برگزیده های پرشین تولز

فروش لوازم جانبی اوریجینال گالاکسی نوت - Flip Cover ، MHL ، OTG ، S Pen

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
یکی از دوستان امروز یه سری وسایل جانبی برای نوت بهم داد که براش بزارم اینجا برای فروش ... یه MHL و یه OTG و یه فلیپ کاورش رو خودم برداشتم ... ایناش مونده که اینجا میزارمشون ... همگی هم آکبند و استفاده نشده ...

1) قلم S Pen با هولدرش که سایز استاندارد خودنویس هستش ... قیمت : 129 هزار تومان ... قیمت بین المللی : 60 دلار

2) کابل HDTV Adaptor Micro USB type ... قیمت : 89 هزار تومان ... قیمت بین المللی : 39 دلار

3) کابل USB Connector ... قیمت : 59 هزار تومان ... قیمت بین المللی : 25 دلار

4) کیف Flip Cover ... یکی مشکی و یکی هم قهوه ای ... قیمت : 89 هزار تومان ... قیمت بین المللی : 39 دلار

در مورد قیمت ها هم میدونم زیاد به نظر میرسه ولی کاریش نمیشه کرد ... منم همین حدود ( یکم کمتر) ازش برداشتم ... چون قیمت دلاریش معلومه ... این بنده خدا هم از نمایندگی سامسونگ خریده .. فاکتورش رو هم دیدم ... فکر کرده بود سود هم میتونه بکنه ... الان روی هر کدوم 10 تومن کشیده (اگه دلار رو 1900 بگیریم) بازم قیمت ها گرون به نظر میرسه ... به هر صورت دوستانی که خریدارن پ.خ بدن ... اگر هم گرونه من شرمندم دیگه همینه ارزش پولمون اومده پایین ... ممنون

IMG_0413.JPG

تمامی لوازم به قیمت خربدشون به درهم به فروش میرسند ... بدون هیچگونه سودی ، همون قیمت خرید از نمایندگی سامسونگ در دبی مول !!!

Last edited:

edrik

Registered User
لایک‌ها
34
قیمتا به نسبت بازار خوبه
مثلا همین فلیپ کاور رو بازار موبایل 100 قیمت دادن بهم
درسته اونجا بنداز بندازه اما خب بازار همینه دیگه
پست منم آپ حساب کنید

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
خودم هم گفتم ... آحه بعضی از دوستان این فلیپ کاور های 40 تومنی و کابل های 40 تومنی رو میبینن که ارم سامسونگ خورده فکر میکنن اصله و قیمت اینقدره ... من هردو این تقلبی ها رو تو این فروم بهم انداختن ... جالبه که یکیشون دوباره تاپیکاش رو زده و اسمش حتی تو سابقه منفی ها هم نیستش !!!
منم قیمت های خرید این دوستم رو میدونم ... خودم هم دو دو تا چهار تا کردم دیدم کم سود میگیره روش (به من کمتر از این قیمت ها داد یه خورده) سه تاش رو خودم برداشتم ...

bykalak

Registered User
لایک‌ها
1
برادر میشه از فلیپ کاور عکس بذاری ؟

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
برادر میشه از فلیپ کاور عکس بذاری ؟

علی جان ... شمام دیگه مارو قبول نداری وقتی میگم اصلیه ... جای درب پشت نصب میشه نه مثل این تقلبی ها که مثل قاب میره پشت گوشی و از ریخت میندازتش ...

حرف گزاف و اللخصوص مفت که میگن دقیقا همونی که از دستان شما جاری میشه رو کیبورد و ما اینجا ازش بهره میبریم.

شخص بسیار متشخص شما اندازه سیب زمینی اگر شخصیت داشت هم الان جای کابل پولش دستش بود هم یک نفر دیگه رو هم تو آتیش خودش نمیسوزوند.

همه قشنگیش هم به همینه که تو به من میگی دلال توئی که گوشی دست دو میخری 800 یک هفته استفاده میکنی 900 میذاری برای فروش...

به هر حال دفعه اخره میبینم القابی که در شئن و شخصیت خودته رو به من نسبت میدی تو تاپیک هات..

ببین ... کاسب و دلال تویی که تاپیک صفحه اصلی داری و جنس از مغازه میگیریو و تو فروم میفروشی و حتی نمی تونی مرجوعش کنی ... کلاه بردار هم تویی که 1 ماه هم ممنوع از معامله بودی (که باید داتمی میشد چون کابلت فقط تقلبی نبود ، اصلا کار نمیکرد ولی مدیر مربوطه اصلا گشوی نداد به حرف من) الان هم سابقه منفی داری ... تاپیکت هم موجوده تو خود تاپیک هم و قبلش هم بهت مهلت داده شد کابل ها رو پس بگیری و پول رو پس بدی که ندادی ... این لینک رو دوباره به مرور بکن ... تو اگه پول بده بودی خیلی وقت پیش داده بودی اولش هم لحن باهات دوستانه بود تا خود کلاه بردارت گفتی که نه و کابل ها اصله و پس نمیگیرم و شکایت و محکومیت ...

بعدشم تو پست بالا فقط این جمله راجع به تو بود "جالبه که یکیشون دوباره تاپیکاش رو زده و اسمش حتی تو سابقه منفی ها هم نیستش !!!" حالا این مطالب کجات گیر کرده بود که گفتی و آخرش هم میگی شئن و القاب و اینا ... راجع به شئن یه بار قبلا بهت گفتم که من کجام و تو و امثال تو کجا ... دیگه تکرارش نمی کنم ... برو اجناس تقلبیت رو بنداز به مردم ...

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
برای گلکسی تب p1000 نمیشه استفاده کرد ؟

اگر میشه پخ بده لطفا

smpd

Registered User
لایک‌ها
449
میتونید عكس کیفتون رو برام پخ کنید ?

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
تمامی لوازم به قیمت خربدشون به درهم به فروش میرسند ... بدون هیچگونه سودی ، همون قیمت خرید از نمایندگی سامسونگ در دبی مول !!!

1) قلم S Pen با هولدرش که سایز استاندارد خودنویس هستش ... قیمت : 199 درهم
2) کابل HDTV Adaptor Micro USB type ... قیمت : 119 دهم
3) کابل USB Connector ... قیمت : 99 درهم
4) کیف Flip Cover ... یکی مشکی و یکی هم قهوه ای ... قیمت : 169 درهم

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
فلیپ کاور ها و قلم موجود هستن هنوز ...

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
فلیپ کاور فقط 85 هزار تومان
قلم فقط 100 هزار تومان
جنس اصلی خریداری شده از نمایندگی سامسونگ با ارائه فاکتور خرید ...

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
فلیپ کاور فقط 85 هزار تومان
قلم فقط 100 هزار تومان
جنس اصلی خریداری شده از نمایندگی سامسونگ با ارائه فاکتور خرید ...

فلیپ کاور قهوه ای هم فروخته شد ... فقط فلیپ کاور مشکی و قلم مونده ...

pendar13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من قلم Galaxy Note GT-N7000 رو مي خوام همين هستش؟ اگه درسته لطفا جواب بده

بالا