• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شارژ خط به خط همراه اول و ایرانسل با 20 درصد تخفیف کاملا آنلاین

manutd777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
باسلام خدمت عزیزان سایت موجودی های حال ما به شرح زیر است

موجودی ایرانسل ۱۹۴۰۰۰ تومان
موجودی همراه اول ۱۳۵۰۰۰ تومان

نحوه خرید:
مراجعه به سایت ما به آدرس زیر و کلیک روی شارژ برخط ایرانسل و همراه اول
http://pay.cashout.ir/

نکته:
۱-حتما در قسمت مربوطه شماره همراهی که میخواهید شارژ شود را وارد نمایید و حتی الامکان ایمیل صحیح خود را وارد نمایید
۲-ارسال شارژها بلافاصله بعد از تراکنش آغاز میگردد
۳-در سایت میتوانید از قسمت درگاه به دلخواه انتخاب نمایید که پرداخت شما از درگاه بانک ملت انجام گردد یا درگاه بانک سامان و یا درگاه پرداخت موبایلی (کد USSDO)
۴-درصورت هرگونه پرسش و یا انتقاد و پپیشنهاد میتوانید با شماره تلفن پشتیبانی که پایین سایت قرار داده شده تماس حاصل فرمایید

manutd777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
موجودی ایرانسل 155000 تومان
موجودی همراه اول 105000 تومان

mehdi_rh

Registered User
لایک‌ها
13
مثل اینکه یادت رفته شارژ من و یکی از دوستان رو نقرستادی حالا اومدی تاپیک جدید زدی گفتم شاید برات اتفاقی افتاده شکایت نکردم حالا یا شارژ رو بفرست یا پول رو برگردون

capon

Registered User
لایک‌ها
147
سلام همراه اول موجوده ؟

manutd777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
شارژ کلیه عزیزان ارسال شد موجودی جدید

موجودی ایرانسل 101000 تومان
موجودی همراه اول 93000 تومان

mehdi_rh

Registered User
لایک‌ها
13
اولا شارژ من که سه روزه پول واریز کردم ارسال نشده هر چند نتونستم توجیهی برای کارهای شما پیدا کنم ولی حالا که فهمیدم مشکلی ندارید و دوباره بعد از چند روز تشریف آوردین دارین شارژ همه عزیزان رو ارسال می کنید! برای آخرین بار میگم شارژ یا پول من روبفرستید بسته شدن درگاه بانکی تون ارزشش بیشتر از اون مبلغه

manutd777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
اولا شارژ من که سه روزه پول واریز کردم ارسال نشده هر چند نتونستم توجیهی برای کارهای شما پیدا کنم ولی حالا که فهمیدم مشکلی ندارید و دوباره بعد از چند روز تشریف آوردین دارین شارژ همه عزیزان رو ارسال می کنید! برای آخرین بار میگم شارژ یا پول من روبفرستید بسته شدن درگاه بانکی تون ارزشش بیشتر از اون مبلغه

مهدی خان یه مقدار مشغله کاری داشتم به همین دلیل برای تاخیر برای دوستانی که طول کشیده بود 1000 تا 2000 تومان بسته به خریدشون اضافی شارژ کردم.خرید شمارو هم به شماره 09307--8970 انجام دادم عزیز

mehdi_rh

Registered User
لایک‌ها
13
عزیز من من مجدد تکرار میکنم هنوز مطمئمن نیستم نیت شما چیه ولی اگر واقعا تاخیر بدلایلی هست که فرمودید خدمتتون عرض کنم 1.من هنوز شارژی دریافت نکردم
2.اگر منظورتون از خرید من انتفال شارژ هست که شماره ای که نوشتید اشتباه است من از طریق سایتتون خرید کردم و برام اس ام اس تایید اومد مجددا هم که از طریق پخ شماره رو خواستید که فرستادم . مدارک موجود هست پس دلیلی برای اشتباه وجود نداره 3. باز هم میگم اگر این مسائل سهوا ایجاد شده وایشان حسن نیت نشان دهند سریعا همینجا اعلام میکنم.

mkch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان ایشان "محمود خرسند چهارده" هستند. کافیست نامشان را در گوگل سرچ کنید تا به سوابق درخشان ایشان در نت پی ببرید.
در صورتی که با ایشان معامله ای کردید و ایشان به تعهداشان عمل نکرده اند در اولین فرصت به پلیس فتا مراجعه کنید و شکایت کنید!

mehdi_rh

Registered User
لایک‌ها
13
من امروز رو هم به ایشان فرصت میدم اگر پاسخی نگیرم یک شنبه حتما شکایت میکنم لطفا اگر دوستان دیگری هم متضرر شدند شکایت کنند چون مبالغ کم هست در صورت تعدد شکایات امکان رسیدگی بیشتره ولی برای مسدود کردن درگاه بانکی با توجه به همکاری یکی از دوستان فکر نمی کنم مشکلی باشه

بالا