• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش چند قطعه .......................

c300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان یه عدد هارد 500 گیگی USB 3 دارم ADATA
قیمت :125 تومان همراه با گارانتی تا سال 93
و یک عدد DVB Sky Satr 2.8
قیمت : 55 تومان
جفتش رو با هم 160 میدم
همه قطعات هیچ فرقی با آک نمیکنن همه چیزش هم موجوده از کنترول و کارتون
هزینه پست هم با خودمه!

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
سلام دوست من
سه تا کیس هست که دارم برای اهداء به دومدرسه محروم در بجستان تکمیلشون می کنم.
به قطعات زیر نیاز داشتم:
مانیتور، موس، کیبورد، اسپیکر و در مرحله بعد پرینتر و اسکنر.
که شکر خدا با مرحمت دوستان مانیتورها، موس ها و کیبوردها تقریبا اهدا شدن. (برای مشاهده اهدا کنندگان به تاپیک زیر مراجعه کنید.)
اما تا الان فقط یک پیشنهاد برای اسپیکر داده شده و به همین دلیل فورا به اسپیکر نیاز دارم. لطفا اگر دارید یا می تونید جور کنید، دریغ نکنید، (منظورم فقط اهدا نیست، اگر مایل باشید ازتون می خرم.)
اگر مایل بودید می تونید اهدا کنید و اگر هم نه، لطفا در تاپیک زیر قیمت پیشنهادیتون رو اعلام کنید تا ازتون بخرم. (هرچقدر کمتر از قیمت واقعی قطعه تون اعلام کنید، شما هم تو ثواب این کار شریک می شید.)
لطفا حتما سر بزنید حتما سر بزنید:
(حداقل در بالا آمدن تاپیک می تونید کمک کنید!)
خیلی ممنونم.

c300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من
سه تا کیس هست که دارم برای اهداء به دومدرسه محروم در بجستان تکمیلشون می کنم.
به قطعات زیر نیاز داشتم:
مانیتور، موس، کیبورد، اسپیکر و در مرحله بعد پرینتر و اسکنر.
که شکر خدا با مرحمت دوستان مانیتورها، موس ها و کیبوردها تقریبا اهدا شدن. (برای مشاهده اهدا کنندگان به تاپیک زیر مراجعه کنید.)
اما تا الان فقط یک پیشنهاد برای اسپیکر داده شده و به همین دلیل فورا به اسپیکر نیاز دارم. لطفا اگر دارید یا می تونید جور کنید، دریغ نکنید، (منظورم فقط اهدا نیست، اگر مایل باشید ازتون می خرم.)
اگر مایل بودید می تونید اهدا کنید و اگر هم نه، لطفا در تاپیک زیر قیمت پیشنهادیتون رو اعلام کنید تا ازتون بخرم. (هرچقدر کمتر از قیمت واقعی قطعه تون اعلام کنید، شما هم تو ثواب این کار شریک می شید.)
لطفا حتما سر بزنید حتما سر بزنید:
(حداقل در بالا آمدن تاپیک می تونید کمک کنید!)
خیلی ممنونم.

فردا تشریف بیار با هم بریم محضر سه دونگ تاپیکو به نامت بزنم :دی

c300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاپیک می خوام چی کار عزیز؟!
اسپیکر نداری؟
ممنونم
اسپیکر برای چیته ؟ من تا زمانی که مدرسه رو تموم کردم رنگ کامپیوترو ندیدم اسپیکر رو میخوای آهنگ بندری بزاری دانش آموزا با مدیر و ناظم برای خودشون بندری برن ؟

اگه اهنگ بندری خواستی من در خدمتم:thumbsup:

benima

Registered User
لایک‌ها
64
اسپیکر برای چیته ؟ من تا زمانی که مدرسه رو تموم کردم رنگ کامپیوترو ندیدم اسپیکر رو میخوای آهنگ بندری بزاری دانش آموزا با مدیر و ناظم برای خودشون بندری برن ؟

من با این دوستمون موافقم واقعا من هم رنگ کامپیوترو تو دوران مدرسه ام ندیدم
در ضمن داداش اخه کامپیوتر حالا شده یه چیز مهم اونم برای مدرسه ای در بجستان
خیلی از مدارس تهران کامپیوتر ندارن اون موقع شما در پی کامپیوتر دار کردن مدرسه ای هستی که
فقط اون بچه ها رو میذاری تو خماری چرا که با کار کردن با کامپیوتر سر ذوق میان
تو خونه شون هم کامپیوتر میخوان داشته باشن
و پدر و مادر شرمنده بچه میشن

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026

دوست عزیز نمیشه جدی جوابمو بدید و شوخی رو بذارید کنار؟
من دیدم شما چند قطعه گذاشتید برای فروش گفتم شاید اسپیکر هم داشته باشید.
من نمی دونم شما تو مدرسه کامپیوتر دیدید یا نه اما احساس نیاز شده که داره این کار انجام میشه.
ضمنا با اسپیکر به غیر از پخش موزیک بندری کارای دیگه ای هم میشه کرد!
پ.ن: اگر مایلید می تونم پست هامو ویرایش کنم و کلا بی خیال این تاپیک بشم.
ممنونم
من با این دوستمون موافقم واقعا من هم رنگ کامپیوترو تو دوران مدرسه ام ندیدم
در ضمن داداش اخه کامپیوتر حالا شده یه چیز مهم اونم برای مدرسه ای در بجستان
خیلی از مدارس تهران کامپیوتر ندارن اون موقع شما در پی کامپیوتر دار کردن مدرسه ای هستی که
فقط اون بچه ها رو میذاری تو خماری چرا که با کار کردن با کامپیوتر سر ذوق میان
تو خونه شون هم کامپیوتر میخوان داشته باشن
و پدر و مادر شرمنده بچه میشن

بعله، خیلی ممنون از مهمون نوازی تون!
جناب شما نمی تونی بگی لازمه یا نیست، لازمه که داریم این کار رو می کنیم، شکر خدا دوستان خیلی خوب استقبال کردن و تقریبا تکمیل شدن سیستم ها. فقط مونده چندتا اسپیکر که اگر جور نشه خودم میخرم.

c300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز نمیشه جدی جوابمو بدید و شوخی رو بذارید کنار؟
من دیدم شما چند قطعه گذاشتید برای فروش گفتم شاید اسپیکر هم داشته باشید.
من نمی دونم شما تو مدرسه کامپیوتر دیدید یا نه اما احساس نیاز شده که داره این کار انجام میشه.
ضمنا با اسپیکر به غیر از پخش موزیک بندری کارای دیگه ای هم میشه کرد!
پ.ن: اگر مایلید می تونم پست هامو ویرایش کنم و کلا بی خیال این تاپیک بشم.
ممنونم
آموزشو پرورش مگه توی ایران نیست به اینا پول بده :D

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
آموزشو پرورش مگه توی ایران نیست به اینا پول بده :D

یعنی شما مدارسی که 5 پایه تو یه کلا س هستن یا زیر کپر کلاس برگزار می کنن یا ... ندیدید؟
اینجا ایران است و اکنون سنه 1391 خورشیدی
چشم ها را باید شست ...
جور دیگر باید دید ...

c300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی شما مدارسی که 5 پایه تو یه کلا س هستن یا زیر کپر کلاس برگزار می کنن یا ... ندیدید؟
چشم ها را باید شست ...
جور دیگر باید دید ...
داداش قربونت برم خیلی باحالی تو کپر برقو اینرنتهم مگه هست :D

بجستان - ویکی‌پدیا
یعنی اینا تو سال 85
۱۱٫۹۶۰
جعیت داره
اینا نفری هزار تومن هم توی جیبشون نیست ؟
این شهرم هست و فکر کنم آموزشو پرورش هم داشته باشه اگه اشتباه نکنم اینجا هم خراسان رضوی هر کجا امکانات نداشته باشه اینجا ها خوب امکانات داره :D
داداش من دو تا سیستم دارم خونه داره خاک میخوره اگه بدونستم همچین جای هست اصلا توی اینترنت نمیگفتم آبرو خودمو کشورمو ببرم خودم دندم کور میرفتم همه چیزشو ردیف میکردم اگه بشه از جیبمم خرج کنم اما خدارو شکر توی این مملکت همچین جای فقط یکی بود که امسال اونم زدن درستش کردن الحمدالله ما دیگه همچینی مشکلی نداریم اگه بود صدا و سیما مثل قبلیه تو بوق کرنا میزاشتش;)

بیخیال تو ماه رمضون دلم بد جور میخواد بیام مشهد خونه اونجا چنده؟

admiπ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
68
چشم ها را باید شست ...
جور دیگر باید دید ...

شد این مدت ما بیایم توی یه تاپیک ببینیم شما پستی نداشته باشید!!!!

