• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شکایت از کاربر Ho3iN_

zadis

Registered User
لایک‌ها
133
خرید سیستم از ایشون با قیمت 23.500 میلیون تومان 10 میلیون بیعانه گرفت رفتم قیمت در اوردم قطعات دسته دوم رو با قیمت نو میخواد بهم بده بعد میگه این قطعات دیجیکالا و لیون دسته دوم هستن گفتم نمیخوام پولو پس بده الان هم جواب نمیده هم تو تلگرام بلاکم کرده . پلیس فتا هم پیگیر میشم

saeid700

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,283
همین کاربر از من یه کارت گرافیک خریده میگفت ایراد داره من میگفتم ایرادی که شما میگی نیست اما خوب پس بفرست مهم نیست پول رفت و برگشتم حتی گردن من میگفت خیر باید مبلغ کسر کنی ازش آخرشم امتیاز منفی داد بهم !

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
خرید سیستم از ایشون با قیمت 23.500 میلیون تومان 10 میلیون بیعانه گرفت رفتم قیمت در اوردم قطعات دسته دوم رو با قیمت نو میخواد بهم بده بعد میگه این قطعات دیجیکالا و لیون دسته دوم هستن گفتم نمیخوام پولو پس بده الان هم جواب نمیده هم تو تلگرام بلاکم کرده . پلیس فتا هم پیگیر میشم
بزرگوار شما قبل از واریز قیمت قطعات نو رو استعلام نگرفتی ؟

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
از همون خارج از انجمن پیگیر باشید سریعتر به نتیجه میرسید
متاسفانه این انجمن رو به تعطیلی هست...

zadis

Registered User
لایک‌ها
133
بزرگوار شما قبل از واریز قیمت قطعات نو رو استعلام نگرفتی ؟
من بعدش متوجه شدم ولی بازم گفتم اشکالی نداره دیگه امروز بهم زنگ زد گفت 14 میلیون بریز باز در صورتی که دیروز کامل باهاش طی کرده بودم که بیشتر ندارم یک ریال هم نمیتونم بدم

zadis

Registered User
لایک‌ها
133
از همون خارج از انجمن پیگیر باشید سریعتر به نتیجه میرسید
متاسفانه این انجمن رو به تعطیلی هست...
اره تا شب بهش مهلت میدم بعدش میرم پلیس فتا پیگیری میکنم

hdneo

Registered User
لایک‌ها
103
من بعدش متوجه شدم ولی بازم گفتم اشکالی نداره دیگه امروز بهم زنگ زد گفت 14 میلیون بریز باز در صورتی که دیروز کامل باهاش طی کرده بودم که بیشتر ندارم یک ریال هم نمیتونم بدم
تاپیک فروش کجاست؟

kamran990

Registered User
لایک‌ها
385
تاپیک فروش کجاست؟
داش شما بیماری خاصی داری؟ از نوع روانپریشی یا چنین مواردی؟ این استیکری که تو تاپیک همه دقت کردم می‌ذاری معنیش بفرمایید چیه 🤣

Last edited:

King_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
باید اول قیمت آکبند همه قطعات رو در بیاری بعد اگه حداقل 20 درصد زیر قیمت آکبند بود ارزش داره که بخری . باید قبل هرچیزی تحقیق میکردی . ایشون هم کاربر قدیمی و معتبری هستن ظاهرا ، فکر نکنم کار به شکایت و فتا کشیده بشه . نگران نباش پولتو دیر یا زود پس میده

بالا