• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

nex1network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت تمامی وبمستران و همکاران گرامی
در این تاپیک قصد دارم شبکه تبلیغاتی نکس وان نتورک ( Nex1network) را خدمت شما عزیزان معرفی نمایم.
شبکه تبلیغاتی نکس وان نتورک براساس نمایش بنر کار می کند و به ازای هر 1000 نمایش یک مبلغ تعیین شده را به حساب شما شارژ خواهد نمود.
وبمسترانی که تمایل دارند با شبکه تبلیغاتی ما کار نماییند، از طریق آدرس زیر در پنل شرکت ثبت نام کرده و کد های تبلیغاتی را در سایت خود قرار دهند:
http://panel.nex1network.com/

اما چند نکته در رابطه با شبکه ی تبلیغاتی نکس وان نتورک:
نکته اول: این شبکه ی تبلیغاتی براساس نمایش بنر کار می کند و اگر کلیکی نیز بر روی بنر ها نشود، درآمد شما ثبت میشه. همچنین اگر کلیک های شما قابل توجه باشد درامد شما نیز به همین ترتیب افزایش داده می شود.
نکته دوم: با قرار دادن کد اسکرول و لایت باکس درآمد شما را افزایش خواهیم داد.
نکته سوم: وب سایت های معتبری همانند خبر انلاین ، فراید، دوستی ها، اهنگستان، پاپ موزیک با ما همکاری می کنند.

برای مشاوره ی بیشتر با آیدی تلگرام زیر در تماس باشید:
@nex1network

آدرس ثبت نام در پنل و دریافت کد تبلیغات:
http://panel.nex1network.com/

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
نکته اول: این شبکه ی تبلیغاتی براساس نمایش بنر کار می کند و اگر کلیکی نیز بر روی بنر ها نشود، درآمد شما ثبت میشه. همچنین اگر کلیک های شما قابل توجه باشد درامد شما نیز به همین ترتیب افزایش داده می شود.
درست متوجه شدم ؟ :eek:
ینی ملاک فقط ای پی هایی ک میان تو سایت ما هست و اگر کلیک نکنن بازم پول میاد ب حساب کاربری؟

nex1network

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درست متوجه شدم ؟ :eek:
ینی ملاک فقط ای پی هایی ک میان تو سایت ما هست و اگر کلیک نکنن بازم پول میاد ب حساب کاربری؟
بله ملاک پیج ویو هست یعنی یک کاربر ممکنه 10 بار در سایت شما مطلب بخونه و براتون هزینه میدیم

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
شما که جواب تلفن رو طی 10 روز گذشته یکبار ندادید و امکان ورودبه پنل سایت هم وجود نداره چطور میخواهید وبمستران بهتون اعتماد کنند

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بنده پوزش می طلبم مشکل از ویندوز بنده بود و امکان ورود به پنل برام مقدور نبود رو پی سی دیگه تست کردم مشکلی نداشت
واریز درامد هم در کم ترین زمان یعنی بعد از 2 ساعت انجام دادند

بالا