• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوال فوری در رابطه با پرفکت مانی ( دوستان لطفا کمک کنید )

Mojtabadf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام
راستش یه نفر بهم پول بدهکار بود و قرار بود دیروز بده بهم
اومد و گفت که پولم توی سایت https://perfectmoney.is و یه عکس هم داد که حدود 2500 دلار پول داشت بعد گفت که 200 تومن هم بده که بتونم برداشت کنم و پولت رو بدم و من هم دادم بهش
بعد امروز که قرار بود بده و اومده و میگه که ریختم به پرفکت مانی و اونم برای برداشت های بالای 1000 دلار مدارک میخواد
گفتم چه مدارکی ؟ گفت اسکن پاسپورت و قبض خونه ی تلفن رو میگه ترجمه کن و بده
لطفا اونایی که به این سایت وارد هستند بفرمایند که این راست میگه یا دروغ ؟
پیشاپیش ممنون

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
دوست عزیز ربطی نداره کلا که به شما گفته پول واریز کن شما اندازه قرضت باید برات پرفکت مانی میریخته

اما برات حساب جدید باز کرده آیا که میگه مشخصات بده یا نه ، اگه از حساب خودش میخواد بریزه باید مشخصات خودش رو بده اما اگر برای شما حساب باز کرده که شما خودتم باید این کار رو انجام میدادی و مشکلی بوجود نمی یاد و خودت باید بعد حسابت رو وریفای کنی

ولی اگه بخواد حساب خودش رو با مشخصات شما وریفای کنه جریانش یه چیز دیگس جریانش میشه کلاه برداری تازه مشخصات شما رو برای چی میخواد یه کم روشن تر صحبت کن ببینیم اصل جریان چیه

Mojtabadf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
دوست عزیز ربطی نداره کلا که به شما گفته پول واریز کن شما اندازه قرضت باید برات پرفکت مانی میریخته

اما برات حساب جدید باز کرده آیا که میگه مشخصات بده یا نه ، اگه از حساب خودش میخواد بریزه باید مشخصات خودش رو بده اما اگر برای شما حساب باز کرده که شما خودتم باید این کار رو انجام میدادی و مشکلی بوجود نمی یاد و خودت باید بعد حسابت رو وریفای کنی

ولی اگه بخواد حساب خودش رو با مشخصات شما وریفای کنه جریانش یه چیز دیگس جریانش میشه کلاه برداری تازه مشخصات شما رو برای چی میخواد یه کم روشن تر صحبت کن ببینیم اصل جریان چیه
سلام
ممنون از شرکتتون در تاپیک
نه اصلا قرار نبود برای من حساب باز کنه و اینا قرار بود پولش رو تبدیل به تومن کنه و پول منو کارت به کارت کنه برام
الا سوال من اینه که این مدارکی رو که میگه رو راست میگه میخواد یا دروغ میگه ؟

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
عزيز پرفكت ماني يك بانك ديجيتاله
براي اينكه پول بهتون بده به اين چيزا نيازي نيست،
ميتونه دلار رو به هر كسي بفروشه،و پولت رو بده،

Sent from my iPad using Tapatalk

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
سلام
ممنون از شرکتتون در تاپیک
نه اصلا قرار نبود برای من حساب باز کنه و اینا قرار بود پولش رو تبدیل به تومن کنه و پول منو کارت به کارت کنه برام
الا سوال من اینه که این مدارکی رو که میگه رو راست میگه میخواد یا دروغ میگه ؟

نه نباید اصلا پول میگرفت از شما دوست عزیز متاسفانه سادگی کردید

پرفکت مانی یه بانک دیجیتاله که هر کسی میتون دلار بریزه توش و برای فروشش هم نیازی نیست از شما پولی بگیره یا مدرک خاصی بگیره آخه برای چی نپرسیدی برای چی این مدارک رو ازم میخوای آخه ؟یا 200 رو برای چی میخوای اصلا کی هست سریع معرفیش کن آی دیش ولید هستش ، اگه می بینی پولت رونداد سریع برو پی گیری کن پلیس فتا

شما خیلی مبهم مینویسی ما نمی دونیم این بابا سر تو کلاه گذاشته ، نمی دونیم می خواد بت دلار بده نمی دونیم اصلا بحث چیه

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
استارتر عزیز!
پرفکت مانی برای دادن درگاه پرداخت به شما هم مدرک از شما نمیخواد چه برسه واریز و دریافت پول!
ایشون به احتمال قوی ازتون کلاهبرداری کرده!
10.000 دلار هم توی پرفکت مانی رد و بدل بشه پرفکت کارمزد میگیره جابجا میکنه! کاری نداره شما داری چیکار میکنی یا به کی میدی! اینا بهانه بوده همه!

Mojtabadf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
ممنون از همه ی دوستان

coiniran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز پرفكت ماني يك بانك ديجيتاله
براي اينكه پول بهتون بده به اين چيزا نيازي نيست،
ميتونه دلار رو به هر كسي بفروشه،و پولت رو بده،