• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

رپورتاژ هنوز تاثیر گذاره؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
ریپورتاژ منسوخ شده یا هنوز جواب میده؟ اینجا کسی هست که فقط از روی ریپورتاژ تونسته باشه بیاد بالا؟ یعنی تجربه شما از خرید ریپورتاژ چی هست؟ من که قبلا حدود 300 تا روی وبلاگ گرفتم بدون هیچ تاثیرگذاری روی گوگل و ورودی از رپورتاژ ولی هنوز میبینم بقیه میان میخرن و امتیاز مثبت میدن!!! مشکل از منه یا ریپورتاژ هایی که خریدم؟ از کجا بگیرم که تاثیرگذار باشه
یعنی واقعا تاثیر داره؟ کسی عملا تجربه کرده تاثیر مثبت ریپورتاژ؟....

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
رپورتاژ به شرطی خوبه که ورودی داشته باشه وگرنه تاثیرش خیلی کمه

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) با سلام و درود

رپورتاژ آگهی ویژگی های بسیار خوبی دارد که اگر به درستی انجام شود تاثیر مثبتی دارد و اگر یکسری نکات را در نظر نگیرید حتی می تواند تاثیر منفی داشته باشد .

تعریف صحیح ریپورتاژ آگهی از ویکی پدیا :

رپرتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه‌ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می‌شود، در حالی که آنچه آنها می‌بینند، می‌شنوند و می‌خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه‌های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است. اصطلاح رپرتاژ آگهی برای اولین بار در سال ۱۹۴۵۵ به ادبیات انتقادی رسانه‌ها اضافه شد. به دلیل اعتماد به مخاطبان به رسانه‌ها، رپرتاژ آگهی‌ها بسیار موثرند و به همین دلیل در کشورهای پیشرفته قوانین بسیار سختی علیه رپرتاژ آگهی‌ها تصویب شده و می‌شود. دیوان بین‌المللی تجارتدر قانون آگهی‌های خود که در سال ۱۹۹۷ به تصویب رسانده خواهان مشخص کردن تبلیغات می‌شود تا مخاطبان قادر به تشخیص آن شوند در سال‌های اخیر مواردی برجسته از این پدیده در تلویزیون دولتی ایران مشاهده شده که از جمله می‌توان از برنامه عمو پورنگ که داریوش فرضیایی آن را تهیه کرده نام برد. از آن گذشته، موارد دیگری از رپرتاژ آگهی در رسانه‌های ایران وجود دارد که منتقدان را وادار کرده خواهان تصویب قوانینی برای مقابله با رپرتاژ آگهی‌ها شوند.

:general703: موراد بسیار مهم در گرفتن رپورتاژ آگهی که بهتر است دقت شود از نظر وب سایت دکو وب :
  • سعی کنید از سایت هایی که اتوریتی و الکسا خوبی ندارند رپورتاژ نگیرید .
  • در یک روز اقدام به گرفتن رپورتاژ آگهی های زیادی از سایت های مختلف نکنید .
  • سعی کنید عنوان و محتوا هر رپورتاژتان در هر سایت با سایت دیگر متفاوت باشد .
  • دقت کنید لینک شما در رپورتاژ آگهی حتما فالو باشد .
  • از سایتی که قراره رپورتاژ بگیرید با دقت بررسی کنید که اتوریتی و الکسا خوبی داشته باشد
  • از سایت هایی که قدرت ایندکس پایینی دارند اصلا رپورتاژ نگیرید .
  • در متن آگهی رپورتاژ حتما از تصویر استفاده کنید .
  • تصویر شما در رپورتاژ آگهی بهتر است حتما تگ آلت داشته باشد .
  • بهتر است متن رپورتاژ آگهی شما حداقل دارای یک الی دو لینک به شما باشد ، بیشتر خوب نیست
:general709: اهمیت لینک در رپرتاژ آگهی در سئو سایت از دیدگاه وب سایت دکو وب

چرا که موتور های جستجو اهمیت ویژه ای را برای این موضوع قائلند . وقتی سایت شما در کلمات کلیدی خاصی که مد نظرتان است به سایتتان لینک می شود ربات های موتور جستجو این موضوع را درک می کنند که سایت شما در این کلمه کلیدی فعالیت دارد . این کلمه کلیدی در رپرتاژ آگهی می تواند اسم محصول شما یا نام خدمات شما باشد که بصورت استراتژیک در فروش شما تاثیر خواهد داشت .

:: سایت های مهم و تاثیر بالای آن در سئو سایت

انتخاب سایت های برتر برای انتشار رپرتاژ آگهی هم از جمله موضوعاتی است که در سئو سایت تاثیر بالایی را داراست می باشد . در انتخاب سایت مناسب برای رپرتاژ آگهی هم باید دقت داشته باشید که چه سایتی را برای انتشار خبر به همراه لینکتان انتخاب می نمایید. در لیست های موجود در رپورتاژ ادز سعی شده است وب سایت های برتر ایرانی مطرح شود که بهترین گزینه برای انتشار اخبار شما باشد .

در رپرتاژ‌ آگهی سعی نمایید بصورت غیر مستقیم به معرفی خدمات و محصولاتتان بپردازید برای اطلاع از نوشتن بهترین رپورتاژ آگهی پیشنهاد میکنم مقاله نحوه نگارش یک رپورتاژ آگهی را مطالعه نمایید.

:general504: موفق و پیـــــــــروز باشید

samirakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ریپورتاژ منسوخ شده یا هنوز جواب میده؟ اینجا کسی هست که فقط از روی ریپورتاژ تونسته باشه بیاد بالا؟ یعنی تجربه شما از خرید ریپورتاژ چی هست؟ من که قبلا حدود 300 تا روی وبلاگ گرفتم بدون هیچ تاثیرگذاری روی گوگل و ورودی از رپورتاژ ولی هنوز میبینم بقیه میان میخرن و امتیاز مثبت میدن!!! مشکل از منه یا ریپورتاژ هایی که خریدم؟ از کجا بگیرم که تاثیرگذار باشه
یعنی واقعا تاثیر داره؟ کسی عملا تجربه کرده تاثیر مثبت ریپورتاژ؟....
ریپورتاژ باید توی سایتی باشه که از لحاظ ورودی گوگل خوب باشه و اینکه بدونی کجا ریپورتاژ بدی مثلا سایت زومیت و ... این جور سایتا خوبن البته محتوای سایتی که ریپورتاژ میدی باید به محتوای سایتت نزدیک باشه اگه نزدیک نباشه تاثیرش خیلی کمه چون مخاطبش فرق داره مثلا توی یه سایت موزیک نمیشه ریپورتاژ سایت روغن موتور گذاشت چون مخاطبش برای موزیک اومده

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) بله عزیزم اگر بک لینک هایی که انتخواب میکنید قدرت بالایی داشته باشد 100% بهتر از بک لینک هست که قدرت پایینی دارد
:general710: البته بنده هیچ موقع از بک لینک برای مشتران دکو وب استفاده نکردم .

System8

Registered User
لایک‌ها
17
یه نکته هم که من برخورد کردم اینه که رپورتاژ زمان زیادی میبره تا تاثیر بگذاره.برای شما چند وقت میگذره از خریدتون؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
یه نکته هم که من برخورد کردم اینه که رپورتاژ زمان زیادی میبره تا تاثیر بگذاره.برای شما چند وقت میگذره از خریدتون؟
خیلی وقته، روی یه دامین که الان ریدایرکت شده
دامین قبلی 70 هزارتا بکلینک داشت ریدایرکت کردم ولی از اعتبار سئو چیزی منتقل نشده! چی کار کنم اون بکلینک های قبلی به دامین جدید کمک کنن؟ چنچ آدرس روی گوگل وبمستر نتونستم انجام بدم همش ارور میداد یا هنگ میکرد

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
خیلی وقته، روی یه دامین که الان ریدایرکت شده
دامین قبلی 70 هزارتا بکلینک داشت ریدایرکت کردم ولی از اعتبار سئو چیزی منتقل نشده! چی کار کنم اون بکلینک های قبلی به دامین جدید کمک کنن؟ چنچ آدرس روی گوگل وبمستر نتونستم انجام بدم همش ارور میداد یا هنگ میکرد

