• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش شارژ ایرانسل و رایتل با سی درصد تخفیف

rozebarfi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انتقال شارژ به صورت خط به خط میباشد قیمت شارژ با سی درصد تخفیف میباشد
شارژ ده هزاری ۷۰۰۰تومان
جهت هماهنگی به ایدی زیر در تلگرام پیام دهید
https://telegram.me/mehdiighg

babak13633

Registered User
لایک‌ها
728
سلام
اگه اول انتقال میدی پ خ بده

rozebarfi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگه اول انتقال میدی پ خ بده
پنج تومن پنج تومن یا ده تومن پولشو میدی شارژو میگیری نه من لنگ پنج هزار تومنم نه کسه دیگه سه میلیون شارژ هم موجوده هرکی هم اعتماد نداره راهش همینه کم کم بگیره شاید وقت گیر باشه اما هر دو طرف خیالشون راحت میشه

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
داداش...ماها اینجا زیاد شارژ میخریم و مسلما طبق قانون اینجا خرید و فروش میکنیم و اصولا کسیکه توی این بازارچه تازه وارد هست مجبوره اعتماد سازی کنه
و راهش اینه واسه اوناهایی که امتیاز و سابقه بالایی دارن اول ارسال میشه و به محض دریافت هزینه پرداخت میشه
اینو واسه خودت میگیم اگه بخوای اینجا کارکنی
اگرم نه که بزار رو حساب صحبت عادی
اگه اول واریز داری من300 علی الحساب میخوام

rozebarfi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش...ماها اینجا زیاد شارژ میخریم و مسلما طبق قانون اینجا خرید و فروش میکنیم و اصولا کسیکه توی این بازارچه تازه وارد هست مجبوره اعتماد سازی کنه
و راهش اینه واسه اوناهایی که امتیاز و سابقه بالایی دارن اول ارسال میشه و به محض دریافت هزینه پرداخت میشه
اینو واسه خودت میگیم اگه بخوای اینجا کارکنی
اگرم نه که بزار رو حساب صحبت عادی
اگه اول واریز داری من300 علی الحساب میخوام
عرض کردم که اگه میخاین من اول بریزم باشه مشکلی نیست پنج تومن پنج تومن یا ده تومن ده تومن میدم پولشو میگیرم همین الانش صد تومن تو اینجا فروختم پولشو هنوز ندادن به قول شما امتیاز بالا هم بودن پس امتیاز اینجا ارزشی نداره هروقت اون امتیاز بالاها اومدن طلبشون صاف کردن با من اونوقت میتونم بگم بله میشه رو امتیاز حساب کرد فعلا که گرفتنو خبری هم ازشون نیست

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
عرض کردم که اگه میخاین من اول بریزم باشه مشکلی نیست پنج تومن پنج تومن یا ده تومن ده تومن میدم پولشو میگیرم همین الانش صد تومن تو اینجا فروختم پولشو هنوز ندادن به قول شما امتیاز بالا هم بودن پس امتیاز اینجا ارزشی نداره هروقت اون امتیاز بالاها اومدن طلبشون صاف کردن با من اونوقت میتونم بگم بله میشه رو امتیاز حساب کرد فعلا که گرفتنو خبری هم ازشون نیست
شمااسم هرکسی روکه خرید کرده با یوزرش بزاراینجا ماهاهم میدونیم کیاخریدکردن وشماهم فروش داشتی

Sent from my A0001 using Tapatalk

Alex-x

Registered User
لایک‌ها
10
در صورت اول ارسال بعد پرداخت من 142 هزارتومن خریدارم...
چند روز پیش هم تو تاپیک زیر خرید کردم:
اینجا
5 تومن 5 تومن هم نمیشه واریز کرد چون هر 5 تومنی 500 تومن کارمز بانک بر میداره و این به صرفه نیست...

ⓄⓂⒾⒹ

Registered User
لایک‌ها
89
انتقال شارژ به صورت خط به خط میباشد قیمت شارژ با سی درصد تخفیف میباشد
شارژ ده هزاری ۷۰۰۰تومان
جهت هماهنگی به ایدی زیر در تلگرام پیام دهید
https://telegram.me/mehdiighg
سلام.شما میگی تا حالا صدتومن شارژ فروختم اینجا پولشو ندادن.میشه اسم و یوزرشو بذاری اینجا ببینیم کیا هستن ؟ بعدشم بعد از هر خریدوفروشی یه امتیاز رد و بدل میشه بین دو نفر اما شما هیچ امتیازی نداری.یه چیز دیگه هم این که شما هنوز یکشنبه همین هفته ثبت نام کردی ینی توی این دو سه روز 100 هزارتومن فروختی ؟! . من خودم تو کار خریدوفروش شارژم .یکسالی هست اینجام تا الان فقط 60هزار شارژ فروختم ولی شما چطوری تو سه روز 100تومن فروختی ؟! بعدشم کسی که تازه وارده اول باید شارژو بده بعد پولو بگیره.منم اولش اینطوری بودم ولی بعد که امتیازم رفت بالا دیگه برعکس شد و اول پول میگیرم بعد شارژ میدم.دوستان حق دارن بهت اعتماد نکنن

rozebarfi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شمااسم هرکسی روکه خرید کرده با یوزرش بزاراینجا ماهاهم میدونیم کیاخریدکردن وشماهم فروش داشتی

Sent from my A0001 using Tapatalk
غروب ساعت هفت و چهل دقیقه واریز کرد حالا یا ترسید بگم اسمشو یا نه خلاصه دو روز طول داد که درست نبود اینکارشون من به چند نفر دیگه هم اینجا دادم خداییش پنج دقیقه هم طول نکشید و واریز کردن دمشون هم گرم هرکی درست کار کرد اعتبارش پیش من بالا رفت الان میلیونی هم بخوان میدم بهشون امیدوارم خرید و فروش شارژ اینجا همیشه به خوبی طی بشه و دلخوری پیش نیاد رفاقت و دوستی بیشتر
سلام.شما میگی تا حالا صدتومن شارژ فروختم اینجا پولشو ندادن.میشه اسم و یوزرشو بذاری اینجا ببینیم کیا هستن ؟ بعدشم بعد از هر خریدوفروشی یه امتیاز رد و بدل میشه بین دو نفر اما شما هیچ امتیازی نداری.یه چیز دیگه هم این که شما هنوز یکشنبه همین هفته ثبت نام کردی ینی توی این دو سه روز 100 هزارتومن فروختی ؟! . من خودم تو کار خریدوفروش شارژم .یکسالی هست اینجام تا الان فقط 60هزار شارژ فروختم ولی شما چطوری تو سه روز 100تومن فروختی ؟! بعدشم کسی که تازه وارده اول باید شارژو بده بعد پولو بگیره.منم اولش اینطوری بودم ولی بعد که امتیازم رفت بالا دیگه برعکس شد و اول پول میگیرم بعد شارژ میدم.دوستان حق دارن بهت اعتماد نکنن
اقای محترم اون دوستمون دیروز بدهیشو داد بهم منم تا الان تو این چند روز دو میلیون تومن شارژ فروختم اعتبار ادمها به عدد کنارشون نیست به رفتار و صداقتشونه شما تو یه سال شصت تومن نفروختی و من تو کمتر از یه هفته دو میلیون تومن فروختم قطعا دلیلی داره که شنونده متوجه میشه کسی که کارش درست نباشه میگه اره بیاین اول برام پول زیاد بریزین خوب این تابلویه که طرف ریگی به کفش داره ولی من گفتم پنج تومن بریزین ده تومن بریزین باز اگه نخاستین باشه من اول پنج تومن ده تومن میدم ایناست که نشون میده کی کارش درسته اسامی اونایی که از بنده خرید کردن اگه خودشون اجازه بدن من اعلام میکنم قطعا به نفعه من میشه و بقیه متوجه میشن من کارمو تا حالا درست انجام دادم در ضمن من برای هیچکس دعوتنامه نفرستادم الانم موجودی ایرانسلم تموم شده و چندین نفرو رد کردم ولی نصف موجودی رایتلمو دارم.موفق و برقرار باشید

saallaar

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
کل موجودی ایرانسلتون رو یکجا خریدارم
برای فروش پیام بدید
09378269983
واتس اپ و تلگرام هم هستم

light67

Registered User
لایک‌ها
282
شما چند روزه اینجا عضو شدی بدون امتیاز به بچه ها با سابقه و امتیاز بالای اینجا اعتماد نداری ، بعد انتظار دارید بقیه به شما اعتماد کنن !:D
مگه نمیگید اینجا معامله کردید ؟ خب اسم طرف و بگید ، باید بهتون امتیاز بده
مگه با 5 تومن اول ما واریز کنیم نمیشه کاری کرد ! قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود

ⓄⓂⒾⒹ

Registered User
لایک‌ها
89
اقای محترم اون دوستمون دیروز بدهیشو داد بهم منم تا الان تو این چند روز دو میلیون تومن شارژ فروختم اعتبار ادمها به عدد کنارشون نیست به رفتار و صداقتشونه شما تو یه سال شصت تومن نفروختی و من تو کمتر از یه هفته دو میلیون تومن فروختم قطعا دلیلی داره که شنونده متوجه میشه کسی که کارش درست نباشه میگه اره بیاین اول برام پول زیاد بریزین خوب این تابلویه که طرف ریگی به کفش داره ولی من گفتم پنج تومن بریزین ده تومن بریزین باز اگه نخاستین باشه من اول پنج تومن ده تومن میدم ایناست که نشون میده کی کارش درسته اسامی اونایی که از بنده خرید کردن اگه خودشون اجازه بدن من اعلام میکنم قطعا به نفعه من میشه و بقیه متوجه میشن من کارمو تا حالا درست انجام دادم در ضمن من برای هیچکس دعوتنامه نفرستادم الانم موجودی ایرانسلم تموم شده و چندین نفرو رد کردم ولی نصف موجودی رایتلمو دارم.موفق و برقرار باشید
داداش شما میگی بدهیشو داد خوب بهش بگو امتیازم بهت بده.توی این انجمن هر معامله ای صورت میگیره و انجام میشه امتیاز میدن به هم .من تنها نیستم که میگم اسامیشون رو بزار خودت یه نگاه کنی تو تاپیک میبینی بقیه هم گفتن

شما چند روزه اینجا عضو شدی بدون امتیاز به بچه ها با سابقه و امتیاز بالای اینجا اعتماد نداری ، بعد انتظار دارید بقیه به شما اعتماد کنن !:D
مگه نمیگید اینجا معامله کردید ؟ خب اسم طرف و بگید ، باید بهتون امتیاز بده
مگه با 5 تومن اول ما واریز کنیم نمیشه کاری کرد ! قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود
از جمله اخرت خیلی خوشم اومد.واقعا گل گفتی .

vorojak0151

Registered User
لایک‌ها
311
اگه اول ارسال داری بگو اگر نه اینجا همه خودشون گرگن یه جوجه نمیتونه کلاهشونو ببره...اگر اول ارسال نداری سوژه خنده نکن اینجا خودتو که اینجا همه ...
50 تومن میخام اگه اول ارسال داری

بالا