• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش سرشماره خط پیامک 5000 با کلیه زیر شماره هایش

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
ما به دلیل گسترش کارمون حدود 15ماه پیش یک سرخط با کلیه زیر شماره هاش رو از 50002 خریدیم که متاسفانه به دلایلی گسترش کار شرکت در ضمینه خدمات اس ام اس متوقف شد
سر خط خریداری شده 50002324 با کلیه زیر شماره هایش(14رقمی/13رقمی ها/12رقمی ها/11رقمیها /10رقمیها/9رقمیها و خود سرخط) بود به قیمت 15میلیون تومان خریداری شد.
که بلااستفاده مانده است و هم اکنون حتی حاضر هستم به نصف قیمت 7.5تومن واگذار کنم که حداقل ضرر وارده به شرکت نصف شود.واگذاری کامل ریسلر و ثبت قرارداد جدید با اپراتور 50002 راهکار سرزمین هوشمند نیز بصورت رایگان انعقاد خواهد شد.
50002 ارسال بر اساس سن و جنسیت هم داره و قیمت پیامک ها نیز فوق العاده هست و نسبت به اپراتورهای دیگر کمتر و بسته به فعالیتتون خیلی آفرهای خوبی هم ارائه میدهند.
درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر از همین طریق و یا مستقیما 09113722039 در خدمت هستم.
ضمنا دوستان میتونم فیشهای خرید واریزی و سایر مدارک رو درصورت نیاز تحویل دهم که واقعا به قیمت گفته شده خریداری شده و سایر اسناد لازم و به این قیمت نمیتونید بخرید شما و سرخط خوب و بیاد ماندنی هم هست 50002324 و فقط برای نصف کردن ضرر شرکت بخاطر خدماتی که اضافه نشد دارم میفروشم و خریدار برد خیلی خوبی خواهد داشت از این تخفیف و البته ضرر ما.

بالا