برگزیده های پرشین تولز

سایتم هک شد و احتمالا این مشکل به وجود آمد

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
سلام دوستان
سایت من چند روز پیش هک شد همون روز من یه سری افزونه رو آپدیت کردم و وردپرس رو هک به 3.1 ارتقا دادم بعد از اون روز 48 ساعت سایت من down بود و بعد از این که سایت بالا اومد بازدید روزانه سایت به یک چهارم کاهش پیدا کرد و امروز هم که به گوگل وبمستر رفتم دیدم 37 صفحه رو ارور 404 داده در صورتی که این صفحات وجود داره و روی لینک هاشون هم که کلیک میکنم بدون هیچ مشکلی باز میشن حالا موندم این مشکل برای چی به وجود اومده آپدیت افزونه ها آپدیت وردپرس یا هک شدن سایت
چه شکلی میتونم این مشکلو برطرف کنم

پیشاپیش ممنون

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
سلام دوستان
سایت من چند روز پیش هک شد همون روز من یه سری افزونه رو آپدیت کردم و وردپرس رو هک به 3.1 ارتقا دادم بعد از اون روز 48 ساعت سایت من down بود و بعد از این که سایت بالا اومد بازدید روزانه سایت به یک چهارم کاهش پیدا کرد و امروز هم که به گوگل وبمستر رفتم دیدم 37 صفحه رو ارور 404 داده در صورتی که این صفحات وجود داره و روی لینک هاشون هم که کلیک میکنم بدون هیچ مشکلی باز میشن حالا موندم این مشکل برای چی به وجود اومده آپدیت افزونه ها آپدیت وردپرس یا هک شدن سایت
چه شکلی میتونم این مشکلو برطرف کنم

پیشاپیش ممنون

عزیز هکر دسترسی به پنل ادمین داشت یا به همه چیز دسترسی پیدا کرده بود منظوره هاست وادمین سایت و....

کدوم حالت ؟؟؟؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
نه فکر نکنم چون نه پسورد تغییر کرده بود و نه پنل و نه سایت فقط سایت دیفیس شده بود 2 روز دان بود بعدش درست شد

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
آقا ممکنه ربطی به هک نداشته باشه و به خطر دان بودن سایت باشه که اگه گوگل دوباره سایتو ایندکس کنن دست بشه

از گوگل وبمستر نمیشه این موضوع رو به گوگل توضیح داد تا حلشون کنند

بالا