• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش سایت فروشگاهی به همراه وبلاگ با سود خالص ماهیانه حداقل 67 هزار تومان

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
سلام سایتی که سال ها پیش راه اندازی کردم و یه زمانی کلی زحمت کشیدم براش رو میخوام بفروشم این سایت یکی دو سال غیر فعال بود ( محصولات رو نمیفرستادم ) و یعد چندین ماه کلا down شد و 6 ماه پیش دوباره تصمیم گرفتم سایت رو با یکی از دوستانم بالا بیارم و بعدش بفروشم. تمام توضیحات محصولات رو من اختصاصی نوشتم که بعدا کپی شد همین طور آرشیوم یه زمانی کاملا اختصاصی بود. پکیج طرح های توجیهیم همین طور هنوزم یه سری محصولات اختصاصی هستن یا خیلی کم هستن
مشخصات شاپ :
#سابقه از سال 2010
#دارای بنر های اختصاصی که چند سال پیش دادم طراحی کردن و کلی هم سایت های مختلف کپی ازش گرفتن
#خیلی از مجموعه های آموزشی دارای مالتی مدیاست که خودم طراحی کردم و شاپ های دیگه از من کپی کردن
# صد ها آگهی در مورد محصولات در سایت های نیازمندی ثبت شده
#سود خالص 67 هزار تومان در ماه ( دوستان توجه کنید که به دلیل دان بودن سایت مهر و آبان سفارشات کم بود ولی بعد از اون چون لینک ها دوباره جایگاه خودشون رو توی گوگل پیدا کردن بازدید رفت بالا و سفارش ها به 150 - 200 در ماه رسید از طرفی اسفند ماه هم همون طور که میدونید به دلیل عید فروش کاهش پیدا میکنه و معیار مناسبی برای تخمین درآمد نیست با تمام این احوال من این دو ماه رو در حساب کردم ولی به احتمال قریب به بقین درآمد سایت در ماه بین 150 تا 200 تومن هست و کل هزینه شما در 3 ماه بهار بر میگرده
مشخصات وبلاگ:

یه سری از مقالات کپی و یه سری اختصاصی هستن - 159 مقاله
دارای 1124 کامنت که مدام بیشتر هم میشه
خیلی وقته آپدیت نشده و معمولا یا یکی دو مقاله بازدید افزایش میکنه
دارای آرشیو از سال 2010

# بازدید هر دو سایت از طریق ویگذر قابل مشاهده هست البته توجه داشته باشید به خاطر عید و خرید شب عید بازدید این ماه اومده پایین

چه چیزی رو رایگان میگیرید :
دامنه دات کام که تا January 03, 2016 اعتبار داره
چند تا کاور قاب دی وی دی اختصاصی که خیلی حرفه ای طراحی شده و الان بخواین بدین طراحی کنند 50 تا صد تومن ازتون میگیرن
یه سری دی وی دی که قبلا رایت شده و لیبل و کاور ضد خش هم دارند و به دردمن نمیخوره که شاید تعدادشون 100 تا بشه و میتونید برای مشتری ها بفرستین - روی حساب دی وی دی خامش هم بگیریم 50 هزار تومن ارزشش میشه

ارزش گذاری :
قیمت فروشگاه 400 هزار تومان
قیمت وبلاگ 50 هزارتومان
قیمت آرشیو 50 هزار تومان ( توجه کنید آرشیو رو بخواین از یک فروشگاه دیگه تهیه کنید خیلی بیشتر میشه ضمین این که همه رو نم تونید تهیه کنید از جای دیگه )

قیمت کل: 500 هزار تومان

Last edited:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,288
دوستان با خریدار واقعی راه میام و قسطی هم میفروشم

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
اگه آرشیو رو میفروشید ( به صورت جدا ) یه لیست بدین (فایل های اختصاصی و یا فایل های که رایگان تو نت پیدا نمیشه )

بالا