برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بورس و شناخت کانال های بورسی سیگنال دهنده

tohin

Registered User
لایک‌ها
27
سلام به همه دوستان
لازم دونستم این موضوع رو بذارم چون خیلی ها سرمایشون رو تو این راه از دست میدن .
یک سری کانال های بورسی هست ک سیگنال های خرید و فروش صادر میکنن
به شخصه چنتا کانالو دنبال میکنم و حدود یک سالی هست توی بورس هستم.
و چون توی این یکسال همیشه در ضرر بودم تصمیم گرفتم یکی از کانال های vip یکی از این اساتید رو خریداری کنم ک شامل صد نفر و نفری صد هزار تومن در ماه میشود.
و تو همین دو هفته اول با سهم هایی ک معرفی شد حداقل 10% ضرر کردم و یکی دیگه تز سهماشون 20% ب ایشون پیغام دادم ک چرا همچینه و خیلی راحت بلاک شدم
ایشون اقای داوود عراقی هستن
حالا شاید خیلی ها از ایشون سود کرده باشن من تجربه خودمو گفتم و دوستان هم اگه از کانال های دیگه تجربیاتی دارن لطفا بگن ک کسای دیگه طعمه اینجور افراد نشن ک هم پول بگیرن هم اینکه سهمای خودشون رو توی سود ب شما بفروشن و فرار ....

tohin

Registered User
لایک‌ها
27
دوستان اخر ماهه و این اقا دوباره داره تبلیغ میکنه هرکسیم باور نداره عکس پرتفویمو بفرستم براش مواظب باشید...

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
وقتايي كه بورس مثبته اكثر سگينالا درست در مياد وقتايي هم كه منفي اكثرا غلط!!! ديگه دليل نداره پول بديم واسه سيگنال! با يه سرچ راحت كلي سايت و كانال تحليل رايگان ميشه پيدا كرد. البته نميگم همه اون رايگانها خوبه ولي از بينش ميشه تحليلهاي خوبي پيدا كرد فقط كافيه كمي با مقدمات تكنيكال اشنا باشيم تا بتونيم تحليل خوب رو تشخيص بديم.

tohin

Registered User
لایک‌ها
27
وقتايي كه بورس مثبته اكثر سگينالا درست در مياد وقتايي هم كه منفي اكثرا غلط!!! ديگه دليل نداره پول بديم واسه سيگنال! با يه سرچ راحت كلي سايت و كانال تحليل رايگان ميشه پيدا كرد. البته نميگم همه اون رايگانها خوبه ولي از بينش ميشه تحليلهاي خوبي پيدا كرد فقط كافيه كمي با مقدمات تكنيكال اشنا باشيم تا بتونيم تحليل خوب رو تشخيص بديم.
خیلی ها پول میدن برای سیگنال و سرمایشونم هم از بین میره ... امیدوارم حداقل یک نفر با دیدن این پست گوله این افرادو نخوره
این ضرب المثلم کاملا به این موضوع ربط داره
تو ک لالایی بلدی خودت چرا خوابت نمیبره

tohin

Registered User
لایک‌ها
27
من که از همه این گروهها لفت دادم بعد از کلی ضرر کردن !
هرکسی با حرف اینها خرید کرده ضرر کرده من خودم قبل خرید ی سرچ کردم راجب این شیاد چیزی بالا نیومد برای همین این موضوعو زدم ک کسای دیگه طعمه نشن....

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
دوست عزیز هرکی تو بورس یا هر بازار مالی دیگه خودش شد استاد یا بهش گفتن استاد بدون هیچی بارش نیس وارن بافت با 60 میلیارد دلار سرمایه که همش تو بورس دراورده یکی میگه بهش استاد میگه من هنوز دانش آموز اشتباه کار بازارم

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
یارو نقشه گنج مي فروخت ، بعد ها كتاب نقشه خوانِ گنج هم آورد فروخت، بعدها كه فلز ياب مُد شد رفت دو سه تا فلزياب و طلاياب هم آورد و اجاره ميداد، يعني طرف هم نقشه رو مي فروخت ، هم نقشه خوان رو هم فلز ياب رو!!!
يه عده "ساده " هم مي اومدن يه پولي مي دادن اول نقشه رو مي خريدن ، بعد يه پولي مي دادن يه جزوه فتوكپي شده رو مي خريدن تا نقشه رو ترجمه كنن، يه پولي هم مي دادن دستگاه طلاياب رو اجاره ميكردن كه بروند گنج پيدا كنن ، دفينه پيدا كنن، كوزه پر از طلا پيدا كنن ، و هيچ وقت هم از خودشون سوال نمي كردند كه كسي كه نقشه داره ، نقشه خوان داره ، فلزياب داره ، خب خودش ميره گنج رو دَر مي اره ، نمي آد كه نقشه رو بفروشه، نمي آد گنج يابش رو اجاره بده !!!!
حكايت ما و اين كانالهاي :
"صد درصد بازدهي يهويي"
"عضو شو ، دگرگون شو"
"ميلياردر ميشي به مولا ، با سيگينالهاي يدالله"

