بله، هم در ليست كشورها نام ايران موجود است و هم اينكه محصولات سايت (منظور گوشي موبايل) در تمام كشورها كار مي‌كند. در توضيحات سايت نوشته شده كه گوشي‌ها آماده شده براي تمام اپراتورهاست.

.::برای ثبتنام به ترتیب زیر عمل کنید::.

1. برای ثبت نام لینک زیر را روی تسک بار جستجو گر خود کپی کنید
:

http://www.xpango.com?ref=92805910

حتما باید از طریق آدرس بالا ثبت نام کنید در غیر این صورت حساب کاربری شما فعال نمیشود.جدی میگم بچه های زیادی دچار مشکل شدن و از من سوال کردن بعد از ورود به صفحه برروی چیزی که میخواهید انتخاب کنید کلیک کنید .

2.دربالای سایت نوع جایزه را مشخض کنید(ال سی دی, موبایل, کنسول بازی, mp3player)وصفحه ای باز میشود که میتوانیددرقسمت زیر سایت موبایل ها یاهرچیز دیگه رو که انتخاب کردین ببینید از هر کدام خوشتان آمد اسمش را به خاطر بسبارید واگر به در همان صفحه به قسمت بالا نگاه کنید یه جدول میبینید که باید به ترتیب نام ونام خانوادگی وایمیل وجایزه ای که میخاستید رو انتخاب کنیدو getstarte روبزنید و وارد صفحه ی دیگر میشوید که باید به ترتیب زیر عمل کنید:
3 ) پرکنید
در قسمت Firstnameنام خود را بنویسید .(البته همه چی باید لاتین وارد شود)
در قسمت Last name نام خانوادگی خود را بنویسید .
در قسمت Email آدرس ایمیل خود را بنویسید .(کاملا دقت کنید که ایمیل خود را صحیح وارد کنید چون تا ظرف یکی دو روز آینده یه ایمیل از طرف شرکت توسط من براتون میاد در ضمن این ایمیل را با ایمیل ارسالی که بلافاصله پس از ثبت نام میاد اشتباه نگیرید وحتما ایمیلتان را چک کنید)
در قسمت Password برای خود یك پسورد ایجاد كنی البته تعداد حروف برای
انتخاب پسورد بیشتر از 6 حرف باشد .
در قسمت Adress 1 آدرس دقیق خانه ی خود را بنویسید به این صورت:
st: یعنی خیابان
ave: یعنی خیابان اصلی
no: یعنی پلاک
floor : یعنی طبقه
alley : یعنی کوچه
blvd : یعنی بلوار
cross : چهار راه
free way : بزگراه
in front of: رو به روی
after: بعد از
before : قبل از
near : جنب
sq : میدان Adress2 اختیاری است وشما برای انجام شدن بهتر كار فقط یك آدرس را بنویسید و آدرس دیگری را وارد نكنید .
در قسمت town/city نام شهر خود را بنویسید .
در قسمت county/state نام استان خود را بنویسید .
در قسمت country نام كشوری كه در ان زندگی می كنید را از لیست انتخاب كنید .
در قسمت post code/zip كد پستی منزل خود را وارد كنید .
نمونه يک آدرس کامل پستي در زير آورده شده و سعي شده از بيشتر لغات در اين آدرس استفاده شود تا شما با رعايت قوائد نوشتن آدرس بتوانيد نشاني دقيق پستي خود را قيد نمائيد. (توجه:آدرس انگليسي بايد از آخر به اول نوشته شود)

به طور مثال:

شيراز – خيابان بني هاشم - ميدان شهيد محسني - بلوار مهدي آباد - کوچه امين - پلاک 79

No79-amin Alley-mahdiabad Blv-shahid mohseni Sq-banihashem St – shiraz
در قسمت Free Gift نام هدیه ای را كه میخواهید دریافت کنید انجخاب کید.
در قسمت Referral ID اگر شماره ای نوشته شده بود به ان دست نزنید زیرا ثبت
نام شما با موفقیت انجام نمی شود

قسمت conditions Terms And مربع كوچكی وجود دارد آن را تیك بزنید و بر روی
كلمه ی REGISTER كلیك كنید .
اگر همه ی كادرها را به درستی پر كرده باشید صفحه ی بارگذاری شده پیغام تبریك
را نمایان می كند ولی اگر درست انجام نداده باشید از شما در خواست می شود كه
دوباره مراحل را به درستی انجام دهید وقتی كه با پیام موفقیت آمیز مواجه شدید
نامه ای به ایمیل شما ارسال می شود كه در آن لینكی برای فعال سازی اكانت شما
گذاشته شده است به ایمیل خود رفته و بر روی لینك كلیك كنید تا صفحه ای جدید باز شود

