• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

:.. فروش لپ تاپ حرفه ای و گیمینگ HP DV6-T7000 در حد آک واقعی با گارانتی ..:

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
سلام
با فروش لپ تاپ HP DV6-T7000 در خدمتتون هستم
مشخصات کامل از cpu-z , gpu-z , battery bar و ... در پرشین گیگ آپ شده (بدلیل محدودیت در آپلود و شلوغ نشدن تاپیک)
کانفیگ بسیار عالی داره و در واقع هیچ چیزی این لپ تاپ کم نداره
کارتن , شارژر و دفترچه های منوآل دستگاه کامل هست
گارانتی دستگاه هم از تاریخ فاکتور بمدت یکسال هست . گارانتی هم بنام "گارانتی طلایی ایران دیجیتال" هست
فاکتور دستگاه 91/5/31 صادر شده و این دستگاه خیلی خیلی کم کارکرده و همونطور که تو شات Hd Tune مشخصه تا الآن
127 ساعت کار کرده که اگر تقسیم بر 24 ساعت بکنیم کمتر از 6 روز مداوم کار کرده
باطری وقتی 100 درصد شارژ میشه برنامه باتری بار 3:40 دقیقه شارژ باقیمانده رو نشون میده
این لپ تاپ قبلا برای برادرزاده من بوده و بنده از ایشون خریدم (چون تاریخ ایجاد تاپیک برای 3-4 ماه پیشه)

کانفیگ دستگاه به اجمال :
CPU: intel Core i7 3610QM - Ivy Bridge
Ram: 8GB DDR3
H.D.D: 1TB
VGA: Geforce GT 650M 2GB
Blu-ray
Finger Print
صدای عالی, باکیفیت و شفاف Beats Audio

قیمت پایه : فروخته شد ...

• فروش حضوری جنوب تهران و درب منزل و با تست کامل به خریدار واگذار خواهد شد
  • برای دوستان شهرستانی اول واریز وجه + هزینه ارسال و بعد ارسال با پست (هیچ مسئولیتی نسبت به سالم رسیدن لپ تاپ به شهرستان رو قبول نمیکنم)
  • بحث و کارشناسی قیمت هم تو تاپیک ممنوعه و سریعا گزارش میشه
  • با هیچ دیوایسی تعویض نمیشه و فقط برای فروش هست
  • زیر قیمت پایه فروش نمیره . لطفا پیشنهاد زیر قیمت پایه را در تاپیک مطرح نکنید
  • خریدار واقعی تماس بگیره . شماره تماس : 09122238161

دریافت مشخصات کامل دستگاه (376 کیلوبایت)

با تشکر

Last edited:

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
رزولوشنش چند هست؟

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
دوست عزیز رزولیشنش HD هست نه FullHD

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
بزرگوار برای اطمینان از رزولوشن بنده هم پرسیدم.فرمودند Full HD.پس حتما Full HD هست دیگه.جهت اطلاع HP این رو یک آپشن کرده با کمی تفاوت قیمت.تو ایران هم کمه

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
رزولوشنش چند هست؟
عزیز تصحیح میکنم
1366X768 هست
درست میفرمایید
بزرگوار برای اطمینان از رزولوشن بنده هم پرسیدم.فرمودند Full HD.پس حتما Full HD هست دیگه.جهت اطلاع HP این رو یک آپشن کرده با کمی تفاوت قیمت.تو ایران هم کمه
عزیز بنده بر اساس لینک زیر عرض کردم که فول اچ دی هست اما الآن که لپ تاپ رو روشن کردم و رزولوشن آخر رو دیدم 1366X768 هستش
HP Pavilion dv6t-7000 Quad Edition Review | DailyGadgets

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
عزیز تصحیح میکنم
1366X768 هست
اوکی.در عین تعجب خوشحال شده بودم که همزمان صفحه مات و Full HD میزنه این شرکت.خوب بفروشید

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
دوستان قیمت رو عالی گذاشتم
کسی خواست در خدمتم

sms11

Registered User
لایک‌ها
9
آقا من اتفاقا دنبال این لپ تاپ بودم و امروز رفتم پایتخت.امروز چندجا رفتم قیمت گرفتم و همه قیمتی که گرفتم ماکسیمم قیمتی داشتم 3400 و کمترین هم 3200 بود.اگه باور نداری باهام میریم پایتخت خودت ببین این قیمتشه.
با توجه به اینکه دستگاه شما دست دوم هست حداقل 25درصد از قیمتش کم بشه.تازه این 25درصد با توجه به دستگاه سالم و حتی یه خش هم روش نباشه.وگرنه بازم باید فیتیله قیمت بیاری پایین.اینو من نمیگم،تمام کسایی که توی بازار میخوان لپ تاپ رو بخرن میگن.الان همونجایی که ازش خرید کردی زنگ بزن بپرس
بازم با این شرایط خواستی من در خدمتم

