• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

رم ds نو توی بازار پیدا میشه ؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام دوستان ،
شماها که دستتون توی کاره میدونید رم sd نو توی بازار پیدا میشه یا نه ؟ و اگر نه من چیکار کنم ؟ رم دست دوم که میدونید بهش اعتمادی نیست ! :wacko:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه مغازه هست تو بازار رضا به نام Fortex که خیلی از دوستان بهش اشاره کردن ... خودش که میگه ram هاش دست اولن ... ولی بسته بندی یا گارانتی نداره ...
164.gif

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
یعنی آخر پیدا میشه یا نمیشه ؟

aria_irani

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز بازار کا مپیوتر در ایران خیلی حساب کتاب نداره! حالا شما با این اوضاع مثل من باید کلی بگردی تا رم اس دی گیر بیاری اونم تازه دست دوم که اصل باشه وگرنه رم های دست دوم تقلبی رو یه دفعه دیدی بجای رم اصل بهت انداختن . خب این از این

در ضمن اگه دسته دو میگیری حدود قیمتش بسته به مارکش و انصاف فروشنده و قدر تچونه زدن خودت فرق داره و معمولا حدود 23 تومن است در ضمن مهلت تست بگیر از فروشنده و سعی کن رم دست دو اگه میخری اصل باشه نه تقلبی.

رم آکبند هم از نوع اس دی من که گیر نیاوردم مغازه فورتکس هم رفتم ولی چون اون مدل رمی که میخاستم نداشت دیگه ازش نپرسیدم که رمهات نو وآکبنده یانه؟

به شرکت سریر سرویس هم یه زنگ بزن اونا رم های کینگ استون و سوزوکی دارن من امروز زنگ زدم کینگ استون 256 مگ و 512 مگنداشتن رم سوزوکی رو نمیدونم دارن یانه؟ از 118 شمارش رو بگیر

من خودم هم یه رم 256 مگ اسپکتک گرفتم دست دو حالا لنگش رو میخام بگیرم اما تقلبی بهم دادن من بردم پس دادمش تا سر فرصت یدونه اصل و لنگش رو گیر بیارم من یکی که حالا رم اس دی اسپک تک نو گیر نمی یارم اگه قرار هدست دوش رو بخرم میرم اصلش رو میخرم نه تقلبیش رو.
چون تقلبی که بخری پولت رو ریختی تو سطل آشغال.

حالا نه فقط رم بلکه تمام وسایل رو باید اصل خرید.

aria_irani

Registered User
لایک‌ها
3
در ضمن یه چیز دیگه

اگه رم 128 مگ اس دی میخای من یدونه 128 مگ اس دی مارک میکرون با گارانتی Mst کامپیوتر دارم

اگه خواستی بگو

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
آريا جان رم هاي SD كه ديگه گارانتي ندارن - شركت MST هم كلاهبرداري كرده و تعطيل شده . رم اصل هم زياده مثل DDR نيست كه تقلبيش زياد باشه .

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ای بابا مگه میشه فهمید اصله یا تقلبی اینا جوجه رو رنگ میکنن جای عقاب میفروشن ! :D من 256 میخوام .
عجب روزگاری شده ها ! گرانتی های معتبرش رو بگید لااقل هلوگرام گرانتی ها روش باشه بلکه اصل باشه !

aria_irani

Registered User
لایک‌ها
3
آريا جان رم هاي SD كه ديگه گارانتي ندارن - شركت MST هم كلاهبرداري كرده و تعطيل شده . رم اصل هم زياده مثل DDR نيست كه تقلبيش زياد باشه .

خب اینکه رم اس دی گارنتی نداره رو تقریبا میشه گفت درسته اما شاید بعضی شرکت بازم گارنتی داشته باشن باید از خودشون زنگ زد وپرسید

اصل و تقلبی رو من که از تو سایت خود اسپک تک تشخیص دادم یه رم اصل گیر آوردم شماره سریالش با خود سایت تطابق داشت هولوگرامش هم اصل بود و تو نرم افزار ساندرا هم شماره سریال حتی تاریخ تولیدش رو ههم نوشته بود البته نمیدونم ولی شاید اگه بایوس مادربرد نتونه تاریخ تولید رو بخونه شاید یه سری عدد چرت و پرت نشون بده این رو نمیدونم.

من که این ریختی اصل رو تشخیص دادم تازه لنگه عکسش رو هم تو گوگل گیر آوردم که البتع این نمی تونه معیار اصل بودن باشه چون ممکنه طرف عکس جنس تقلبیش رو برا فروش تو سایت بزاره در ضمن رم اس دی تقلبی هم تو با زار تهران به نظر من زیاده

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
رم هاي sd ديگه توليد نميشن . بازار ريمارك (اجناس تقلبي ) به سمت جنسي كه توليد نميشه نميره. فقط اين بهتون بگم رمهاي sd از گارانتي خارج شدن .

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
خارج شدنش که خارج شدن ، ولی خوب این هولوگرامه اگه روش باشه معمولا میشه حدث زد که رمت اصله ، چون شرکت های معتبر مثل رم تقلبی رو گرانتی نمیکنن که (بد میگم ؟ )

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
يك شماره ميدم بهت . به اينجا زنگ بزن آقاي شاه ميري آدم درستي هست. 66423479

Abolfazl-R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من رم Kingston lifetime Warranty 256MB SDR133 دارم چهار سال پيش خريدم به احتمال زياد اصله لا اقل هولوگرام و برچسب گارانتي رو داره. اگه بخواي تايمينگش رو هم ميگم.

بالا