• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

طراحی / نصب و راه اندازی / نویسندگی برای سایت شما(خبری،تفریحی،فروشگاهی،انجمن،دانلود)-(قیمت توافقی)

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
سلام خیلی سریع میریم سر اصل مطلب
خدماتی که میتونم ارائه بدم :
1-طراحی قالب وردپرس و طراخی و برنامه نویسی سایت شما (بزودی)
2- نصب و راه اندازی سایت شما (خبری ، فروشگاهی ، تفریحی ، انجمن و ...) در صورت نیاز به نویسنده بعد از نصب نیز درخدمتیم
3-نویسندگی برای سایت و وبلاگ شما / توانایی ها : پست اختصاصی / / پست کپی پیست تعداد بالا / ترجمه / آشنایی با VPS / آشنایی با افزونه های سئو وردپرس / آشنایی با اکثر CMS های معروف از قبیل وردپرس ، پی اچ پی نیوک ، جوملا دیتالایف انجین و ......... چون از آخرین باری که نویسندگی کردم یه 2-3 سال میگذره اون سایتا هم تا اونجایی که یادم بود چکشون کردم دیدم نیست و نابود شدن پس نمونه کارا فعلا موجود نیست
قیمت خدمات : توافقیه دلیلشم اینه که بیشتر دنبال کار هستم تا پولش اما بلاخره وقت گذاشته میشه و تایم میبره قیمت پست ها و خدمات هم جوری هست که شما هم راضی باشین
منتظر دوستان هستم

Last edited:

payamakz

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
قیمت های نویسندگی رو لطفا برام بفرستین!

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
سلام پ.خ کردم براتون
قیمت نویسندگی سایت تفریحی با پست کپی و پیست همراه با تغییر عنوان رو بفرماپید
منابعی که ازش پست کپی میکنید برام بفرستید

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
قیمت نویسندگی سایت تفریحی با پست کپی و پیست همراه با تغییر عنوان رو بفرماپید
منابعی که ازش پست کپی میکنید برام بفرستید
از یکی از دوستان کار کپی پیست گرفته شد و چون تعداد کپی پیست بالاست دیگر تا وقتی سفارش ایشون تموم نشه کپی پیست کار نمیکنم پست اختصاصی و نیمه اخصاصی خواستید در خدمتم

• Like
Reactions: V.K

V.K

Registered User
لایک‌ها
174
از یکی از دوستان کار کپی پیست گرفته شد و چون تعداد کپی پیست بالاست دیگر تا وقتی سفارش ایشون تموم نشه کپی پیست کار نمیکنم پست اختصاصی و نیمه اخصاصی خواستید در خدمتم
هزینه پست نیمه اختصاصی و منابعی که ازش مطلب میگیرید رو پ/خ کنید

2nE9

Registered User
لایک‌ها
93
آپ.....................

بالا