• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

طراح اصلی داستان بازی Spec Ops: The Line شرکت ۲K Games را ترک کرد

Malware

Registered User
لایک‌ها
30
طراح اصلی داستان بازی Spec Ops: The Line شرکت ۲K Games را ترک کرد

Spec-Ops-The-Line-10-1024x576-250x140.jpg

به تازگی خبر رسیده است که آقای Walt Williams که یکی از نویسندگان اصلی شرکت ۲K Games و از طراحان اصلی داستان بازی Spec Ops: The Line، که یک بازی در سبک شوتر سوم شخص با محوریت کاور گیری میباشد، در خبر ناراحت کننده ای شرکت ۲K Games را پس از ۹ سال کار با این شرکت ترک کرده است.

آقای Walt Williams در صفحه ی توییتر خود اعلام کرد که:

بعد از ۹ سال کار کردن در ۲K Games باید با ناراحتی اعلام کنم که امروز آخرین روز کاری من در این شرکت است. من هنوز بر روی بازی ها رایانه ای کار خواهم کرد اما در پس زمینه ی کار های دیگر خواهد بود و اکنون اولویت اصلی نخواهد بود.

آقای Walt Williams به تازگی بر روی نویسندگی بازی هایی همچون Evolve و Civilization: Beyond Earth کار می کرد. همچنین ایشان افزودند که هرگز دنیای بازی های رایانه ای را ترک نخواهند کرد اما تصمیم دارد از کار بر روی بازی های AAA کناره گیری کند.

آقای Williams با کار بر روی داستان بازی Spec Ops: The Line خودش را ثابت کرد هر چند که بازی Spec Ops: The Line نتوانست همچون رقیب های خودش به موفقیت های بسیار زیادی برسد اما همیشه از دید عده ای مورد توجه ویژه ای قرار می گرفت.

هم اکنون استدیو سازنده بازی Spec Ops: The Line در حال ساخت بازی جدیدشان یعنی Dead Island 2 می باشند.​

منبع : gamefa

بالا