برگزیده های پرشین تولز

فروش پایونیر DEH-X2750UI

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام دوستان

دستگاه پخش پایونیر موجوده دستگاه پخش برای دوستمه که ماشینشون عوض کردن و ماشین جدیدشون سیستم و اینا تکمیل برا همین قصد فروش این دستگاه دارن
قابل توجه مدیران عکس با نام کاربری بزودی قرار میگیره فعلا عکس هایی که خودشون برام فرستادن میذارم

ضبط درحد نو کیفیت فوق العاده.

مدل: PIONEER CAR AUDIO DEH-X2750UI

پورت USB و ورودی AUXمجهز به رایو FMکنترل ساب ووفر و تقویت کننده MOSFETصفحه نمایش با نور پس زمینهدارای خروجی صوتی 50W x 4،

هم میخورهCD,DVD

جعبه ش پاره شده

فروش بعلت تعویض ماشین

پ .ن : فروش در سایر سایت ها هم ادامه دارد.
قیمت هم پیشنهادی و معقول باشه

IMG-20191204-WA0000.jpg
IMG-20191204-WA0001.jpg

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
400 برای شروع؟

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
سلام به نظرتون قیمت پایین نیست؟

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
ببخشید من زیاد سررشته در زمینه دستگاه پخش ندارم ولی گویا قیمت بازار بین 1100 تا 1200 باشه
بنده روی جنس‌تون نمیخام قیمت گذاری و کارشناسی کنم
اما با ۹۰۰ تومن ۶خروجی پیشرفته تر پایونیر میدن بهتون،با ۱۱۰۰ ۱۲۰۰ پخش خیلی عالی میشه خرید
یا مدل پخش رو اشتباه زدید یا مرجع قیمت گیری تون اشتباه بوده
اگر قیمت گرفتید در تاپیک درج کنید مناسب بود حتما مزاحمتون میشم

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
بنده روی جنس‌تون نمیخام قیمت گذاری و کارشناسی کنم
اما با ۹۰۰ تومن ۶خروجی پیشرفته تر پایونیر میدن بهتون،با ۱۱۰۰ ۱۲۰۰ پخش خیلی عالی میشه خرید
یا مدل پخش رو اشتباه زدید یا مرجع قیمت گیری تون اشتباه بوده
اگر قیمت گرفتید در تاپیک درج کنید مناسب بود حتما مزاحمتون میشم
مدل دقیقا همین دوست عزیز دوستان اسپرتی گفتن که نو دستگاه این قیمت و تو بازار این قیمت بفروش میرسد شاید من اشتباه کردم شاید اون دوستمون قیمت اشتباه گفتن به هر حال من نقل قول میکنم دوست عزیز البته خودم تو نت سرچ کردم این مدل ولی قیمتی نتونستم بگیرم

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
مشخصات فیزیکی:سایز پنل: 1DIN - قابلیت جدا شدن پنل
مشخصات نمایشگر:دارای صفحه نمایش
مشخصات اتصالاتی:دارای یک عدد پورت USB در قسمت جلو - پورت AUX - قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل های: اندروید ، iOS
مشخصات صوتی و تصویری:نوع دیسک قابل پذیرش: CD - دارای رادیو - کیفیت صدا: 24 بیت - بیشینه صدای خروجی: 50W x 4 - دارای خروجی مستفیم ساب ووفر - خروجی صدا: 2 جفت درگاه RCA - قابلیت پخش فرمت های: MP3 WMA WAV FLAC
مشخصات دیگر:- دارای Low Pass Filter - دارای High Pass Filt

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوستان همچنان موجود می باشد

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
با سلام
قیمت 780000 تومان در نظر گرفته شده است

امیر موسر

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
121
مدل دقیقا همین دوست عزیز دوستان اسپرتی گفتن که نو دستگاه این قیمت و تو بازار این قیمت بفروش میرسد شاید من اشتباه کردم شاید اون دوستمون قیمت اشتباه گفتن به هر حال من نقل قول میکنم دوست عزیز البته خودم تو نت سرچ کردم این مدل ولی قیمتی نتونستم بگیرم

من جسارتا عرض کنم که اون دوست اسپرتیتون اشتباه کرده احتمالا . دستگاه شما برای حدوده 5 سال قبله و توی بازار اصلا موجود نیست ، توی رنج خودش دستگاه خوبیه البته . مدل 2019 دستگاه شما دقیقا میشه مدل DEH-S1150UB ... با توجه به این مدل و اینکه دستگاتون قدیمیه و یک سری امکانات هم کمتر داره قیمت گذاری کنید .

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
من جسارتا عرض کنم که اون دوست اسپرتیتون اشتباه کرده احتمالا . دستگاه شما برای حدوده 5 سال قبله و توی بازار اصلا موجود نیست ، توی رنج خودش دستگاه خوبیه البته . مدل 2019 دستگاه شما دقیقا میشه مدل DEH-S1150UB ... با توجه به این مدل و اینکه دستگاتون قدیمیه و یک سری امکانات هم کمتر داره قیمت گذاری کنید .
درود دوست عزیز پخش برا من نیست و برا دوستمه که ایشون در جریان قیمت گیری و قیمت گذاری هستن منم اطلاعات ایشون گذاشتم چون خودم هم سرچ کردم قیمتی از این دستگاه ندیدم به ره حال اگر خریدار هستید قیمت پیشنهادیتون بفرمایید تا به دوستم بگم سپاس از شما

terayan

Registered User
لایک‌ها
25
۵۰۰ اگر راه داشت بهم پیام بدید
شماره تماس
۰۹۳۵۳۷۱۱۵۷۲

terayan

Registered User
لایک‌ها
25
توسط بنده خریداری شد