• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

"شکایت از اینترنت مخابرات"

tak-site.ir

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستای عزیزم . امیدوارم حالتون خوب باشه .
خیلی از شماها مثل من از اینترنت مزخرف مخابرات استفاده میکنید .
دیگه واقعا خسته شدم که زنگ بزنم به 2020 و همون راه حال های تکراری مثل تغییر دی ان اس رو بشنوم و اخرشم نتیجه ای نبینم .
توی نت دنبال راه های شکایت از سرویس های اینترنت گشتم (اول امیدی نداشتم که نتیجه ای داشته باشه ، حداقل شکایت از مخابرات) و دیدم خیلی از دوستان شکایت کردن و پیگیری کردن شکایتشون .
خواهشا شما هم اگه از سرعت و قیمت های فضایی مخابرات شاکی هستید ، چند دقیقه وقتتون رو بذارید و این شکایت کوچیک رو ارسال کنید .

صفحه شکایت http://complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c
( سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (سپاس) )
نوع سرویس رو ارتباطات ثابت انتخاب کنید
نوع شکایت : اینترنت پرسرعت .
امیدوارم خودم اولین نفری باشم که خبر از پیگیریشون رو اینجا ارسال میکنم .

hadi.omid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
نتیجه شکایت دیروز من از اینترنت مخابرات :|

1.png

tak-site.ir

Registered User
لایک‌ها
72
دیروز باهام تماس گرفتن و گفتن خطتون نویز داره و شکایتتون رو پس بگیرید و اگه سیم کشی ساختمانتون رو درست کنید مشکل حل میشه . درحالی که دم در هم تست کردم و چیزی تغییر نکرد .
و دوباره تو تجدید نظر این رو هم درج کردم که بهونشون نویزه در حالی که از طریق سیم های ورودی هم سرعت افزایش پیدا نکرد .

tak-site.ir

Registered User
لایک‌ها
72
سرعت دانلودم رسیده به یک مگ.شکایت کارساز بود

Sent from my SM-G530H using Tapatalk

locki

Registered User
لایک‌ها
34
سرعت اولتون چقد بود ؟
مشکل بین مسیر(مخابرات تا منزل شما) اعلام کرده بودن ؟

tak-site.ir

Registered User
لایک‌ها
72
سرعت اولم 120 بود . میگفتن نویز داره و سیمکشی مشکل داره در حالی که از دم در هم که تست کردم تفاوتی نداشت . شکایت کردم سرعتو بردن بالا

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
مشکل اکثر کاربرهای اینترنت مخابرات نویز خط نیست!

خیلی ساده! بر فرض مخابرات 150 مگابیت بر ثانیه پهنای باند ورودی داره! در خروجی به اندازه ی 450 مگابیت بر ثانیه اشتراک فروخته! دقت کنید از 12 شب تا 8 صبح که مصرف میاد پایین PING درسته و در ساعات 9 الی 12 شب PING کاملا افتضاح میشه! سرعت ها دچار نوسان شدید و گاها قطعی های مکرر!

نتیجه : دزدی محترمانه!

sergio7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
یکی دوبار من از این لینک شکایت کردم http://bazresi.telecom.ir/ سریع پیگیری کردن ، فکر کنم از مقامات بالاییشون میبینن که پیگیری میکنن

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
حالا یه اینترنت شگفت انگیز هم گذاشتن که خریدار وقتی قبضشو میبینه حسابی از مبلغش شگفت زده میشه :D تا یک سال هم اگه بخواین عوضش کنید یا تغییرش بدید مشمول جریمه میشید

بالا