طریقه عضو گیری
بعد از ورود به سایت در بخش کاربری خود جلوی Referral Link لینک شما قرار دارد که از طریق این لینک میتوانید دوستان خودتان را به سایت معرفی بکنید

به عنوان مثال شما برای بدست آوردن مثلا w810 باید 15 نفر را معرفی بکنید و آن 15 نفر هم هر کدام 1 نفر رو معرفی بکنن تا 15 امتیاز شما کامل بشود ویتوانید گوشی موبایلو هدیه بگیرید

**اگه خیلی ساده تر بگم شما هزار تا هم زير مجموعه بگيريد برايتان فرقي نميكنه و هيچ امتيازي نميگيريد بلكه هر زير مجموعه ي زير مجموعه ي شما به شما امتياز ميدهيد.

**یک راه ساده تر هم هست که اون هم عضو شدن در سایت های که xpango به صورت Offer معرفی میکنه

یعنی شما یک زیر مجموعه میگیرید ودر 5-14 سایت عضو میشید(بستگی به امتیازی که اون سایت داره) که تا اینجا 14 امتیاز گرفتید و و قتی زیر مجموعه شما هم یک امتیاز بگیره (یعنی یک زیر مجموعه ویا یک امتیاز با ثبت نام در اون سایت ها کسب کنه) 15 امتیاز شما کامل میشه ومیتونید W810 خودتونو از سایت بگیرید.

راهنمایی دوستانی که نمی دونن چطور زیر مجموعه های خودشون رو افزایش بدن

1- آسونترین روش دعوت کردن دوستان خودتونه

2- ایجاد کردن وبلاگ و کپی کردن مطالب وبلاگ من در وبلاگ خودتون (البته بجای لینک من لینک خودتونو قرار بدید)

3- ازطریق سایت های آگهی ایرانی که تعدادشون هم زیاده وهم به صورت مجانی به شما اجازه میدن تبلیغ بکنید (لیست تعدادی از این سایت ها : ایستگاه . هفت رنگ . رهنما . آگهی نامه و... )

4- تبلیغ وبلاگ خودتون با نظر دادن در وبلاگ ها وسایتهای دیگه (در این روش آمار خودتونو در موتور های جستجو مثل گوگل هم بالا میبرید)

5- جمع کردن ایمیل افرادی که وبلاگ ویا وب سایت دارن وفرستادن آدرس وبلاگتون به ایمیل اون ها

6- ورود به چت روم های ایرانی وتبلیغ خودتون (میتونید چت روم ها رو توی یاهو سرچ کنید)

کمک به دوستان

دوستان عزیز .بعد از اینکه در سایت ثبت نام کردید (Referral Link) خودتون رو در قسمت نظرات ویا از طریق ایمیل برای من بفرستید تا من به شما در زیر مجموعه گیری کمک کنم و شما سریعتر بتونید زیر مجموعه پیدا کنید ...

اسم خودتونوهم بنویسید تا اشتباهی پیش نیاد

آدرس ایمیل: [email protected]

دریافت هدیــه
بعد از جمع کردن امتیازات کامل و رسیدن امتیازات شما به حد نساب یک ایمیل به اینباکس ایمیل شما فرستاده می شه که امتیازات شما کامل شد و هدیه برای شما فرستاده می شود.

آموزش ثبت نام در یکی از OFFER ها

همانطور که گفتم شما میتونید باثبت نام در سایت های offer 1تا4 امتیازبرای هر سایت بگیرید

یعنی اگر شما در یکی از سایتهای که ۴ امتیاز دارن ثبت نام بکنید معادل اینه که ۴ نفر رو در سایت عضو کرده باشید (اونهم ۴ نفر عضو فعال )

منظور از ۴ نفر عضو فعال یعنی ۴ نفری که اونهاهم خودشون زیر مجموعه دارن

نکته : اکثر سایت های که امتیاز بالای دارن پولی هستند یعنی برای عضو شدن در آنها باید پول پرداخت کرد. (ببینید گفتم اکثر سایتها .یعنی سایتهای ۴ امتیازی که مجانی هم باشن وجود دارند)