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
آقا من اتفاقا دنبال این لپ تاپ بودم و امروز رفتم پایتخت.امروز چندجا رفتم قیمت گرفتم و همه قیمتی که گرفتم ماکسیمم قیمتی داشتم 3400 و کمترین هم 3200 بود.اگه باور نداری باهام میریم پایتخت خودت ببین این قیمتشه.
با توجه به اینکه دستگاه شما دست دوم هست حداقل 25درصد از قیمتش کم بشه.تازه این 25درصد با توجه به دستگاه سالم و حتی یه خش هم روش نباشه.وگرنه بازم باید فیتیله قیمت بیاری پایین.اینو من نمیگم،تمام کسایی که توی بازار میخوان لپ تاپ رو بخرن میگن.الان همونجایی که ازش خرید کردی زنگ بزن بپرس
بازم با این شرایط خواستی من در خدمتم
عزیز همونیکه 3200 قیمت داری 25 درصد کم کنی میشه 2400 برام 10 تا بیار 24 میلیون آنلاین بزنم به کارتت !!
این دستگاه به درد شما نمیخوره که بخری و با 500 تومن سود بفروشیش , به درد مصرف کننده میخوره که داره 700 یا 500 تا هزاری زیر قیمت میخره

آپ ....

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
قیمتتون خیلی تنده عزیز.............

T R A N C E

Registered User
لایک‌ها
548
دوستان این رو هم در نظر بگیرید ک واردات لپ تاپ فعلا ممنوع شده... با ممنوع شدن هم قیمت ها طبق معمول، بالاتز از اینی ک هست میشه....

آپ برا دوست خودم;)

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
تعویض با مک امضام دارند؟! مشورت کنید شاید داشتند!

SIAMPOUR

Registered User
لایک‌ها
12
سلام من چند وقته دنبال این لپتاپم . قرار شده یکی از دوستان از کویت برام بیاره . اگه اون جور نشد . اینو میخوام. قصد به هم زدن تاپیک ندارم ولی نوش تو اصفهان 2255 بود . اگه کم تر تونستی بگو.

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
سلام من چند وقته دنبال این لپتاپم . قرار شده یکی از دوستان از کویت برام بیاره . اگه اون جور نشد . اینو میخوام. قصد به هم زدن تاپیک ندارم ولی نوش تو اصفهان 2255 بود . اگه کم تر تونستی بگو.

دوست عزیز زمانی قیمت اون طور بود که دلیل نمیشه.تیر ماه ایسوس N56vz تو شهر خودم 2350 بود.الان 4 تومن هم شنیدم قیمت گذاشتن

sms11

Registered User
لایک‌ها
9
عزیز همونیکه 3200 قیمت داری 25 درصد کم کنی میشه 2400 برام 10 تا بیار 24 میلیون آنلاین بزنم به کارتت !!
این دستگاه به درد شما نمیخوره که بخری و با 500 تومن سود بفروشیش , به درد مصرف کننده میخوره که داره 700 یا 500 تا هزاری زیر قیمت میخره

آپ ....
من میدونستم که میخوای چشم و گوش بسته و بدون اینکه متن منو کامل بخونی سریع موضع گیری کنی ثابت کنی که که قیمت عالیی داری.
اولا که من گفتم من خودم مصرف کننده هستم و دلال تو بازار نیستم و گفتم که امروز تو پایتخت بودم و چندین مغازه قیمت گرفتم.ثانیا قیمتی که توی مغازه داده میشه قیمت نو هست نه مصرف شده که شما میگی قیمت تو مغازه ۲۴۰۰هست.مگه تو مغازه دستگاه دست دو میفروشن که شما قیمت دست دوم رو در ۱۰ضرب میکنی؟
بعدم گفتم خواستی آدرس میدم تو پایتخت که خودت بری ببینی که طرف قیمت ۳۲۰۰بهم داد همین امروز.بعدم شما نمیخواد پولتو به رخ بقیه بکشی.فقط اگه میتونی و بلدی با مردم صادق باش.شما خودتم میدونی که دستگاهتو با این قیمت تو بازار نمیتونی بفروشی که آوردی اینجا میخوای بفروشی.از همونجایی که خریدی سوال کن عمرا اگه این قیمت ازت برداره.بعدم که شمایی که اینقدر مایه داری که نباید این پولا برات پول باشه.
قیمت این دستگاه تازه اگه سالمه سالم باشه و هیچ خطی نداشته باشه حداقل ۲۵درصد نسبت به قیمت بازار کمتره حتی اگه فقط از پک فقط خارج شده باشه.هرکی بیشتر بخره باید به عقلش شک کرد

faraz_n

Registered User
لایک‌ها
20
دوست من ميتونم دليل فروش دستگاه رو بدونم؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا