• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شما به عنوان وبمستر در اینستاگرام هم پست می گزارید؟

• بله مرتبا پست میزارم و به تاثیر اینستاگرام در جلب بازدید کننده و مشتری معتقدم

Votes: 0 0.0%
  • اکانت ساخته ام اما وقت ندارم پست بزارم

• اصلا به تاثیر اینستاگرام اعتقادی ندارم و برای سایتم اکانت نساخته ام

• Total voters
    1
  • Poll closed .

secret7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
طراحی پست های خلاقانه برای اینستاگرام شما + تست رایگان

خیلی از وبمسترها به دلیل مشغله زیاد نمیتونن اینستاگرام سایتشون رو بروز کنن و پست بزارن در حالی که پست گزاری در اینستاگرام خودش یک قدم بزرگ برای رشد یک سایت هست و این قابل انکار نیست .
بنده می تونم براتون از مطالب سایت خودتون پست طراحی کنم و در فواصل زمانی مشخص که ساعات پر بازدید اینستاگرام هست براتون توی اینستاگرام بزارم و یا حتی میتونم پست ها رو بدم خودتون بزارید (این به میل شماست)

در واقع این کاری هست که من برای سایت خودم هم انجام دادم و نتیجه خوبی هم گرفتم

اگه خواستین به آیدی زیر در تلگرام پیام بدین تا براتون توضیح بدم
@mastersite

پست های طراحی شده از مطالب خودتان: هر پست 750 تومان

در هر روز 4 پست برای هر اکانت گذاشته میشه

سفارش برای یک هفته 21 هزار تومان هست
سفارش برای یک ماه 80 هزار تومان به جای 90 هزار تومان
سفارش برای دو ماه تخفیف خوبی می خوره: 150 هزار تومان به جای 180 هزار تومان

پست های طراحی شده اختصاصی: هر پست 2000 تومان

در هر روز 2 پست برای هر اکانت گذاشته میشه (اگه بیشتر از این تعداد بخواید قیمت ها بالاتر و بدون تخفیف حساب میشه چون زمان بیشتری میبره )

سفارش برای یک هفته 28 هزار تومان هست
سفارش برای یک ماه 120 هزار تومان
سفارش برای دو ماه تخفیف خوبی می خوره : 200 هزار تومان به جای 240 هزار تومان

فکرش رو بکنید به مدت دو ماه بدون اینکه خودتون به زحمت بیوفتید در اینستاگرامتون هر روز پست گذاشته میشه و بینندگان بیشتری رو به سمت خودتون هدایت می کنید و شما می تونید تنها روی جذب فالوور های بیشتر و یا کارهای دیگه خودتون تمرکز کنید و نیازی به دغدغه برای پست گزاری نخواهید داشت.

روال کاری بنده هم اینه که از صبح تا ظهر طراحی پست ها رو انجام میدم و در ساعات 17 الی 19 بعد از ظهر و 21 الی 1 شب پست های شما رو منتشر می کنم چون در این ساعات بازدید از اینستاگرام بیشتره .

محدودیت سفارش گیری:
سفارشات هم فقط تا یه حدی قبول می کنم چون خودم هم وبمستر هستم و باید به کارهای خودم هم برسم و این کار رو فقط کنار کارهای خودم انجام میدم بنابر این فقط به تعداد محدودی سفارش قبول میکنم که بدونم میتونم 100 درصد انجام بدم و اگه دیر اقدام کنید ممکنه نتونم سفارش جدید بپذیرم .

دریافت تست رایگان:
اگر می خواید ببینید چه طوری پست طراحی میشه می تونید پیغام بدین تا یه دونه به صورت رایگان براتون گذاشته بشه .یا حتی عکس و کپشن بهتون داده میشه تا خودتون بزارید (هر طور خودتون بخواید).

این تاپیک منقضی شده است

Last edited:

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
سلام
خصوصی پیام بده بهم لطفا

secret7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1