برگزیده های پرشین تولز

فروش آداپتور MHL، محافظ صفحه S II و هندزفری دو تکه SAMSUNG

soroush1362

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
3 مورد زیر موجوده و علت فروش هم فروختن گوشی های مربوطه هست :)

1- SAMSUNG Micro USB to HDMI MHL Adaptor

آداپتور اتصال گوشی SAMSUNG Galaxy S2 به HDTV از طریق کابل HDMI (اصلی و مارک SAMSUNG هست و فقط تست شده، توضیح اینکه 1 سری هست که پکیج داره و اون هم مارک SAMSUNG هست که از جایی که من خریدم پکیجدار 8 تومن قیمتش پایینتر بود، دوستانی که در کار فروش لوازم جانبی هستن احتمالا تایید میکنن)

قیمت: 35

MHL_01.jpgMHL_02.jpgMHL_03.jpg

2- محافظ صفحه Samsung Galaxy SII i9100

لینک محصول (دقیقا از همین لینک خریداری شده و مارک Capdase هست، فقط جهت دیدن نوع محافظ باز شده)

قیمت 10

Guard_01.jpgGuard_02.jpgGuard_03.jpg

3- هندزفری ولوم دار 2 تکه SAMSUNG

کیفیت در حد هندزفری های توی جعبه گوشی های SAMSUNG هست و مجموعا کمتر از 10 بار استفاده شده.
گوشی های قابل استفاده:
گلکسی اس و گوشی های همرده و قبل اون و JET
سونی اریکسون X10 و گوشی های مشابه و اکسپریا 2011 (ray, arc, mini, ...)
نوکیا (5310،5610، ...)
در یک کلام گوشی هایی که هندزفری آیفون روشون جواب نمیده.

قیمت: 12

Headset_01.jpgHeadset_02.jpgHeadset_03.jpg

توضیحات:
هزینه ارسال با بنده هست.
هرگونه شفاف سازی و پیشنهادهای پایینتر از قیمت درج شده فقط در پ.خ.
اولویت شدیدا با خریدارانی هست که 2 یا هر 3 مورد رو با هم بخوان. (به عنوان پیشنهاد ویژه MHL و محافظ صفحه با هم 42 فروخته میشه)
فروش به صورت مزایده نیست و به اولین خریدار با قیمت درج شده تقدیم میشه.(در صورتی که خریدار 2 قلم یا بیشتر قبل از هماهنگی و دادن شماره حساب موجود نباشه)
نحوه خرید هم برای کاربران با امتیاز بالای 10 اول ارسال و بعد واریز، و برای کاربران دیگه اول واریز و بعد ارسال.

یه توضیح هم بدم که من توی این بازارچه چند خرید و فروش با کاربران با سابقه و نیمه با سابقه داشتم، ولی پیگیر امتیاز بازارچه نبودم.( فروش گلکسی اس و گلکسی اس 2 به کاربر parvizb، فروش مودم ADSL آکبند، خرید Jabra BT-3030 از Mey$aM، خرید Optimus Black آکبند از کاربر manihs و خرید شیرینی یزدی از کاربر Hosseinpro:p)
اینو گفتم که دوستان با چند امتیاز بازارچه نیان بگن من 3 تا دارم تو هیچی، پس اول ارسال بعد واریز، نحوه فروش همونیه که عرض کردم و مبلغ هم اونقد بالا نیست که نگرانی بوجود بیاد.
شاد و موفق باشید:)

Last edited:

soroush1362

Registered User
لایک‌ها
3
MHL Adaptor فروخته شد به دوست خوبم hamid_hero و دیروز براشون ارسال شد. (واریز بعد از اینکه به دستشون رسید انجام میگیره).

با توجه به استقبال بی سابقه دوستان قیمت کاهش پیدا کرد:happy:

محافظ صفحه گلکسی اس2 و هندزفری ولوم دار دو تکه کماکان موجوده، فکر کنم با توجه به اینکه هزینه ارسال با بنده هست قیمت ها مناسب باشه:wacko:

soroush1362

Registered User
لایک‌ها
3
آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

soroush1362

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان رابط MHL مجددا موجود شد، دوبار برای hamid_hero ارسال شد و هر دوبار برگشت خورد و روی پاکت نوشته بودن "گیرنده شناخته نشد" !!!
فقط این وسط من 2 بار هزینه پست رو متحمل شدم که حقش نبود من متحمل بشم ...
بهرحال قیمت همون 35 تومن هست و تغییری نکرده، فقط چون فرصت کافی برای رفتن مکرر به پست رو ندارم اگه MHL و محافظ صفحه رو با هم بخواید تخفیف میدم و هر دو رو باهم 42 تقدیم میکنم.
هزینه ارسال با بنده هست و شرایط فروش در پست اول توضیح داده شده.

بالا