برگزیده های پرشین تولز

روزی 10$ تا 50$ در آمد!!!

Blog313.Com

Registered User
لایک‌ها
81
درآمد جدید از این سایت :

Blog313.Com

Registered User
لایک‌ها
81
850 دلار نیاز داره.
فقط برای 2 سیستم.

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
من چندتا سوال برام پیش اومده.
  1. شما چند وقته این کار رو انجام میدید و ماهیانه چقدر براتون میمونه با توجه به اینکه ماهی 400 دلار بابت Resid ential هزینه کنید.
  2. برا چی باید V P N خریداری کنیم؟ اگه سرورمون خارج از کشور باشه که دیگه مشکلی بابت فیلترینگ نداریم؟
  3. نرم افزارا رو چجور باید کانفیگ کرد؟ آموزش خاصی داره؟
  4. این طور که من فهمیدم برای این که این کار ارزش داشته باشه باید تعداد سایتها زیاد باشه احتمال داره که در آینده این سایت ها کم بشند؟ یا تعطیل بشند؟
  5. سوال آخر، بیتکوین ها رو چجور نقد میکنید؟
پیشاپیش سپاسگزارم.

Last edited:

Blog313.Com

Registered User
لایک‌ها
81
سلام
ممنون از شما که سوال کردین اما در خواست می کنم کل پستها رو بخونید بعد سوال کنید چون بعضی از سوالات تکراری است.

1. 3 الی 4 ماه این مدل کار رو استارت زدیم و الان داریم تبدیل به مزرعش می کنیم و درآمد
0.02282062
$201.79
برای 4 الی 6 روز است همین الان
2.چون یک سری از سایت ها بعد از مدتی ip شما رو بلاک می کنندچون vps رو خودش رو به عنوان *** می شناسن و مورد تاییدشون نیست.iphub می تونید بررسی کنید.
3. کانفیگ نداره فقط باید رجیستر کنید در سایت ها و اینکه زمان ورود هر بار و ocr رو تنظیم کنید.
4. الان بیش از 120 سایت داره پشتیبانی می کنه بله هم کم بشه هم جمع بشه هم سایت ها به مشکل بخورند یا یهو جمع کنند هیچ تظمینی در مورد سایت ها نیست.
5. صرافی

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
ممنون از شما که سوال کردین اما در خواست می کنم کل پستها رو بخونید بعد سوال کنید چون بعضی از سوالات تکراری است.

1. 3 الی 4 ماه این مدل کار رو استارت زدیم و الان داریم تبدیل به مزرعش می کنیم و درآمد
0.02282062
$201.79
برای 4 الی 6 روز است همین الان
2.چون یک سری از سایت ها بعد از مدتی ip شما رو بلاک می کنندچون vps رو خودش رو به عنوان *** می شناسن و مورد تاییدشون نیست.iphub می تونید بررسی کنید.
3. کانفیگ نداره فقط باید رجیستر کنید در سایت ها و اینکه زمان ورود هر بار و ocr رو تنظیم کنید.
4. الان بیش از 120 سایت داره پشتیبانی می کنه بله هم کم بشه هم جمع بشه هم سایت ها به مشکل بخورند یا یهو جمع کنند هیچ تظمینی در مورد سایت ها نیست.
5. صرافی
خیلی خیلی ممنون.
به نظر میاد که روش خوبی برای پول درآوردنه نمیدونم چرا بعضی از بچه‌ها نسبت بهش گارد گرفته بودند البته به شرط اینکه پایدار باشه.
خیلی دوست دارم امتحانش کنم فقط مشکل اینه که سرمایه اولیه رو ندارم :(
به هر حال موفق و موید باشید در ضمن یه چیزایی هم از برنامه‌نویسی سرم میشه، (Node.js , ....) کمکی بود در خدمتم.

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
و یه سوال هم یادم رفت بپرسم.
Resid و Xevil رو از کجا تهیه کردید؟

Blog313.Com

Registered User
لایک‌ها
81
از سایت اصلیشون خرید کردیم.

بالا