برگزیده های پرشین تولز

سوال: ارسال سریع بیسیم دیتا از تبلت به دسکتاپ

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
سلام دوستان

تبلت سامسونگ 10.1 دارم.دسکتاپ من هم ویندوز xp هست.با تبلت فایلهای نوشتنی زیادی دارم اونا رو به pdf تبدیل میکنم و می خوام سریع بفرستم به دسکتاپم .نمی خوام تو تا دستگاه رو با سیم بهم وصل کنم می خوام بطور بیسیم بفرستم به دسکتاپم . چطور می تونم اینکارو انجام بدم ؟ مثل اینکه روس دسکتاپم باید یه گیرنده بیسیم وصل باشه...نمیدونم هر چی شما بگین. ممنون میشم راهنمایی کنید.

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام دوستان

تبلت سامسونگ 10.1 دارم.دسکتاپ من هم ویندوز xp هست.با تبلت فایلهای نوشتنی زیادی دارم اونا رو به pdf تبدیل میکنم و می خوام سریع بفرستم به دسکتاپم .نمی خوام تو تا دستگاه رو با سیم بهم وصل کنم می خوام بطور بیسیم بفرستم به دسکتاپم . چطور می تونم اینکارو انجام بدم ؟ مثل اینکه روس دسکتاپم باید یه گیرنده بیسیم وصل باشه...نمیدونم هر چی شما بگین. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
اگه مودم وايرلس داريد نرم افزار zapya رو هم در تبلت و هم در كامپيوتر نصب كنيد به راحتى مى تونيد فايل ها رو بفرستيد
موفق باشيد

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
من امتحان کردم با xp نمیشه ولی با ویندوز 10 میشه راحت و با سرعت خیلی بالا منتقل کرد. فقط نمی دونم چرا روی ویندوز xp ارور میده و اجرا نمیکنه در صورتیکه من جایی نخوندم روی xp اجرا نمیشه .فکر کنم ارتباطی به نسخه 64 و 32 بیتی داشته باشه که دارم تحقیق میکنم چطور مشکلو حل کنم چون بیشتر کار من با xp هست.شما هم اگه چیزی می دونید ممنون میشم راهنمایی کنید.

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
اگه zapya روی xp نصب بشه اصولا نباید مشکلی باشه .

بالا