• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سایت فروش آنلاین کارت شارژ با درآمد عالی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
سلام
سایت واگذار شد به یک همکار لطفآ مدیران انجمن پست رو پاک کنند.باتشکر

Last edited:

ali_009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز این شرکت که گفتید معتبره؟ یعنی پول رو به موقع واریز می کنه؟

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
عزیز این شرکت که گفتید معتبره؟ یعنی پول رو به موقع واریز می کنه؟
بله دوست عزیز خیلی از سایت های بزرگ فروش کارت شارژ با این شرکت دارن همکاری می کنن همین ساب دامین فروش شارژ پرشین تولز هم از این شرکت هست. :)

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
یعنی سایت شما ماهیانه حدود 1200 تا 1500 تا کارت شارژ میفروشه ؟
بدونه هیچ تبلیغی در حال حاظر ؟

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
نه دوست عزیز 1200 تا خیر تعداد فروش هر کارت شارژ تو عکسی که گذاشتم نوشته شده که دی ماه 89 تا شارژ 5 تومانی ایرانسل فروخته. بله الان هیچ جا ازش تبلیغی نیست به غیر از سایت خودم. اما قبلآ براش تبلیغات تو سایت های زیادی دادم از جمله : فری دانلود,دانلودها,تک موب,پرشین موب,پی سی ول و .... و نزدیک 400 هزار تومان فقط هزینه تبلیغ کردم واسش و در مدت این 1 ساله مشتری های ثابتی پیدا کرده که بعضی از مشتری های ثابت سایت که طبق ایمیلهاشون از پنل چک می کنم روزانه نزدیک 15 - 20 تومان کارت شارژ می خرن و سایت هم بهمن ماه 1 ساله شده.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
قرار دادی که بین شما نیست میشه روی سایت اسکریپت نصب کرد و کارت های خودمون رو فروخت ؟
دومین کجا ثبت شده ؟

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
عزیز هزینه تمدید سایت رو برای 1 سال از سود ماهیانه کسر کرده شرکت و تا بهمن 90 تمدید هست و شما نیازی نداری هزینه ای بابت هاست و.... بدی و در مورد اینکه بخواین خودتون کارت شارژ ادد کنید به سیستم. شرکت اطلاعات هاست رو نمیده به همکارها چون چندین میلیون رمز شارژ توی دیتابیس هاست هاشون هستند و اگه بخواید خودتون شارژ بفروشید می تونید روی هاست دیگه اسکریپت برای خودتون نصب کنید و شارژ ادد کنید.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
عزیز هزینه تمدید سایت رو برای 1 سال از سود ماهیانه کسر کرده شرکت و تا بهمن 90 تمدید هست و شما نیازی نداری هزینه ای بابت هاست و.... بدی و در مورد اینکه بخواین خودتون کارت شارژ ادد کنید به سیستم. شرکت اطلاعات هاست رو نمیده به همکارها چون چندین میلیون رمز شارژ توی دیتابیس هاست هاشون هستند و اگه بخواید خودتون شارژ بفروشید می تونید روی هاست دیگه اسکریپت برای خودتون نصب کنید و شارژ ادد کنید.

سلام
قیمت پایه چند؟
خدافظ

imanrazavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قیمت پایه خریدارم فقط من یک خورده دست و بالم تنگ هست و 250 تومان اول کار و 150 تومان دیگشو سر ماه که واریزی ایران مارکت دارم براتون میریزم.

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
نه دوست عزیز 1200 تا خیر تعداد فروش هر کارت شارژ تو عکسی که گذاشتم نوشته شده که دی ماه 89 تا شارژ 5 تومانی ایرانسل فروخته. بله الان هیچ جا ازش تبلیغی نیست به غیر از سایت خودم. اما قبلآ براش تبلیغات تو سایت های زیادی دادم از جمله : فری دانلود,دانلودها,تک موب,پرشین موب,پی سی ول و .... و نزدیک 400 هزار تومان فقط هزینه تبلیغ کردم واسش و در مدت این 1 ساله مشتری های ثابتی پیدا کرده که بعضی از مشتری های ثابت سایت که طبق ایمیلهاشون از پنل چک می کنم روزانه نزدیک 15 - 20 تومان کارت شارژ می خرن و سایت هم بهمن ماه 1 ساله شده.
سول من چیزه دیگه بود
دومین دست خودتون هست یا دست شرکت رایانمهر ؟

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
من قیمت پایه خریدارم فقط من یک خورده دست و بالم تنگ هست و 250 تومان اول کار و 150 تومان دیگشو سر ماه که واریزی ایران مارکت دارم براتون میریزم.

دوست عزیز تو تاپیک اعلام کردم که پول لازم هستم و به خاطر یک مشکلی که پیش اومده برام می خوام بفروشم سایت رو اگه می تونید تمام مبلغ رو در این ماه برام بریزید اعلام کنید تا در صورتی که پیشنهاد بالاتری نشد 12 ساعت بعد به شما واگذار بشه.;)

mmft

Registered User
لایک‌ها
58

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
برای چهارشنبه پول لازم دارم شدید به اولین پیشنهاد به قیمت پایه در صورت واریز سریع قبل از چهارشنبه واگذار میشه.

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
عزیزم من الان حساب کردم توی دیماه شما 2میلیون و 200 فروختی که با سود 2 درصد میشه حدودا 44 تومن . تازه اگر هم بگیریم هیچ تبلیغی انجام نمیدی و هیچ هزینه دیگه ای نداشته باشه . سود خوبی نیست .

اگه سیستمت رو میشد خودمون کارت ادد کنیم سودش تا 4 درصد بالا میرفت که میشد 80 تومن که باز بهتر بود .

مورد دیگه اینکه ورودی سایتت رو چجوری تضمین می کنی که افت نکنه ؟

میزان بازدید سایتتم مثلا تعداد آی پی توی ماه دی رو بده ببینم میشه کاریش کرد یا نه . اگه حساب کتابام بخونه و ببینم میشه با تلیغ خوب ، فروش و سودش رو بالا برد خودم نقد برش میدارم

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
مورد بعدی حتما بگو چند درصد ورودی از گوگله و چند درصد از سایت خودت ( مستند لطفا )

mmft

Registered User
لایک‌ها
58
معامله انجام شد و بعد از توافق نصف مبلغ واریز شد ... قراره دامنه رو منتقل کنن به پانل من که همچنان منتظریم ...
امیدوارم که انتقال دامنه انجام بشه !!!!!!!

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
معامله انجام شد و بعد از توافق نصف مبلغ واریز شد ... قراره دامنه رو منتقل کنن به پانل من که همچنان منتظریم ...
امیدوارم که انتقال دامنه انجام بشه !!!!!!!

مبارک باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا