• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش رم 2 گیگ لپ تاپ DDR2

vahid_lok

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان یه رم 2 گیگ لپ تاپ سامسونگ هست برای فروش با مشخصات زیره:
SAMSUNG 2GB 2Rx8 PC2-6400U-666-12-E3
قیمت پایه 36 هست

Last edited:

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوست عزيز

بنده خريدارم اما ميشه لطف بفرماييد يک قيمت پايه تعيين کنيد تا بشه فيمت داد
آيا گارانتي دارد يا خير
مهلت تست دارد يا خير

با سپاس

vahid_lok

Registered User
لایک‌ها
0
مهلت تست 100% داره . گارانتی لیبلی نمی بینم روش. قیمت پایه هم 25 که دوست قبلیتون پیشنهاد دادند

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
چون باس 800 ئه 3 تومن مذارم روش 28 میخرم

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوست خوبم

من هم خريدارم
قيمت مد نظر من 30
تحويل هم حضوري در تهران يا اگه ارسال ميفرماييد هزينه با بنده

با سپاس

vahid_lok

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان 33 از اقای athlon64x2 خواسته شده در پیغام خصوصی
اگر بالاتر نیست بدم بره

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان 33 از اقای athlon64x2 خواسته شده در پیغام خصوصی
اگر بالاتر نیست بدم بره

درود
دوست مهربان درست ميفرمايند بنده 33 پيشنهاد دادم گرچه در پست بعدي مبلغ 34 پيشنهاد شده و در هر صورت برنده مزايده بنده نيستم . فقط اشاره اي کنم به تاپيک ديگر. يکي از ماژولهاي 2 گيگي تاپيک ديگر دقيقا مشابه اين تاپيک هست و اما پيشنهاد ...

http://forum.persiantools.com/t292793.html#post5522350

http://forum.persiantools.com/t293552.html#post5522915

پستهاي اينچنين منو کمي در خريد از پي تي مردد کرده
با سپاس

Last edited:

vahid_lok

Registered User
لایک‌ها
0
تا جمعه شب به بالاترین قیمت فروش میره. جمعه ساعت 12 شب

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
درود
دوست مهربان درست ميفرمايند بنده 33 پيشنهاد دادم گرچه در پست بعدي مبلغ 34 پيشنهاد شده و در هر صورت برنده مزايده بنده نيستم . فقط اشاره اي کنم به تاپيک ديگر. يکي از ماژولهاي 2 گيگي تاپيک ديگر دقيقا مشابه اين تاپيک هست و اما پيشنهاد ...

http://forum.persiantools.com/t292793.html#post5522350

http://forum.persiantools.com/t293552.html#post5522915

پستهاي اينچنين منو کمي در خريد از پي تي مردد کرده
با سپاس

من قصد خرید داشتم تو pm هم به صاب تاپیک گفتم ولی ایشون گفتن هر کی زودتر ریخت.
منم گفتم مگه مسابقه محلس که هر کی زودتر ریخت مال اون.اگه 34 منو قبول داری که جنس مال منه اگه به 33 ایشون اکی دادی که جنس مال ایشونه دیگه هر کی زودتر ریخت چه صیغه ایه

به هر حال من از خرید انصراف میدم
شما هم خود دانی

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
داداش به acer 5738 z میخوره؟؟

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
ببخشید در تاپیک شما پست میزنم:blush:
راهنمایی
من یه رم 2 گیگ ddr3 دارم
وقتی لپتاپ خریدم همین رم مربوطه رو از لپتاپم خارج کردم بجاش یه 4 گیگ گذاشتم چند میخرنش دوستان ؟

athlon64x2

Registered User
لایک‌ها
23
منم گفتم مگه مسابقه محلس که هر کی زودتر ریخت مال اون.اگه 34 منو قبول داری که جنس مال منه اگه به 33 ایشون اکی دادی که جنس مال ایشونه دیگه هر کی زودتر ریخت چه صیغه ایه

شما هم خود دانی

سلام دوست عزيز

شما درست ميفرماييد
در ابتدا که قيمت پایه ذکر نشد. بعد هم من با پيشنهاد 30 بالاترين بودم که از فروشنده عزيز ايميلي دريافت کردم که قيمت مد نظرشون 33 هست. من پرسيدم اين قيمت فروش خارج مزايده است که ايشون فرمودن حوصله ادامه تاپيک رو ندارن و اگر من اين قيمت بپذيرم ختم تاپيک هست. خوب من قبول کردم ولي ساعتي بعد شما با 34 پست زديد. من مجددا به فروشنده پيغام دادم که اشکالي نداره. حالا که دوستان علاقمند هستند ادامه بدن تا بتونن به گرونترين قيمت بفروش برسونن اما واقعيت اين بود که اگر بنا بر مزايده بود من همون 30 رو قيمت داده بودم . راستش آخرش هم نفميدم مزايده است يا قيمتي مد نظر ايشون که هرکس اونو قبول کنه (33) جنس متعلق به اون ميشه (که بنده قبول کردم و جنس هم متعلق به بنده نشد).

به هر حال خنده داره که خودم طي دو پست متوالي قيمت پيشنهادي خودم رو بالا ببرم و پستي که ايشون در تاپيک عنوان کردند حاصل توافق با بنده به عنوان ختم تاپيک و فروش فوري بود. حالا که بنا بر مزايده است بنده همون 30 که آخرين قيمت خودم بوده رو مجدد عنوان ميکنم و اگر خريداري به مبلغ بيشتر باشه در آن زمان تجديد نظر خواهم کرد.
مجددا تکرار ميکنم طبق همون قول و قرار و مبلغ مد نظر من 33 پذيرفتم اما روال فروش تغيير کرد و تبديل شد به مزايده که مخالفتي هم ندارم. شايد حتي مبلغي خيلي بالانر فروش بره

شاد باشيد

vahid_lok

Registered User
لایک‌ها
0

شما هم خود دانی
دوست عزیز کاش یک ذره صادق باشیم و از دروغ بپرهیزیم که مشکلات پیش نیاد :D
همونطور که گفته بودم حال ادامه تاپیک رو نداشتم و گفتم که هر کسی که ریخت رم رو بهشون تقدیم می کنم و شما جواب دادید:
به نقل از vahid_lok :
به نقل از actros :
مگه مسابقس هر کی زودتر :دی
من 34 خریدارم
اگه ایشون 33 میدن که مال منه دیگه
الان بانک نزدیکم نیست کارت به کارت کنم
مسابقه نیست دوست عزیز ولی پشیمون میشن خریدارا و نظرشون عوض میشه. حال دوباره آپ کردن تاپیک رو ندارم
ریختید خبر بدید
09369494497 وحید
حالا دلیل انصراف شما می دونید چیه به لینک زیر توجه کنید:
http://forum.persiantools.com/t293552.html
شما وقتی در یه تاپیک دیگه در ساعت 2.18 دقیقه رم خریدید که به نظرتون خوش قیمت تر هست از خرید رم بنده صرف نظر کردید و مصداق دقیق حرف بنده هست که گفتم خریداران محترم زود پشیمون می شن.
البته حق دارید هر جنسی رو خریداری کنید ولی نباید بیاید دروغ بگید:happy: به همین دلیل من یک امتیاز منفی بازارچه ای تقدیمتون می کنم که مبارکتون باشه:D

سلام دوست عزيز

شما درست ميفرماييد
در ابتدا که قيمت پایه ذکر نشد. بعد هم من با پيشنهاد 30 بالاترين بودم که از فروشنده عزيز ايميلي دريافت کردم که قيمت مد نظرشون 33 هست. من پرسيدم اين قيمت فروش خارج مزايده است که ايشون فرمودن حوصله ادامه تاپيک رو ندارن و اگر من اين قيمت بپذيرم ختم تاپيک هست. خوب من قبول کردم ولي ساعتي بعد شما با 34 پست زديد. من مجددا به فروشنده پيغام دادم که اشکالي نداره. حالا که دوستان علاقمند هستند ادامه بدن تا بتونن به گرونترين قيمت بفروش برسونن اما واقعيت اين بود که اگر بنا بر مزايده بود من همون 30 رو قيمت داده بودم . راستش آخرش هم نفميدم مزايده است يا قيمتي مد نظر ايشون که هرکس اونو قبول کنه (33) جنس متعلق به اون ميشه (که بنده قبول کردم و جنس هم متعلق به بنده نشد).