اما سایتهای که امتیاز پایینی دارن مجانی هستن (۱تا۲امتیازی)

طریقه فعال شدن (بچه های که زیر مجموعه گرفتن ولی هنوز امتیازی ندارن اینجارو بخونن)

یکی مشکلی که من خودم وخوب خیلی از بچه ها با اون در گیر بودن این بود که چرا بعد از اینکه زیرمجوعه گرفتم وزیر مجموعه من هم تونسته زیرمجموعه بگیره چرا سایت به من امتیازی نداده

خوب در جواب باید اینو بگم که بعد از گشتوگذار توی سایت یه این متن برخوردم

You gain a Credit everytime a new person you refer activates their account. A customer can activate their account by completing a Free Offer or purchasing a Clix Package or Mobile Accessory.

که خلاصه معنیش اینه که شما برای فعال شدن باید در یکی از offer ها ثبت نام کنید ویا از سایت لوازم موبایل ویا پک clix خریداری بکنید

شاید بعضیا بگن این فعال شدن به ما چه ربطی داره خوب ربطش اینه که تا فعال نشید نمیتونید امتیازی هم بگیرید یعنی سایت هیچ امتیازی به شما نمیده

حالا چه طور فعال بشیم ؟

به نظرمن راحت ترین کار ثبت نام کردن در offer ها است چون مجانی هستند ونیازی نیست پولی بپردازید

خوب من توی چندتا از آفر ها ثبت نام کردم اگه شماهم میخواید فعال بشید برید توی اون سایت ها ثبت نام کنید البته حتما لازم نیست توی چندتا سایت ثبت نام کنید یکی هم کافیه

:: مشاهده ی زیرمجموعه ها ::..

شما برای مشاهده ی زیر مجموعه هایتان میتوانید بعد از اینکه وارد اکانت شدید در زیر تصویر هدیه خودکلمه یdetails را کلیک کنید که در ادامه وارد صفحه ی جدید میشوید که باید بر رویcredit details کلیک کرده وسپس چهار ردیف خواهید دید که دومین ردیف(به اسمReferralsاست) مر بوط به زیر مجموعه ها میباشد با کلیک بر روی more info زیر مجموعه های خود را خواهید دید که کنار هر زیر مجموعه ی جدید یک شکل مانند نامه که نماد ایمیل است وجود دارد بر روی آن کلیک کرده وموضوع ایمیل را بنویسید سپس متن لاتین را که در قسمت متن میباشد حذف کنید وهمین نکات و مطالب را هم به او بگویید یا این وبلاگ را به او معرفی کنید تا بداند باید چه کاری انجام دهد . تا با فعال شدنش به شما امتیاز داده بشود.

.::قسمت های مختلف سایت::..

1- ورود به بخش گیم:Gaming

2- ورود به بخش موبایل:Mobile

3-ورود به بخشmp3:Mp3 Player

4-ورود به بخش تلویزیون:hdtv

5-مشاهده تصاویر محصولات همراه اعتبار مورد نظر هر محصول:Gifts

6-شهادت نامه ی افرادی که محصول خودشان را دریافت کردند:Testimonials

7-برای مشاهده تعداد امتیازات و…:Order/Credits/Referral ID

7.1-جزئیات امتیازاها:Credit Details

7.2- تغییر دادن محصولی که انتخای کردید:Change Gif

8-از طریق این بخش میتوانید به دوستان خودتون نامه بفرستید:Email A Friend

9- راه های بدست آوردن امتیاز:Credits Guide

10-باخرید از سایت میتوانید امتیاز کسب کنید:Buy A Product

11- بعد از دریافت محصول می توانید در این بخش محصول دیگری انتخاب بکنید:Select Another Gift

12- تغییر مشخصاتی که موقع ثبت نام وارد کردید:update Account Details

13- ورود به صفحه اصلی کاربری خود:my account

14- وبلاگ xpango ومشاهده اخبار جدید سایت:Xpango Blog

15- برای خروج ازسایت از این گزینه استفاده کنید:Logout

نکته بسیار مهم:

حتما از کامپیوتر شخصی استفاده کنید واز هر کامپیوتر فقط یکبار ثبت نام کنید چون اگر IPشما برای بار دوم استفاده شود شما حذف خواهید شد از کافی نت ویا سایت های دانشجویی وعمومی استفاده نکنید.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
بابا اینا دیگه قدیمی شده.بیخیال بشین.

بالا