همين داستان فروختن نقشه گنج و گنج ياب هست، اگر كسي اين اكسيرها رو بلده كه نمي آد سيگنال فروشي كنه
منبع:مرتضی عباد

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
یارو نقشه گنج مي فروخت ، بعد ها كتاب نقشه خوانِ گنج هم آورد فروخت، بعدها كه فلز ياب مُد شد رفت دو سه تا فلزياب و طلاياب هم آورد و اجاره ميداد، يعني طرف هم نقشه رو مي فروخت ، هم نقشه خوان رو هم فلز ياب رو!!!
يه عده "ساده " هم مي اومدن يه پولي مي دادن اول نقشه رو مي خريدن ، بعد يه پولي مي دادن يه جزوه فتوكپي شده رو مي خريدن تا نقشه رو ترجمه كنن، يه پولي هم مي دادن دستگاه طلاياب رو اجاره ميكردن كه بروند گنج پيدا كنن ، دفينه پيدا كنن، كوزه پر از طلا پيدا كنن ، و هيچ وقت هم از خودشون سوال نمي كردند كه كسي كه نقشه داره ، نقشه خوان داره ، فلزياب داره ، خب خودش ميره گنج رو دَر مي اره ، نمي آد كه نقشه رو بفروشه، نمي آد گنج يابش رو اجاره بده !!!!
حكايت ما و اين كانالهاي :
"صد درصد بازدهي يهويي"
"عضو شو ، دگرگون شو"
"ميلياردر ميشي به مولا ، با سيگينالهاي يدالله"

همين داستان فروختن نقشه گنج و گنج ياب هست، اگر كسي اين اكسيرها رو بلده كه نمي آد سيگنال فروشي كنه
منبع:مرتضی عباد
دقیقا همینه

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
دوست من
اگر من بدونم کدام سهم سود خواهد داشت نمیام سیگنال بفروشم
تبلیغ کنم
به این و ان توضیح پس بدم
بلکه در یک دفتر لاکچری و باغ زیبا
زیر افتاب و کنار استخرم لم میدم
و معاملات انلاینم رو می کنم
کسی هم بپرسه کدام سهم سود میده بهش جواب میدم
"معلوم نیست دولت چیکار می کنه"
اونیکه مثل سگ التماس می کنه و هر دروغ و چاخان و هزاران ترفند تبلیغاتی به کار می بره تا نفری 100 تومن بزارن کف دستش
وقتی با همچین ادمی مواجه می شی یه چیزی یادت باشه:
دروغگو، طمع کار را راحت فریب می دهد.

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
دوست من
اگر من بدونم کدام سهم سود خواهد داشت نمیام سیگنال بفروشم
تبلیغ کنم
به این و ان توضیح پس بدم
بلکه در یک دفتر لاکچری و باغ زیبا
زیر افتاب و کنار استخرم لم میدم
و معاملات انلاینم رو می کنم
کسی هم بپرسه کدام سهم سود میده بهش جواب میدم
"معلوم نیست دولت چیکار می کنه"
اونیکه مثل سگ التماس می کنه و هر دروغ و چاخان و هزاران ترفند تبلیغاتی به کار می بره تا نفری 100 تومن بزارن کف دستش
وقتی با همچین ادمی مواجه می شی یه چیزی یادت باشه:
دروغگو، طمع کار را راحت فریب می دهد.

به نظرم اینقدر منفی هم خوب نیست
توی اینستا بعضی پیج ها واقعا با تکنیکال و نمودار سیگتنال میدن که اتفاقا بعضی ها مثبت های زیادی هم خوردند
در کل ادم میتونه خودش اونا رو برسی کنه

us12

Registered User
لایک‌ها
410
یه بخش کار همین است که بقیه را مجاب کنی سهامی که خودت خریدی را بخرند تا همیشه خریدار بیشتر از فروشنده باشه و به نوعی از ریزش جلوگیری شود.
عوامل روانشناسی عرضه و تقاضا ...

بالا