برگزیده های پرشین تولز

فروشندگی در دیجی کالا

meysam_s

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان چند تا سوال داشتم
وقتی فروشنده میشی بحث مالیات به چه صورت هست؟
ارسال کالا چطوریه؟اون اجناسی که میزنه ارسال توصط فروشنده چطوریه؟فروشنده باید به انبار دیجی تحویل بده جنسشو یا خودش ببره محل مشتری؟
من دو سه ماه هست که دارم میفروشم تنها چیزی که به اسم مالیات توی صورت حساب میاد 9 درصد از کمیسیون خود دیجی کالاست
مثلا جنسی رو که من فروختم 2 میلیون و 5 درصد کمیسیون داشته ، به جز 100.000 تومان کمیسیون دیجی کالا یه 9.000 تومان دیگه هم بابت مالیات کسر میشه

واسه ارسال کالا هم باید به انبار دیجی کالا بری که شهرای بزرگ دارن و لیست ش تو سایتشون هست
اما اگه فروش یک ماهت بالای 30 میلیون تومن یا بالای 30 عدد در ماه باشه این قسمت ارسال توسط فروشنده واست فعال میشه که مستقیم کالا رو برای خریدار پست میکنی
که تازه دیروز واسه من فعال شده و هنوز ازش استفاده نکردم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,246
من دو سه ماه هست که دارم میفروشم تنها چیزی که به اسم مالیات توی صورت حساب میاد 9 درصد از کمیسیون خود دیجی کالاست
مثلا جنسی رو که من فروختم 2 میلیون و 5 درصد کمیسیون داشته ، به جز 100.000 تومان کمیسیون دیجی کالا یه 9.000 تومان دیگه هم بابت مالیات کسر میشه

واسه ارسال کالا هم باید به انبار دیجی کالا بری که شهرای بزرگ دارن و لیست ش تو سایتشون هست
اما اگه فروش یک ماهت بالای 30 میلیون تومن یا بالای 30 عدد در ماه باشه این قسمت ارسال توسط فروشنده واست فعال میشه که مستقیم کالا رو برای خریدار پست میکنی
برگشتی ها می‌ره انبار برای فروش مجدد یا باید بری تحویل بگیری یا میارن تحویل میدن؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,479

تسویه هاش سروقت انجام میشه یا تاخیر داره ؟ هر چند روز یکبار واریز میکنن؟

بالا