برگزیده های پرشین تولز

سوال خیلی مهم

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
نمیدونم تاپیک رو در قسمت مربوطه ایجاد کردم یا نه!
یه سوال مهم دارم خواهشا هر کی میدونه کمکم کنه.
میخواستم بدونم نرم افزارهایی مثل Unlocker و یا MyPhone Explorer و یا خیلی دیگه از نرم افزارها میان موقع نصب مثلا یه تیک میزارن که شرت کات سایت Ebay یا مثلا Bing یا ... رو میزارن روی دسکتاپ و به ازای اون پول میگرین چجوری میشه سایتی رو پیدا کرد یا راهی رو پیدا کرد برای انجام اینکار.
میدونم که این نرم افزارها تعداد دانلود بالایی دارند و همینطور رایگان هستند.
من هم نرم افزاری دارم که هم رایگان و هم تعداد دانلودش در سایتهای خارجی بالاست (مثلا بیش از 200 هزار دانلود).
و نیاز دارم که حداقل با استفاده از تبلیغات بتونم هزینه هاشو در بیارم و خود نرم افزار رو همچنان رایگان نگه دارم.
اگه کسی در این مورد اطلاعی داره کمک کنه.

ممنون

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
میخواستم بدونم نرم افزارهایی مثل Unlocker و یا MyPhone Explorer و یا خیلی دیگه از نرم افزارها میان موقع نصب مثلا یه تیک میزارن که شرت کات سایت Ebay یا مثلا Bing یا ... رو میزارن روی دسکتاپ و به ازای اون پول میگرین چجوری میشه سایتی رو پیدا کرد یا راهی رو پیدا کرد برای انجام اینکار.
من هم نرم افزاری دارم که هم رایگان و هم تعداد دانلودش در سایتهای خارجی بالاست (مثلا بیش از 200 هزار دانلود).
و نیاز دارم که حداقل با استفاده از تبلیغات بتونم هزینه هاشو در بیارم و خود نرم افزار رو همچنان رایگان نگه دارم.

ممنون

سلام
یعنی سوالت اینه که چطور میتونی از سایت ها و شرکتها تبلیغ بگیری؟ :)
خب طریقه تبلیغ گرفتنو نمیدونم ولی اول داخل نرم افزار و اطرافش فضا یا فضا های تبلیغاتی رو مشخص کن :)

با نویسنده های نرم افزار هایی که توی نرم افزارشون تبلیغ داشتن تماس بگیر و بپرس. فکر کنم بهتر از ما بتونن راهنماییت کنن.
موفق باشی ، راستی نرم افزارت چی هست

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
مساله اینه که این برنامه هایی که گفتم حتی توی خود نرم افزارشون هیچ جایی رو برای تبلیغ اختصاص ندادن و فقط موقع نصب برنامه یک آیکون رو (در صورتی که کاربر مایل باشه) روی دسکتاپ ایجاد میکنند که سایت Ebay یا ... رو باز میکنه.
نرم افزار M Autorun Killer هست.
توی سافت پدیا 53 هزار دانلود-توی برادر سافت 36-7 هزار دانلود- به تازگی توی دانلود.کام قرار گرفته که توی اونم چند هزار تایی دانلود داشته و از لینکهای موجود در سایت خودم هم یه چند هزار تایی دانلود داشته تو سایت انلاین داون هم 19 هزار دانلود و توی بقیه سایتها (فایبر دانلود ، بست فری دانلود ، فایل پیگ و ...) هم دانلود داشته.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
اطلاعات من خیلی ناقصه اما من این حدس رو می زنم که با ثبت نام توی اون سایت به برنامه نویس یه کد (شناسه) می دهند که برنامه نویس اون رو توی برنامه تعریف می کنه (مثلا اون نوار ابزار رو شخصی سازی می کنه و کد رو توی اون وارد میکنه) حالا بعد از نصب کسانی که با اون نوار ابزار جستجو می کنند نوار ابزار توی جستجو کد مربوطه رو هم بر میگردونه به سایت
برای ای بی که نام بردی شاید این بتونه کمکت کنه:
https://www.ebaypartnernetwork.com/files/hub/en-US/index.html
https://www.ebaypartnernetwork.com/files/hub/en-US/api.html
ولی قبل از هرچیزی به فکر این باش پولی رو که در اوردی چه شکلی بیاری تو ایران (البته اگر ایران هستی) از همون بدو ثبت نام و دریافت کد این رو در نظر بگیر چون بعد از مدتی که پولی در اوردی به بهانه های مختلف از جمله اینکه با ای پی ایران لوگین کردی یا ... ممکنه پول رو بلوک کنند!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام

ممنون

اگر دانلودر ها خارجی باشند مثل آمریکا و کانادا... من می تونم به شما کمک کنم که از نرم افزار هات بتونی درآمد کسب کنی.

به من پی ام بزنید تا وارد جزییاتش بشیم

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
اگر دانلودر ها خارجی باشند مثل آمریکا و کانادا... من می تونم به شما کمک کنم که از نرم افزار هات بتونی درآمد کسب کنی.

به من پی ام بزنید تا وارد جزییاتش بشیم

پ.خ کردم.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
upppppppppppppppp

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
شما یه ساعت مشخص بگو که بیایم تو یاهو با هم صحبت کنیم

شاید اشتراکی چیزی با هم پیدا کردیم

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
من روزها اکثرا هستم توی یاهو هر وقت خودت میتونی بیای یاهو بگو یا برام آف بزار یه ساعت مشخص کن چون من مرتب میام.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
مشکلت حل نشد برادر؟
موفق باشی

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
نه، حل نشده
هنوز هم منتظر نظرات دوستان هستم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
نه، حل نشده
هنوز هم منتظر نظرات دوستان هستم.

سلام سرسبز حرف خوبی زد : خیلی از سایتا لینک آفلیت دارن ، مثلاً اگه کسی با لینک شما عضو سایت بشه یه درصدی به شما میدن یا تا وقتی از خدمات اون سایت استفاده میکنه سودش با شما تقسیم میشه.
حالا خیلی از برنامه نویس ها شاید میان و لینک آفلیتشون رو در سایت های مختلف به صورت آیکن میندازن رو دسکتاپ کسی که برنامشون رو نصب میکنه! اینم راهیه :)
سرسبزم همینه فکر میکنم گفته چند پست بالا تر :) به هر حال من اینو برداشت کردم.
موفق باشی

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام سرسبز حرف خوبی زد : خیلی از سایتا لینک آفلیت دارن ، مثلاً اگه کسی با لینک شما عضو سایت بشه یه درصدی به شما میدن یا تا وقتی از خدمات اون سایت استفاده میکنه سودش با شما تقسیم میشه.
حالا خیلی از برنامه نویس ها شاید میان و لینک آفلیتشون رو در سایت های مختلف به صورت آیکن میندازن رو دسکتاپ کسی که برنامشون رو نصب میکنه! اینم راهیه :)
سرسبزم همینه فکر میکنم گفته چند پست بالا تر :) به هر حال من اینو برداشت کردم.
موفق باشی

خوب یه مشکلی هست اونم اینه که اولا کسی به این راحتی ها عضو نمیشه اونم با لینک من (اگه فقط به ازای ورود هر کاربر پول میداد خوب بود).
فعلا دنبالش هستم تا ببینم چی میشه! :)

بالا