:general406: خوب من چند نکته بیان کنم در مورد گفتگویی که ارائه دادید

1 - دامنه قبلی‌ شما اگر بک لینک داشته باشد برای انتقال تمام امتیازی که دارد باید به صورتی‌ باشه که اون لینک قدیمی جایگزین لینک جدید بشه به چه صورت ؟ همیشه واسه معرفی‌ کردن باید به روشی‌ باشه که به گوگل و یا خزندهٔ دیگر اعلام کنید که این سایت تا مدتی‌ بسته خواهد شد و این که لینک جدیدی که معرفی‌ می‌کنم برای مدتی‌ جای لینک قدیمی‌ را خواهد گرفت که به این روش میگن ردایرکت ۳۰۱ بعداز جا افتادن لینک جدید تمام امتیازات اون لحظه باید داده بشه به لینک جدید و دیگر به عقب نباید بازگشت . ولی‌ اگر شما بیایید تنها لینک قدیمی را ردایرکت کنید که با باز شدن لینک قدیمی بعداز چند ثانیه به لینک جدید برود کلآ اشتباه بوده و هیچ اعمالی صورت نخواهد گرفت .

2 - در مورد اعتبار سئو بگم که بعد از انتقال سایت به دامنه جدید شما باید روشی انجام بدید که اعتبار سئو شما بعد از مدت کوتاه به لینک جدید انتقال پیداکنند وگر نه لینک جدید تنها یک سایت جدید با محتوای جدید بوده و روز از نو روزی از نو شروع خواهد شد .

3 - چنچ آدرس روی گوگل وبمستر نتونستم انجام بدم همش ارور میداد یا هنگ میکرد : در مورد این موضوع اخطارهایی که در گوگل Error دارید به دلیل اینه که داره 404 میخوره خوب این خیلی بد هست چون دارین به مکانی بد انتقال پیدا میکنید از دید گوگل خوشایند نیست ....

نکته : اولین اشتباه شما این بوده که نباید Change Adress کنید درون گوگل و دامنه قبلی دا پاک سازی کردید که شک ندارم همین کار انجام دادید .

پیشنهاد : شما باید به یک سئو کار سایت بسپارید تا در بازده زمانه بالا چون با این مشکلی که من دارم میبینم باید تمام مسیری که شما رفتید باید از اول شروع شود البته اینم بگم تمام خط نادرست هم باید پاکسازی شود .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
:general406: خوب من چند نکته بیان کنم در مورد گفتگویی که ارائه دادید

1 - دامنه قبلی‌ شما اگر بک لینک داشته باشد برای انتقال تمام امتیازی که دارد باید به صورتی‌ باشه که اون لینک قدیمی جایگزین لینک جدید بشه به چه صورت ؟ همیشه واسه معرفی‌ کردن باید به روشی‌ باشه که به گوگل و یا خزندهٔ دیگر اعلام کنید که این سایت تا مدتی‌ بسته خواهد شد و این که لینک جدیدی که معرفی‌ می‌کنم برای مدتی‌ جای لینک قدیمی‌ را خواهد گرفت که به این روش میگن ردایرکت ۳۰۱ بعداز جا افتادن لینک جدید تمام امتیازات اون لحظه باید داده بشه به لینک جدید و دیگر به عقب نباید بازگشت . ولی‌ اگر شما بیایید تنها لینک قدیمی را ردایرکت کنید که با باز شدن لینک قدیمی بعداز چند ثانیه به لینک جدید برود کلآ اشتباه بوده و هیچ اعمالی صورت نخواهد گرفت .

2 - در مورد اعتبار سئو بگم که بعد از انتقال سایت به دامنه جدید شما باید روشی انجام بدید که اعتبار سئو شما بعد از مدت کوتاه به لینک جدید انتقال پیداکنند وگر نه لینک جدید تنها یک سایت جدید با محتوای جدید بوده و روز از نو روزی از نو شروع خواهد شد .

3 - چنچ آدرس روی گوگل وبمستر نتونستم انجام بدم همش ارور میداد یا هنگ میکرد : در مورد این موضوع اخطارهایی که در گوگل Error دارید به دلیل اینه که داره 404 میخوره خوب این خیلی بد هست چون دارین به مکانی بد انتقال پیدا میکنید از دید گوگل خوشایند نیست ....

نکته : اولین اشتباه شما این بوده که نباید Change Adress کنید درون گوگل و دامنه قبلی دا پاک سازی کردید که شک ندارم همین کار انجام دادید .

