• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش سایت تفریحی با سابقه خوب

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با سلام
به دلیل مشکل مالی مجبور به فروش یکی از سایتهایی که باهاش خاطرات جالبی داشتم شدم.
حدود 2-3 ساله راه اندازی شده و بی وقفه پست زده شده.
درآمدش تا ماهی 2 میلیون هم بوده ولی الان بعد اینکه ورودی از گوگل کله کرد ، به کل پاپ آپ و بنر و... برداشتم ، چند ماهه برداشتم و درامدی نداره. قبلا یک پنل ارسال اس ام اس جوک داشتم که فروش خوبی داشت ولی به دلیل مشغله شخصی و عدم توانایی در اداره اون دیگه بی خیالش شدم که میتونید دوباره راه بندازید.
نویسنده: یک نویسنده خوب داره که اهل دزدی نیست و پولشو از جیب میدم ولی خب با پاپ آپ و پست ثابت راحت میشه حداقل هزینه نویسنده رو در بیارید.
آمار: حدودا روزی 2000 آی پی بازدید داره.
ورودی گوگل : روزی 1400-1500 تا آی پی ورودی از گوگل هست و الباقی هم سایتهای آر اس اس خوان و یاهو و جستجوگرهای دیگه.
یک بار فیلتر شده ولی دلیل فیلتر شدنش یه تبلیغی بود که به کل حذف شد و به شخصه مستقیما با کسی که فیلتر کننده سایتهاست نشستم و هر پستی مشکل داشت به نظرش رو پاک کردم.
آدرس b e r n a .ir
خواهشا قیمت های خنده دار ندید ، من به دلیل مشکل جدی که دارم ، که بعضی از دوستان هم میدونن پول لازم دارم ، اگه مشکل جور دیگه حل شد بی خیال فروش میشم.
خواهشا برای قیمت گذاری به سابقه سایت + آدرس و دامنه خوب سایت + پست های با کیفیت و 95 درصد اختصاصی شده + سامانه ارسال جوک و... توجه کنید.
به اولین پیشنهاد با انصاف واگذار می شود

picerz

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام، لطفا شمارنده و رمز شمارنده و قیمت پایه پ خ شود.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با سلام، لطفا شمارنده و رمز شمارنده و قیمت پایه پ خ شود.
براتون ارسال شد.
دوستان عزیز خواهشا اگر واقعا قصد خرید دارید درخواست بدید.برای کنجکاوی اگه موردی بپرسید خودم جواب میدم در مورد سایت تفریحی ولی خواهشا این تاپیک خراب نشه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
ببخشید میشه درباره ارسال اس ام اس یه توضیحی بدید؟یعنی چجوری پول در میاوردید؟
جذب یوزر و ارسال روزانه چندتا پیامک طنز.
در ضمن همین بخش الان هم ورودی در حد 10-11 تا آی پی داره ولی فروش نداره.

mamad.copc

Registered User
لایک‌ها
25
رمز وبگذر و قیمت اخر پ خ شود

toppatogh

Registered User
لایک‌ها
4
gxth
با سلام
به دلیل مشکل مالی مجبور به فروش یکی از سایتهایی که باهاش خاطرات جالبی داشتم شدم.
حدود 2-3 ساله راه اندازی شده و بی وقفه پست زده شده.
درآمدش تا ماهی 2 میلیون هم بوده ولی الان بعد اینکه ورودی از گوگل کله کرد ، به کل پاپ آپ و بنر و... برداشتم ، چند ماهه برداشتم و درامدی نداره. قبلا یک پنل ارسال اس ام اس جوک داشتم که فروش خوبی داشت ولی به دلیل مشغله شخصی و عدم توانایی در اداره اون دیگه بی خیالش شدم که میتونید دوباره راه بندازید.
نویسنده: یک نویسنده خوب داره که اهل دزدی نیست و پولشو از جیب میدم ولی خب با پاپ آپ و پست ثابت راحت میشه حداقل هزینه نویسنده رو در بیارید.
آمار: حدودا روزی 2000 آی پی بازدید داره.
ورودی گوگل : روزی 1400-1500 تا آی پی ورودی از گوگل هست و الباقی هم سایتهای آر اس اس خوان و یاهو و جستجوگرهای دیگه.
یک بار فیلتر شده ولی دلیل فیلتر شدنش یه تبلیغی بود که به کل حذف شد و به شخصه مستقیما با کسی که فیلتر کننده سایتهاست نشستم و هر پستی مشکل داشت به نظرش رو پاک کردم.
آدرس b e r n a .ir
خواهشا قیمت های خنده دار ندید ، من به دلیل مشکل جدی که دارم ، که بعضی از دوستان هم میدونن پول لازم دارم ، اگه مشکل جور دیگه حل شد بی خیال فروش میشم.
خواهشا برای قیمت گذاری به سابقه سایت + آدرس و دامنه خوب سایت + پست های با کیفیت و 95 درصد اختصاصی شده + سامانه ارسال جوک و... توجه کنید.
به اولین پیشنهاد با انصاف واگذار می شود
لطفا امارگیر رو برای بنده ارسال کنید + درامد و مشخصات واریزی اگه داره

razaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
بی زحمت این موارد را بفرمایید
قیمت در صورت خرید نقدی و فیمت در صورت خرید قسطی ـ((اگر قسطی میفروشین))
رمز آمار گیر
و بی زحمت یگین حدودا ماهی چه قدر هزینه نویسنده شما میشه و ممکنه وقتی سایت را بخزیم دیگه کار نکنه نویسندتون؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام.
بی زحمت این موارد را بفرمایید
قیمت در صورت خرید نقدی و فیمت در صورت خرید قسطی ـ((اگر قسطی میفروشین))
رمز آمار گیر
و بی زحمت یگین حدودا ماهی چه قدر هزینه نویسنده شما میشه و ممکنه وقتی سایت را بخزیم دیگه کار نکنه نویسندتون؟
ارسال شد.

بالا