• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش وبلاگ تفریحی با بازدید بالا و ورودی خوب از گوگل و رنک 2

kayvan.kh

Registered User
لایک‌ها
195
آدرس: http://armin-piri.blogfa.com

1- بازدید این وبلاگ روز به روز در حال افزایش هست و 2 ماه بود که آپ نشده بود الان 2-3 روز داره آپ میشه که بازدید دو برابر شده.
روزانه 800-2000 ip بازدید داره و در حال افزایش هم هست
. لینک آمارگیر:http://www.persianstat.com/Results.aspx?id=10207337&mode=1 (شش/6 ساعت که آمارگیر روی وبلاگ گذاشتم خودتون بازدید رو مشاهده کنید).
90% ورودی ها از گوگل هست.
2- تمامی مطالب وبلاگ اختصاصی هست و به صورت حرفه ای پست گذاری شده.(باعکس و توضیحات) هیچ مطلب مورد داری هم توی این وبلاگ نمیتونید پیدا کنید.
3- وبلاگ دارای 3 سال سابقه (قدمت) هست و 2000 تا مطلب داره.
4- دارای پیج رنک 2 هست.
5-الکسای این وبلاگ هم قابل قبول هست. رتبه ی کشوری: 9000 و دارای 211 تا لینک ورودی.(رتبه ی الکسا هم در حال کاهش هست.)
6-ایندکس مطالب: مطالب وبلاگ در عرض 1-2 ساعت ایندکس میشوند.
7-این وبلاگ دارای پتانسیل بازدید خیلی بالایی هست اگه روزانه 3 تا پست ارسال بشه به 3000 آی پی هم خواهد رسید.
8-راه های کسب درآمد: دوستان راه های کسب درآمد هم به خریدار واقعی گفته خواهد شد.(طوری برنامه ریزی کردیم که توی 1 ماه پول خرید رو در بیاره به صورت قطعی و تضمینی)
علت فروش وبلاگ:" میخوام بریم شهرستان اونجا هم به نت دسترسی ندارم و نمیتونم آپ کنم"

قیمت: 80000 تومان (وبلاگی با این خصوصیات و با این قیمت نمیتونید پیدا کنید ولی چون فروش فوری هست و عجله دارم میتونم یه خورده تخفیف هم بدم)

ارتباط با من:
پ.خ بدید.
آیدی یاهو: kayvankhoshnood
شماره: 09360699027

kayvan.kh

Registered User
لایک‌ها
195
تا پابان امشب بازدید به بالا 1500 ip میرسه کسانی که میخوان پ.خ بدن

ehsanlaw

Registered User
لایک‌ها