• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ویژه مادربرد | Asus Maximus VII Ranger Z97 | فقط و فقط 820 تومن | 120 هزار تومن زیر قیمت بازار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
وقت بخیر

1 دستگاه مادربرد Asus Maximus VII Ranger Z97 موجوده به قیمت 820 تومن به فروش میرسد

مادربرد اکبنده و با اختلاف قیمتی 120 هزار تومنی زیر بازار کل کشور دارم میفروشم فقط هم 1 دستگاه موجوده

فایل های ضمیمه

• IMG_0104.JPG
    IMG_0104.JPG
    320.1 KB · نمایش ها: 110
  • IMG_0106.JPG
    IMG_0106.JPG
    266.7 KB · نمایش ها: 105
  • IMG_0107.JPG
    IMG_0107.JPG
    358.2 KB · نمایش ها: 99
  • IMG_0103.JPG
    IMG_0103.JPG
    221.6 KB · نمایش ها: 79

aliebrahimi04

Registered User
لایک‌ها
25
آکبند هست دیگه؟
گارانتی نداره. درسته؟
توی سایت لیون با گارانتی قیمت زده 915 هزار تومن.پس با توجه به این میشه 95 هزارتومن زیر قیمت سایت لیون.حالا تو بازار شاید ارزون تر هم پیدا شه
دیگه تخفیف نمیدید؟
اگه تخفیف میدید من خریدارم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
آکبند هست دیگه؟
گارانتی نداره. درسته؟
توی سایت لیون با گارانتی قیمت زده 915 هزار تومن.پس با توجه به این میشه 95 هزارتومن زیر قیمت سایت لیون.حالا تو بازار شاید ارزون تر هم پیدا شه
دیگه تخفیف نمیدید؟
اگه تخفیف میدید من خریدارم

وقت بخیر

اکبند اکبند

1 سال گارانتی به همراه کارت + 24 ساعت مهلت تست ( در صورتی که مشکلی پیش بیاد تماس میگیرید مادربرد میفرستیم دبی جایگزین میفرستم براتون )

همین قیمت 820 تومن برام پیدا کنید ازتون میخرم 820 که هیچ 840 میخرم , به قیمت که دارم میفروشم قانع باشید , من میتونستم این مادربرد بزارم 890 تومن بعد خریدار بیاد بگه اقا تخفیف میخوام قیمت بیارم 850 تومن کلی کیف کنه سریع بخره ! ولی از روز اول پایینترین قیمت به مشتریم دادم وگرنه قیمت کاذب دادن مثل اب خوردنه !

از مادربرد استقبال بشه برای ماه های اینده ازراک و ایسوس وارد بازار کشور میکنم با اختلاف قیمت زیاد , این مادربرد برای نمونه اوردم بنده از شرکتی که در امارات گرفتم خودشون پخش کننده محصولات ایسوس هستن مستقیم از کارخونه تغذیه میشن این دلیل قیمت پایینه اگر با وضعیت کاری بنده اشنا نیستید پیشنهاد میکنم باقی تاپیک ها رو ببینید

Last edited:

momo000000

Registered User
لایک‌ها
385
وقت بخیر

اکبند اکبند

1 سال گارانتی به همراه کارت + 24 ساعت مهلت تست ( در صورتی که مشکلی پیش بیاد تماس میگیرید مادربرد میفرستیم دبی جایگزین میفرستم براتون )

همین قیمت 820 تومن برام پیدا کنید ازتون میخرم 820 که هیچ 840 میخرم , به قیمت که دارم میفروشم قانع باشید , من میتونستم این مادربرد بزارم 890 تومن بعد خریدار بیاد بگه اقا تخفیف میخوام قیمت بیارم 850 تومن کلی کیف کنه سریع بخره ! ولی از روز اول پایینترین قیمت به مشتریم دادم وگرنه قیمت کاذب دادن مثل اب خوردنه !

