منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

سقف کشسان لابل

تا چه حد با سقف کشسان لابل آشنایی دارید؟

  • هیچی

  • کم

  • تا حدی آشنایی دارم

  • تقریبا زیاد

  • به طور کامل واقف هستم


Results are only viewable after voting.

labell.ir

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
7 می 2017
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
سقف کشسان، نوعی سقف کاذب است که شامل دو مولفه می باشد: نوعی پارچه و یک ریل که این پارچه را احاطه می کند. این سیستم را می توان علاوه بر سقف، به عنوان دیوارپوش، جهت نورپردازی، پنل های متحرک و با شکل های گوناگون استفاده کرد. سقف های کشسان را میتوان با استفاده از انواع نورپردازی ها، پنجره های مشبک یا گوشه دار با پس زمینه های بسیار زیبا استفاده کرد.
پارچه:
متریال پارچه ی ما از جنس PVC (90%) و پلاستیک استایلر (10%) به ضخامت 0.8 تا 1 میلی متر است که کاملا قابل بازیافت می باشد. این متریال را میتوان با تعداد بسیار زیادی رنگ بر روی انواع پارچه های مات، لاکر (آینه مانند) و ترنسپرنت با استفاده از انواع اشکال نورپردازی اجرا کرد. بر روی این متریال می توان انواع عکس ها و طرح ها را چاپ کرد؛ کاملا قابل شستشو، ضد آب و قابل جا به جایی، ضد گرد و غبار و آنتی باکتریال و غیر قابل اشتعال می باشد.
پارچه های سبک وزن از مواد رول ساخته شده اند تا به آسانی بتوان آنها را به هر شکل و اندازه ای درست کرد. هر پنل دارای یک هارپون (گیره) است که در داخل ریل قرار می گیرد.
ریل:
معمولا ریل های نیمه پنهان از جنس آلومینیوم یا PVC هستند و گزینه مناسبی برای اکثر طراحان و معماران جهت ایجاد خم، اشکال گنبدی شکل یا بسیاری از اشکال دیگر می باشند.


برای درخواست نمایندگی و یا ثبت سفارش به وبسایت شرکت مراجعه نمائید:

http://labell.ir/
 
بالا