برگزیده های پرشین تولز

سرویس SMS موبايل در ايران

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
بگير نگير داره من يكي دو شب پيش براي خودم چندتا فرستادم بعضي وقتا از كار ميفته .. بالاخره تا چند وقت ديگه جا ميوفته .. ضمنا محدود كردن كه شما توي هر پنچ دقيقه يكي بيشتر نتونيد بفرستين با كوكي احتمالا اين كار رو كردن كه ميشه از پسش بر اومد ولي بهتره برنيايم كه اونا هم بتونن با ترافيك معقولي اين سرويس رو بدن .. اين مخابرات الدنگ خودش بايد اين سرويس رو بده اصلا :x

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
محدود كردن كه شما توي هر<span style='color:red'> پنچ</span>

تبريك! شد <span style='color:darkred'>30</span> دقيقه... :D :(

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
اقا ما شنيديم كه از توي اينترنت هم ميشه sms فرستاد كسي خبر مبري داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله از طريق سايت پارس آن لاين : <a href='http://mail.parsonline.net/sms/sms.php' target='_blank'>http://mail.parsonline.net/sms/sms.php</a>

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من فكر كنم ميشه يك جورايي با اين خدمات SMS سايت پارس آنلاين يكمي از حال ملت رو بگيريم و به حال خودمان اضافه كنيم.
حالا نميدونم چقدر اين راه درست و عملي هست و چون كنكور دارم فعلا فرصت ندارم(تا هفته ي ديگه) تا واقعا چك كنم ولي خوب تز ميدم.
به نظرم ميشه يك صفحه رو با ASP نوشت و به طور اتوماتيك اون فرم مخصوص پارس آنلاين رو پر كرد و يك شماره موبايل هم به طور رندوم درست كرد و بعد اطلاعات رو فرستاد به همون جايي كه پارس آنلاين اطلاعات فرم خودش رو ميفرسته. خلاصه اين كه ميشه يك سرويس SPAM رو بر روي موبايل ها داشته باشيم...
به نظر شما عملي هست؟ :rolleyes:

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نظرم ميشه يك صفحه رو با ASP نوشت و به طور اتوماتيك اون فرم مخصوص پارس آنلاين رو پر كرد و يك شماره موبايل هم به طور رندوم درست كرد و بعد اطلاعات رو فرستاد به همون جايي كه پارس آنلاين اطلاعات فرم خودش رو ميفرسته. خلاصه اين كه ميشه يك سرويس SPAM رو بر روي موبايل ها داشته باشيم...
به نظر شما عملي هست؟ :rolleyes:
ميشه اما يه جاهاييش ميلنگه !
اول اينكه سرويس پارس آن لاين يه خط به شماره 09112891447 است كه وصل شده به يك نرم افزار، و تمام پيامها با اين شماره ارسال ميشن! پس اوون شماره موبايل رندوم امكان پذير نيست! مگر اينكه توي قسمت from اين شماره رندوم وارد بشه.
پارس آن لاين محدوديت زماني داره اوونو چيكار ميكني؟ بعد از اينها حدود 75 كاراكتر از 160 كاراكتر قابل ارسال كم ميكنه براي قسمت From و تبلغ سرويسش! و چيزي كه ميمونه يه فضاي محدوده براي پيام فوق العاده كوتاه !

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
آقا، به نظر من اگه مي‌تونين يه سرويس مث اون راه بندازين، اين كار رو بكنين، ولي به خود اون كاري نداشته باشين، بذارين حالا كه يكي داره يه سرويس مي‌ده، به كارش ادامه بده. همين الانش هم محدوديت 30 دقيقه براي هر پيغام رو براي كاربراي غير خودش داره.
واسه موارد ضروري بدرد مي‌خوره.

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
منظورم از شماره رندوم! شماره كسي بود كه قرار پيغام رو بگيره!
ولي اين جور كه ميگي و محدوديت داره مثل اينكه نميشه!
راستي اون شماره هم فكر كنم الكي هست! چون ميگه اين شماره در شبكه موجود نمي باشد!

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من راحت ترین کار اینه که یک خط موبایل با یک عدد گوشی بخرید و سرویس اس ام اس اون رو فعال کنید بعد راحت اس ام اس بفرسیتید خیال خودتون همه راحت بشه
:)

بالا