برگزیده های پرشین تولز

رفع مشکلات بخش لپتاپ

amn390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
داشتم با لپ تاپ کار می کردم که برق رفت. چون باتری رو سیستم نبود خاموش شد . وقتی روشن می کنم مونیتور خاموش میمونه ولی فن کار می کنه. البته ویندوز بالا نمی آد یا اینکه سیستم تو ستاپ نمیره....
علت چی می تونه باشه؟
با تشکر

Orif

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یه نوت بوک دارم که ویستا روش نصبه ولی بالا نمیاد و همه زندگیم تو درایو c و نمیخوام پاکش کنم و اینکه صفحه لود میاد و ریست میشه !!!!

mahdi_2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم
من لپ تاپ وسترو 1320 دارم ويندوزم خراب شده و 2 تا درايو داره يكي درايو c كه تمام اطلاعاتم رو اون درايو و ديگري d كه نوشته ريكاوري حالا هر كاري ميكنم ويندوزم بالا نمياد و نميخوام اون اطلاعاتمو از دست بدم برام مهمه و از ريكاوري بك آپ يا كپي چيزي هم نگرفتم با ريكاوري هم حل نشد گزينه dell factory.....هم كاري از پيش نبرد ميشه راهنمايي كنيد كه من چه جوري اطلاعاتمو از دست ندم آيا ميشه دو تا لپ تاپ رو هاد به هارد كرد چه جوري تو رو خدا كمكم كنيددددددددددددددددد

Masoud 2067

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
امروز بعد از اینکه ویندوز لپ تابمو عوض کردم نمیدونم چرا خاصیت چسبندگی موسم از بین رفته!منظورم موس اکسترنال نیست!موس خود لپ تابم،خواهش میکنم راهنماییم کنین.
مشخصات لپ تابم هم Acer Spire 5740 هستش...

Iran azad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام، من یک مدت است که صدای لپ تاپم خش خش میکنه، کارت صداشم دوباره نصب کردم ولی فرقی نکرده، لطفآ راهنماییم کنید...

بالا