پیشنهاد : شما باید به یک سئو کار سایت بسپارید تا در بازده زمانه بالا چون با این مشکلی که من دارم میبینم باید تمام مسیری که شما رفتید باید از اول شروع شود البته اینم بگم تمام خط نادرست هم باید پاکسازی شود .
1- روی cpanel ریدایرکت 301 انجام دادم دیگه نمیدونم چه جوری به بقیه بفهمونم که لینک عوض شده، یه چنج آدرس گوگل هست که کار نمیکنه
3- این برای همه هنگ میکنه برای خیلی ها دیدم هنگ میکنه
وقتی هنگ کرد من هم کلا پاکش کردم لینک جدید رو ثبت کردم چون برای چندمین بار امتحان کردم و نشد همش آیکون loading نشون میداد ولی درست نمیشد
الان چی کار کنم که بکلینک های قبلی اعتبارش برام حساب بشه؟
دلیل هنگ کردن چنج آدرس چی بود؟! سایت ارور 404 نمیده راحت باز میشه بدون ارور، بار اولی هم بود که دیدم گوگل یه جا هنگ کرده
الان باید چی کار کنم؟ قبلی رو دوباره ثبت کنم و چنج آدرس بزنم؟! میخوام هم بکلینک های دامین قدیم و هم دامین جدید بحساب بیاد

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
1- روی cpanel ریدایرکت 301 انجام دادم دیگه نمیدونم چه جوری به بقیه بفهمونم که لینک عوض شده، یه چنج آدرس گوگل هست که کار نمیکنه
3- این برای همه هنگ میکنه برای خیلی ها دیدم هنگ میکنه
وقتی هنگ کرد من هم کلا پاکش کردم لینک جدید رو ثبت کردم چون برای چندمین بار امتحان کردم و نشد همش آیکون loading نشون میداد ولی درست نمیشد
الان چی کار کنم که بکلینک های قبلی اعتبارش برام حساب بشه؟
دلیل هنگ کردن چنج آدرس چی بود؟! سایت ارور 404 نمیده راحت باز میشه بدون ارور، بار اولی هم بود که دیدم گوگل یه جا هنگ کرده
الان باید چی کار کنم؟ قبلی رو دوباره ثبت کنم و چنج آدرس بزنم؟! میخوام هم بکلینک های دامین قدیم و هم دامین جدید بحساب بیاد

:general705: والا با گفتن که نمیدونم نمیتونم روشی بگم که خدایی نکرده اشتباهی بشه ، ولی به نظر من سایت به یک سئو کار بدید کاملا برای شما انالیز کنه برسی این مورد باید موقعی انجام میشد که اول کار بود الان خیلی پیچیده شده خیلی احتمال میدم که لینک Remove شده باشد :general408: ولی همیشه به یاد داشته باشید که معرفی و انتقال سایت باید کامل انجام شود اگر یک . اشتباهی پیش بیاد کل سایت نابود خواهد شد .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
:general705: والا با گفتن که نمیدونم نمیتونم روشی بگم که خدایی نکرده اشتباهی بشه ، ولی به نظر من سایت به یک سئو کار بدید کاملا برای شما انالیز کنه برسی این مورد باید موقعی انجام میشد که اول کار بود الان خیلی پیچیده شده خیلی احتمال میدم که لینک Remove شده باشد :general408: ولی همیشه به یاد داشته باشید که معرفی و انتقال سایت باید کامل انجام شود اگر یک . اشتباهی پیش بیاد کل سایت نابود خواهد شد .
الان دوباره ثبتش کردم بجای 70 هزار تا میزنه 92 هزار تا لینک! ولی اصل مشکل اینجاست

5.png

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
آموزش انتقال سایت به دامنه جدید بدون افت رتبه

شاید برای خیلی از وبمستر ها اتفاق افتاده باشه میخواهند دامنه سایت خودشون رو تغییر بدهند ولی از این میترسند که نکنه یه وقت سایتشون افت کنه و ورودی های گوگل خودشون رو از بدست بدن و همین باعث بشه از این کار منصرف شوند ؛ اما اینطور نیست اگه شما درست و صحیح سایت خودتون رو به دامنه جدید انتقال بدید هیچ اتفاقی در سایتتون رخ نمیده ؛ خب حالا میریم سراغ آموزش ، با ما همراه باشید …

در اینجا مراحل ساده انتقال سایت به دامنه جدید رو برای شما قرار دادم :
  1. محتوای سایتتون رو روی دامنه جدید انتقال دهید.
  2. با استفاده از کد ریدایرکت ۳۰۱ دامنه سابقتون رو به دامنه جدید ریدایرکت کنید.
  3. در گوگل وبسمتر ، دامنه سابق سایتتون ، رو به دامنه جدید تغییر دهید.
  4. آدرس دامنه جدید را در گوگل وبسمتر ثبت کنید.
حالا آموزش هر مرحله رو به طور خلاصه براتون توضیح میدم..

۱- محتوای سایتتون رو روی دامنه جدید انتقال دهید : دامنه جدیدتون رو در هاست خود پارک دامین کنید

۲- با استفاده از کد ریدایرکت ۳۰۱ دامنه سابقتون رو به دامنه جدید ریدایرکت کنید : با استفاده از کدی که در زیر براتون قرار دادم طبق اطلاعات دامنه سایت خود تغییر دهید و در فایل موجود در روت سایت .htaccess کپی کنید .

RewriteEngine On

RewriteBase /

Rewritecond %{HTTP_HOST} (www\.)?domainghadim\.ir

RewriteRule ^.*$ http://domainjadid.ir/$0 [R=301,L]

۳- در گوگل وبسمتر ، دامنه سابق سایتتون ، رو به دامنه جدید تغییر دهید : ابتدا وارد گوگل وبسمتر بشید ، بعد وارد بخش Configuration و بعد Change of Address شوید و آدرس دامنه جدید خود را وارد کنید .

۴- آدرس دامنه جدید را در گوگل وبسمتر ثبت کنید : این هم نیازی به توضیح نداره و کاملا مشخصه..

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
الان دوباره ثبتش کردم بجای 70 هزار تا میزنه 92 هزار تا لینک! ولی اصل مشکل اینجاست

مشاهده پیوست 1004995

:) خوب اول اینو بگم این بخش متودی هست که شما در سایت قرار میدید متوج منظور من میشید کدوم متود رو میگم ؟

;) شما برای اینکار یک پیشنهاد میدم هم کد معرفی وبمستر را هم در Header سایت قرار بدید و هم فایل HTML در ROOT سایت قرار بدید و 48 ساعت منتظر بمانید

:general408: نظز خواصی برای کم شدن محتوا ندارم به دلیل این که بنده توضیح دادم اینجور که شما بیان کردید در حال نابودی لینک ها هستید و اگر زمان کافی نداشته باشید دیگر لینک ها هم شاید خذف شود .

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
:) خوب اول اینو بگم این بخش متودی هست که شما در سایت قرار میدید متوج منظور من میشید کدوم متود رو میگم ؟

;) شما برای اینکار یک پیشنهاد میدم هم کد معرفی وبمستر را هم در Header سایت قرار بدید و هم فایل HTML در ROOT سایت قرار بدید و 48 ساعت منتظر بمانید

:general408: نظز خواصی برای کم شدن محتوا ندارم به دلیل این که بنده توضیح دادم اینجور که شما بیان کردید در حال نابودی لینک ها هستید و اگر زمان کافی نداشته باشید دیگر لینک ها هم شاید خذف شود .
همه چیز درسته حتی یه افزونه گذاشتم که تمام لینک ها رو به جدید اصلاح کنه کلا فقط مشکل اون عکسیه که گذاشم مشکل گوگله که تیک آخری رو نمیزنه کد ریدارکت زیر هم قبلا بوده
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^arzunkadeh\.biz$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.arzunkadeh\.biz$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/[0-9]+\..+\.cpaneldcv$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/[A-F0-9]{32}\.txt(?:\ Comodo\ DCV)?$
RewriteRule ^/?$ "http\:\/\/arzunkadeh\.com\/" [R=301,L]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^arzunkadeh\.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.arzunkadeh\.ir$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/[0-9]+\..+\.cpaneldcv$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/[A-F0-9]{32}\.txt(?:\ Comodo\ DCV)?$
RewriteRule ^/?$ "http\:\/\/arzunkadeh\.com\/" [R=301,L]

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) پس 48 ساعت و یا یک هفته منتظر بمانید ببینیم پی میشه اینشالله درست میشه اگر کارایی که گفتم انجام دادید .

بالا