برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه لپ تاپ X44 و تبلت اکستروم v1

LAPTABCOM

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام

بعد از مدت ها که تو این فکر بودم تو بازار پرشین تولز فعالیت کنم دیگه امشب تصمیم قطعی گرفتم که فعالیتم رو شروع کنم، امیدوارم که مدیران پرشین تولز و دوستان هم همکاری کنند ان شاء الله
1- لپ تاپ ایسوس x44
مشخصات کلی :
لپ تاپ نوع معمولی - وزن با باتری 2.44 کیلوگرم

پردازنده: Intel B970 Dual Core 2.3 GHz - Cache 2 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 750 GB 5400RPM
کارت گرافیک: Intel HD Graphics - MB UpTo 900 MB
صفحه نمایش: 14" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

قیمت ویژه : 1470000 تومان
مشخصات لپ تاپ در سایت دی جی کالا

Asus X44H-I - لپ تاپ اسوز ایکس 44 اچ

2-تبلت اکستروم V1
مشخصات کلی :

مشخصات کلی: - وزن 320 گرم
پردازنده: VIA WM 8850 Chipset - Cortex-A9 CPU 1.5GHz
دیسک درایو: حافظه داخلی 8 GB
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی LCD Capacitive - اندازه 7 اینچ
امکانات: WiFi - کارت خوان - وب کم - حسگر شتاب سنج - حسگر ژیروسکوپ - USB - microUSB - HDMI
سایر مشخصات: Google Android Ver 4.0.3

قیمت خرید تکی ویژه : 415000 تومان
قیمت روی 5 تا 400000 تومان

3- مودم ADSL TPLINK 8817 با 3 سال گارانتی پارس ارتباط

قیمت ویژه 50000 تومان

دوستان در صورت تمایل خرید لطفا نظراتشون رو اعلام کنند

ممنونم

Last edited:

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
استارتر محترم :

لطفا برای اجرای هر چه بهتر قوانین بخش بازارچه تا 24 ساعت آینده نسبت به درج عکس همراه نام کاربری ( به صورت دست نویس یا تایپ روی کاغذ ) اقدام نمایید .

بدیهی است پس از موعد مقرر تاپیک شما حذف خواهد شد .

قوانین :

دستورالعمل فعالیت در بازارچه ( خرید و فروش )

تاپیک مرجع قوانین عکس از کالا [ آموزش کم حجم کردن عکس ] - [آموزش آپلود کردن عکس در آپلود سنتر انجمن]

قوانین بخش سخت افزار

قوانین مرتبط با آپ کردن و نحوه ی برخورد با کاربران

پ . ن : لطفا تاپیک هر وسیله رو در بخش خودش ایجاد کنید

با تشکر
تیم مدیریتی بازارچه پرشین تولز

LAPTABCOM

Registered User
لایک‌ها
23
استارتر محترم :

لطفا برای اجرای هر چه بهتر قوانین بخش بازارچه تا 24 ساعت آینده نسبت به درج عکس همراه نام کاربری ( به صورت دست نویس یا تایپ روی کاغذ ) اقدام نمایید .

بدیهی است پس از موعد مقرر تاپیک شما حذف خواهد شد .

قوانین :

دستورالعمل فعالیت در بازارچه ( خرید و فروش )

تاپیک مرجع قوانین عکس از کالا [ آموزش کم حجم کردن عکس ] - [آموزش آپلود کردن عکس در آپلود سنتر انجمن]

قوانین بخش سخت افزار

قوانین مرتبط با آپ کردن و نحوه ی برخورد با کاربران

پ . ن : لطفا تاپیک هر وسیله رو در بخش خودش ایجاد کنید

با تشکر
تیم مدیریتی بازارچه پرشین تولز

سلام دوست عزیز
منظور از عکس رو متوجه نشدم یعنی عکس اجناس رو بزارم ؟ خب این ها نو هستش و عکسشون توی اینترنت هست که حتی لینکش رو هم بهتون دادم با مشخصات کامل ؟ یه توضیح یدین ممنون میشم در ضمن من خودم فروشنده ام ولی تجربه فروش مجازی نداشتم امیدوارم شما کمک کنید که در این زمینه هم بتونم فعالیت کنم در ضمن با این قیمت ها حتی یک نفر هم نظر نداه متاسفانه :( درضمن من خوندم تو این قوانین که باید 20 یا 50 هزارتومن هم برای فعالیت در بازار به سایت پرداخت کنم درسته ؟ یا اشتباه می کنم؟ در کل برای فعالیت بهتر و داشتن فروش اگه می تونید راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم
  • در ضمن بابت اون امضاتون که در انتهاش دعای اللهم عجل لولیک الفرج رو داره خیلی خیلی سپاسگذارم التماس دعا

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
سلام دوست عزیز
منظور از عکس رو متوجه نشدم یعنی عکس اجناس رو بزارم ؟ خب این ها نو هستش و عکسشون توی اینترنت هست که حتی لینکش رو هم بهتون دادم با مشخصات کامل ؟ یه توضیح یدین ممنون میشم در ضمن من خودم فروشنده ام ولی تجربه فروش مجازی نداشتم امیدوارم شما کمک کنید که در این زمینه هم بتونم فعالیت کنم در ضمن با این قیمت ها حتی یک نفر هم نظر نداه متاسفانه :( درضمن من خوندم تو این قوانین که باید 20 یا 50 هزارتومن هم برای فعالیت در بازار به سایت پرداخت کنم درسته ؟ یا اشتباه می کنم؟ در کل برای فعالیت بهتر و داشتن فروش اگه می تونید راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم
  • در ضمن بابت اون امضاتون که در انتهاش دعای اللهم عجل لولیک الفرج رو داره خیلی خیلی سپاسگذارم التماس دعا

دوست عزیز به فروم خودتون خوش اومدید

منظور اینه که در کنار اجناسی که برای فروش گزاشتین باید نام کاربری فروم رو رو کاغذ نوشته و همراه اجناس عکس بگیرین

در مورد هزینه ها هم پخ بدین راهنماییتون کنم

بالا