از مادربرد استقبال بشه برای ماه های اینده ازراک و ایسوس وارد بازار کشور میکنم با اختلاف قیمت زیاد , این مادربرد برای نمونه اوردم بنده از شرکتی که در امارات گرفتم خودشون پخش کننده محصولات ایسوس هستن مستقیم از کارخونه تغذیه میشن این دلیل قیمت پایینه اگر با وضعیت کاری بنده اشنا نیستید پیشنهاد میکنم باقی تاپیک ها رو ببینید

کاشکی از همین اول ازراک میاوردید
خیلی بهتر بود
امیدوارم خوب بفروشید

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
کاشکی از همین اول ازراک میاوردید
خیلی بهتر بود
امیدوارم خوب بفروشید

درود بر شما

Asrock Fatal1ty Z97X Killer سفارشی برای تعدادی از بچه ها اوردم 785 تومن تعدادی هم برای مغازه دار ها اوردم ! تاپیک سفارشات واسه همینه !

پ.ن : اینجا با قیمت فوق العاده ای دارم جنس میفروشم ولی متاسفانه این جماعتی که من میبینم حقشونه جنس گرون بخرن ..... من میام به نفع بچه ها کار کنم ولی متاسفانه مصرف کننده از مغازه دار طمعش بیشتره قدر قیمت نمیدونن برای منم فرقی نداره همون جنس میدم مغازه دار که اول و اخرش خودم دوباره کالا میارم پخش میکنم تو بازار

فایل های ضمیمه

• 1 (31).jpg
    1 (31).jpg
    71 KB · نمایش ها: 42
Last edited:

hossein.deh

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام
این مادربرد Asrock Fatal1ty Z97X Killer فرقش با Asrock Fatal1ty Z87 Killer خیلی هست؟
من میخوام یکی از از این دو تا البته شاید هم Z97 Extreme4 بگیرم.
ممکنه راهنمایی کنید
ممنونم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
با سلام
این مادربرد Asrock Fatal1ty Z97X Killer فرقش با Asrock Fatal1ty Z87 Killer خیلی هست؟
من میخوام یکی از از این دو تا البته شاید هم Z97 Extreme4 بگیرم.
ممکنه راهنمایی کنید
ممنونم

وقت بخیر

مهمترین تفاوت تو چیپ هستس و باقی موارد از سایت سازنده ببینید

Asrock Fatal1ty Z97X Killer
Asrock Z97 Extreme 4

هر 2 قیمتشون 790 تومن هست

پ.ن : این ایسوس که گذاشتم از ازراک فتالیتی هم امتیاز بالاتر و عملکرد بهتری داره

benima

Registered User
لایک‌ها
64
رفیق اول بهت خسته نباشید میگم
چون معلومه کارت درسته و قیمتات هم خیلی خوب
خداوکیلی هنوز از جایی استعلام نگرفتم که ببینم قیمتت بالاست یا پایینه اما معلومه کارت درسته که به مشتری اطمینان میدی مشکل پیش بیاد تعویضم میکنی
حتما به کارت ادامه بده ای کاش امثال شماها زیاد بودن خیلی حال کردم که یکی بی منت محصولات درخواستی و برندهای معتبر رو برای ملت وارد میکنه
ای کاش ملت هم یه ذره قدر شناس باشن
خواهشا تونستی حتما مادربوردهای سری جدید ایسوس Z97 رو هم بیار طرفدار زیاد داره من خودم چند وقت دیگه بتونم هم میخرم

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
داداش برند ازراک مین حرف ای گیمینگ amdوintel چی داری؟؟؟

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
داداش برند ازراک مین حرف ای گیمینگ amdوintel چی داری؟؟؟

در حال حاضر فقط همین مین موجوده که هر جایی سرچ کنید از مدل های مشابه مثل MSI , Gigabyte , Asrock امتیاز بالاتری داره ! یه مثال بخوام بزنم کارت صدایی هست که ایسوس رو این سری نصب کرده !

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
در حال حاضر فقط همین مین موجوده که هر جایی سرچ کنید از مدل های مشابه مثل MSI , Gigabyte , Asrock امتیاز بالاتری داره ! یه مثال بخوام بزنم کارت صدایی هست که ایسوس رو این سری نصب کرده !
داداش آخرین قیمت که بخواهی بدی چنده ببینیم میتونم بخریم یا نه؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا