• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سازنده بازی Alone In The Dark خواستار بازسازی این بازی می باشد

PS3.ONE

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
354
سری Alone In The Dark در فاصله ی زمانی بین 1992 و 2008 محبوبیت خود را از دست داده است اما هنوز امیدی هست تا این بازی به محبوبیت خود برگردد.
Joystiq گزارش داده است که طراح بازی Alone In The Dark اقای Frédérick Raynal طی سخنرانی در GDC اظهار داشت که او تمایل به پشتیبانی از نسخه ی HD این بازی دارد وی گفت:"من مشتاق ساخت نسخه ی HD بازی هستم و امیدوارم روزی این اتفاق بیافتد."

Alone_in_the_Dark_5_%28PC%29.PNG

بزرگترین مانعی که Raynal با ان رو به رو شده است حق مالکیت بازی است.سازنده ی بازی که نامشخص است کسی است که حق مالکیت بازی را داراست و حدس زده می شود که Infogrames است.
البته که این سری می تواند دوباره به محبوبیت خود دست یابد در صوتی که کار بیشتری روی ان انجام شود.
منبع

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
یادمه روی پی اس وان بازی میکردم چه حالی میداد الان نصف بازی های ترسناک شده مسخره بازی

PS3.ONE

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
354
یادمه روی پی اس وان بازی میکردم چه حالی میداد الان نصف بازی های ترسناک شده مسخره بازی

كاملا موافقم ياد كنسول PS1 بخير
اويل توش بازي ميكرديم باقلوا
الان توي كنسولهاي جديد بازي هاي ترسناك بيشتر به سمت بازي اكشن كشيده شدن تا ترس و معما

a.abbas

Registered User
لایک‌ها
0
الان توي كنسولهاي جديد بازي هاي ترسناك بيشتر به سمت بازي اكشن كشيده شدن تا ترس و معما

اره واقعا الان همه ديگه اكشن هستن
مثلا همون اويل 5 كجاش مثل قبلي هاش بود همه ش ميزد و ميكشت

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302

اره من اون موقع بازی میکردم کلی میترسیدم ولی الان خوابم میگیره :)

بالا