به هر حال خنده داره که خودم طي دو پست متوالي قيمت پيشنهادي خودم رو بالا ببرم و پستي که ايشون در تاپيک عنوان کردند حاصل توافق با بنده به عنوان ختم تاپيک و فروش فوري بود. حالا که بنا بر مزايده است بنده همون 30 که آخرين قيمت خودم بوده رو مجدد عنوان ميکنم و اگر خريداري به مبلغ بيشتر باشه در آن زمان تجديد نظر خواهم کرد.
مجددا تکرار ميکنم طبق همون قول و قرار و مبلغ مد نظر من 33 پذيرفتم اما روال فروش تغيير کرد و تبديل شد به مزايده که مخالفتي هم ندارم. شايد حتي مبلغي خيلي بالانر فروش بره

شاد باشيد
شما هم متاسفانه طرف حق به جانب گرفتید :D
من به شما گفتم:
داداش رم رو همون 33 خواستی تلفن بزن تقدیمت کنم
حال ادامه تاپیک رو ندارم.
09369494497 وحید
و شما هم در جواب اینو به من گفتید
به نقل از athlon64x2 :
دوست گلم آقا وحيد عزيز و مهربان
متاسفانه تازه رسيدم منزل و پيغام رو ديدم
نهايت لطف و محبت شماست. بله بنده با مبلغ توافق شده خريدارم اما گويا دوستان علاقمند هستند و قيمت در انجمن رو به افزايش هست. در اين لحظه پيشنهاد 34 هم داريم .
من اين لطف و بزرگواري شما رو بي نهايت قدر ميدونم اما برام مهمه شما هم جنستون رو به گرونترين مبلغ ممکن به فروش برسونيد. اگر بخواهيد ادامه بديد من کوچکترين اعتراضي ندارم و فرض رو براين بگذاريد که در انجمن پست زدم خريدارم 33 و نفر بعدي زده 34 . منهم ادامه ميدم. اگر هم قصد پايان مزايده رو داريد من فردا ميتونم رم رو ازتون بگيرم و براي منهم مناسبه.

به هر صورت هر جوري راحت هستيد و مصلحت ميدونيد تصميم بگيريد بنده هم راضي هستم
شاد و سلامت باشيد
خوب من نمی تونم التماس کنم که بهت بفروشم! شما هم تو لینک قبلی دنبال رم ارزون تر بودید و جوری برخورد کردید که انگار دارید سرم منت میزارید که رم رو می خرید. بگزریم از حرفتون که رم با گارانتی رو دارند تو پاساژ ایران 33 می دن.
در مورد قیمت هم شما گفتید قیمت مد نظرت چنده گفتم 33 ولی پیشنهاد بالاتر تو تاپیک مطرح شد.
حالا هم قیمت پایه رو 36 میزارم و تا به قیمت پایه نرسه نمی فروشمش. 4 5 تومان ارزش این همه نوشتن رو نداره و ادامه تاپیک رو ولی حالا که اینطوری برخورد شد ترجیح می دم تاپیک ادامه پیدا کنه

داداش به acer 5738 z میخوره؟؟

متاسفانه خیر

Last edited:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
دوست عزیز کاش یک ذره صادق باشیم و از دروغ بپرهیزیم که مشکلات پیش نیاد :D
همونطور که گفته بودم حال ادامه تاپیک رو نداشتم و گفتم که هر کسی که ریخت رم رو بهشون تقدیم می کنم و شما جواب دادید:
حالا دلیل انصراف شما می دونید چیه به لینک زیر توجه کنید:
http://forum.persiantools.com/t293552.html
شما وقتی در یه تاپیک دیگه در ساعت 2.18 دقیقه رم خریدید که به نظرتون خوش قیمت تر هست از خرید رم بنده صرف نظر کردید و مصداق دقیق حرف بنده هست که گفتم خریداران محترم زود پشیمون می شن.
البته حق دارید هر جنسی رو خریداری کنید ولی نباید بیاید دروغ بگید:happy: به همین دلیل من یک امتیاز منفی بازارچه ای تقدیمتون می کنم که مبارکتون باشه:D

ماجرا پلیسی شد :lol:

اول که هیچ قیمتی نگذاشته بودی و برخلاف قوانین عکس از محصول نذاشتی (هنوزم نگذاشتی)
بعد وقتی دیدی قیمت داره میره بالا تبدیلش کردی به مزایده
شما معلوم نیس با خودت چند چندی؟؟؟ :D

دوستان خودشون قضاوت کنن:
ابتدا پیشنهاد من از 28 شروع شد تا 32 بعد صاحب تاپیک تو پخ به دوستمون athlon64x2 گفتن که قیمت مد نظرشون 33 هست.جناب athlon64x2 هم قبول کرد.
اینجا بود که شما باید تاپیک رو مختومه اعلام میکردی نه اینکه من بعدش بیام بگم 34 بعدشم شما بگی تا 12 شب جمعه هر کی بیشتر داد مال اون
شما قیمت مد نظرت 33 بوده :

من با پيشنهاد 30 بالاترين بودم که از فروشنده عزيز ايميلي دريافت کردم که قيمت مد نظرشون 33 هست. من پرسيدم اين قيمت فروش خارج مزايده است که ايشون فرمودن حوصله ادامه تاپيک رو ندارن و اگر من اين قيمت بپذيرم ختم تاپيک هست.

متاسفانه به علت سوء تدبیر از این جا مونده و از اون جا رونده شدی

من در تاریخ August 29th, 2012, 10:07 PM تو همین تاپیک پست دادم که 34 مال من یعنی 7 دقیقه قبل از شروع این تاپیک August 29th, 2012, 10:14 PM
اگه میگفتی مال شما من فردا صبح میرفتم کارت به کارت میکردم و تمام....
حتی اگه تو یه تاپیک دیگه طرف رم 2 رو 10 تومن میداد بازم از خرید منصرف نمیشدم.من سرم بره قولم نمیره

حالا اینجا رو نگاه کن:
تو این تاپیک یه محض توافق با صاب تاپیک،ایشون تاپیک رو مختومه اعلام کرد نه اینکه بگه 4 نفر دیگه هم میخان هر کی زودتر ریخت مال اون.چون پشیمون میشن
ساعت 2:18 تاپیک مختومه شد در صورتیکه من چندین ساعت بعد مبلغ رو ریختم
شما هم باید به محض اینکه اکی 33 رو از جناب athlon64x2 میگرفتی همین کار رو میکردی.که نکردی

تا خریدی صورت نگیره نمیتونی امتیاز بدی چه مثبت چه منفی :دی

Last edited:

vahid_lok

Registered User
لایک‌ها
0
ماجرا پلیسی شد :lol:

اول که هیچ قیمتی نگذاشته بودی و برخلاف قوانین عکس از محصول نذاشتی (هنوزم نگذاشتی)
بعد وقتی دیدی قیمت داره میره بالا تبدیلش کردی به مزایده
شما معلوم نیس با خودت چند چندی؟؟؟ :D

دوستان خودشون قضاوت کنن:
ابتدا پیشنهاد من از 28 شروع شد تا 32 بعد صاحب تاپیک تو پخ به دوستمون athlon64x2 گفتن که قیمت مد نظرشون 33 هست.جناب athlon64x2 هم قبول کرد.
اینجا بود که شما باید تاپیک رو مختومه اعلام میکردی نه اینکه من بعدش بیام بگم 34 بعدشم شما بگی تا 12 شب جمعه هر کی بیشتر داد مال اون
شما قیمت مد نظرت 33 بوده :

متاسفانه به علت سوء تدبیر از این جا مونده و از اون جا رونده شدی

من در تاریخ August 29th, 2012, 10:07 PM تو همین تاپیک پست دادم که 34 مال من یعنی 7 دقیقه قبل از شروع این تاپیک August 29th, 2012, 10:14 PM
اگه میگفتی مال شما من فردا صبح میرفتم کارت به کارت میکردم و تمام....
حتی اگه تو یه تاپیک دیگه طرف رم 2 رو 10 تومن میداد بازم از خرید منصرف نمیشدم.من سرم بره قولم نمیره

حالا اینجا رو نگاه کن:
تو این تاپیک یه محض توافق با صاب تاپیک،ایشون تاپیک رو مختومه اعلام کرد نه اینکه بگه 4 نفر دیگه هم میخان هر کی زودتر ریخت مال اون.چون پشیمون میشن
ساعت 2:18 تاپیک مختومه شد در صورتیکه من چندین ساعت بعد مبلغ رو ریختم
شما هم باید به محض اینکه اکی 33 رو از جناب athlon64x2 میگرفتی همین کار رو میکردی.که نکردی

تا خریدی صورت نگیره نمیتونی امتیاز بدی چه مثبت چه منفی :دی

چون ارزش نداره بحث با شما ادامه نمی دم.
من مگر در پیغام خصوصی نگفتم هر کس پول رو ریخت رم مال اون میشه؟ این یعنی چی؟ یعنی ادامه تاپیک؟
بدلیل همین رفتارتون گفتم هر کس ریخت مال اون میشه رمها. وای از اینجا مونده و از اونجا رونده شدم:D حالا چیکار کنم با این ضرر سنگین؟
تو پی تی مد شده بدبختانه که بیای پیشنهاد بدی و زیر پیشنهادت بزنی
قضاوت با دوستان:D

بالا