برگزیده های پرشین تولز

شکایت از های وب

sallar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام وقت بخیر
دوستان بنده سرویس های وب دارم فعالیتم در بورس تهران هست و از طریق نت خریدو فروش میکنم

به دلایلی که نمیدونم چیه حدود 35 ساعت سرویسشون قطع شد و دستترسی اینترنت شهر کلا قطع شد و نتونستم وارد سامانه معاملاتی "مفید" بشم.
و مدیریت سبد سهامم رو نتونستم انجام بدم و بعد از این که وصل شد متوجه شدم یکی از سهامام صف فروش شده و اون یکی هم منفی 3 و نتونستم در زمان درستی از اون سهام خارج بشم .
شکایتی رو در پنل های وب انجام دادم تنها کاری که اینا میگن انجام میدیم اینه که به اندازه اون قطعی به انتهای سرویستون اضافه کنیم یعنی نهایت 2 روز به سرویس من اضافه کردن
حالا به نظرتون راهی هست که من از اینا شکایت کنم ؟
تصویر قوانینشون و بخشایی که نقض کردن :

p4-png.1136307

فایل های ضمیمه

• p4.PNG
    p4.PNG
    736.6 KB · نمایش ها: 56

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
داداش تو ایران داری زندگی می‌کنی
همون دو روز که دادن باید کلاه ت رو بندازی آسمان
ما سه روز کلا قطع بود از نان خوردن افتاده بودیم کسی سه روز رو جایگزین نکرد خسارت که بماند
همیشه باید به فکر جایگزین باشیم حداقل برای مواقع اضطراری

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

sallar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
داداش تو ایران داری زندگی می‌کنی
همون دو روز که دادن باید کلاه ت رو بندازی آسمان
ما سه روز کلا قطع بود از نان خوردن افتاده بودیم کسی سه روز رو جایگزین نکرد خسارت که بماند
همیشه باید به فکر جایگزین باشیم حداقل برای مواقع اضطراری

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
ای خدااااااااا
دو روز 2 هزار توومن ج.ا میشه -این ور چن م تومن رفتم تو ضرر.
بی وجدانا پشت تلفن گفتم وکیل میگیرم شکایت میکنم اصلا عین خیالشون نبود
دوستان وقتی پرداخت میزنی نوشته 9درصد مالیات اضافه میشه بر سرویس ؛ وقتی مالیاتو میگیرن باید به یه قانونی وصل باشن بیمه ای چیزی هم داشته باشن ؟

195 و سازمان بازرسی شکایت فرستادم - دوستان دیگر کسی تجربه نداره در این مورد وکیل بگیرم چیزی میشه - اخه یعنی چی هر کی به هرکی ک نمیشه ؟

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
قبل از خریدن حسابی حقیق کنید به جمهوری اسلامی چه ربطی داره.وزارت ارتباطات و رگولاتوری مرجع رسیدیگی به این شکایات هستن حتما برید از سرویس دهنده شکایت کنید.
ما هم در این مملکت از فناوا خرید کردیم بهترین سرویس بالاترین کیفیت پشتیبانی عالی ارایه میدن.
نهایت گارانتی سرویس شما برای وصل بودنشه اینکه در زمان وصل بودن یا نبودن چه معاملاتی رو از دست میدی یا نمیدی یا اینکه کلید فتح مریخ رو شما میخاستی اینترنتی بارگذاری کنی نه تنها در ایران در هیچ کجای دنیا به سرویس دهنده اینترنت مربوط نیست.
شما که کارت اینقدر حساس و کریتیکال هست چرا یه بسته اینترنت موبایل نگرفتی؟

sallar110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
برادر شکایت کردم اینا گفتن فقط اینو انجام میدیم
21332123-png.1136331

2 روز اینترنت ب چ درد من میخوره اخه
میگم کل اینترنت شهر قطع بود - ایرانسل که کلا انتن دهی نداشت - همراه اول هم بزور انتن میداد
برفض ک من مشترک تازه اینترنت باشم و با قطی و ... اشنا نباشم نباید اینا تضمین کنن -قوانینشو بالا گذاشتم شما مثل این که نخوندی نوشته باید قبلش اطلاع بدن سرویسمون قطعه تا یفکری بکنم یا برم یه شهر دیگه معاملاتو مدیریت کنم - اقا قطش کن ولی چرا روز اداری قطع میکنی بندازش جمعه پنجشنبه .
ما اومدیم اینجا رهنمایی بگیریم از دوستان با تجربه این عدم تعهد بر قوانین قابل پیگیری هست حقش فقط 2 روز اینترنت اضافه هست ؟... - بله حق با شماست شغل بنده گدایی هست الکی اینجا تایپک زدم - نکنه شما هم از کارکنای های وب هستی.

فایل های ضمیمه

• 21332123.PNG
    21332123.PNG
    15.5 KB · نمایش ها: 51
بالا