الان مردم نون میخوان نه کامپیوتر

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
داداش قربونت برم خیلی باحالی تو کپر برقو اینرنتهم مگه هست :D

بجستان - ویکی‌پدیا
یعنی اینا تو سال 85
۱۱٫۹۶۰
جعیت داره
اینا نفری هزار تومن هم توی جیبشون نیست ؟
این شهرم هست و فکر کنم آموزشو پرورش هم داشته باشه اگه اشتباه نکنم اینجا هم خراسان رضوی هر کجا امکانات نداشته باشه اینجا ها خوب امکانات داره :D
داداش من دو تا سیستم دارم خونه داره خاک میخوره اگه بدونستم همچین جای هست اصلا توی اینترنت نمیگفتم آبرو خودمو کشورمو ببرم خودم دندم کور میرفتم همه چیزشو ردیف میکردم اگه بشه از جیبمم خرج کنم اما خدارو شکر توی این مملکت همچین جای فقط یکی بود که امسال اونم زدن درستش کردن الحمدالله ما دیگه همچینی مشکلی نداریم اگه بود صدا و سیما مثل قبلیه تو بوق کرنا میزاشتش;)

بیخیال تو ماه رمضون دلم بد جور میخواد بیام مشهد خونه اونجا چنده؟
دوست عزیز من
قسمت قسمت میگم که چیزی از قلم نیوفته:
درمورد کپر و ...:
منظورم این بود که اینکه زیر نظر آموزش و پرورش هستن دلیل نمیشه که محروم نباشن و یا نیاز نداشته باشن. اون مثال رو هم برای روشن شدن این قضیه زدم، این جایی که این سیستم ها می خواد اهدا بشه برق داره! منتهی تو ایران اونطور که سزاوار هست به امر آموزش بها و بودجه داده نمیشه. اینکه گفتم نیازه دلیل نمیشه که اون مدرسه کلا کامپیوتر نداره، ممکنه باز هم نیاز داشته باشه و این باعث شده که من این کار رو شروع کنم.
در مورد جمعیت بجستان و هزار تومان:
اگر از قسمت هایی مرفه نشین شهر کمی دور بشیم حتما رنگ و بوی فقر رو خواهیم دید، بلکه می تونیم اونو با ذره ذره وجودمون لمس کنیم!!! تو همون تهرون کسایی هستن که شبا کنار خیابونا رو کارتون می خوابن و ... تو هر شهری این قضیه هست.
اینکه میگن سواره از پیاده خبر نداره هم همینه.
منظورم اینه که محرومیت تو همه جا پیدا میشه، بجستان که سهله، تو تهران هم فراوونه.
در مورد آبروریزی:
اینکه یه محرومیتی مشخص بشه و در جهت رفعش تلاش بشه آبرو ریزی نیست، آبروریزی اینه که اون محرومیت کتمان بشه و یا حتی مانع رفع شدنش بشیم!
درمورد از جیب خرج کردن:
بله، این هم ایده ای هست و خوبه اما من از زاویه دیگه ای نگاه می کنم. روایتی هست که میگه «حوائج الناس الیک من نعم الله» به معنی «نیازهای مردم به سمت تو از نعمت های الهی است.» من رفع این محرومیت رو یک نیاز مردم می بینم و تلاش درجهت رفع اون رو نعمت. برای همین آگهی دادم تا دوستان دیگه هم از این نعمت بهره ببرند که به حمد و ثنای خدای کریم خیلی خوب و دور از انتظار استقبال شد، می تونید تو تاپیک ببینید، حتی بعد از اینکه قطعات تکمیل شد باز هم پیشنهاد اهدا میدن دوستان نیکوکار.
در مورد صدا و سیما:
صدا و سیما رو هم که کلا بی خیال! از دیدگاه صدا و سیما ایران مدینه فاضله هست و مشکلی نداره، اگر هم احیانا هر صد هزار سال یه مشکل خیلی جزئی پیش میاد دست اجانب در کاره و مسئولین عزیز هم بی تقصیر. آقا دست رو دلم نذار ...
سخن پایانی:
به لطف خدا و توجه دوستان سیستم ها تکمیل شدن و دیگه برای این مورد نیازی به اهدا نیست.
شد این مدت ما بیایم توی یه تاپیک ببینیم شما پستی نداشته باشید!!!!

الان مردم نون میخوان نه کامپیوتر
خیلی ممنونم از لطف شما دوست عزیز
مردمی هم هستن که نون می خوان و باید در جهت نیاز اونها هم تلاش کرد اما این دلیل نمیشه که نیاز های دیگه شون رو نادیده گرفت.
موفق باشید

نکته مهم:
استارتر عزیز!
از اینکه این بحث ها در تاپیک شما مطرح شد متاسفم، اگر مایل باشید، به بنده اطلاع بدید تا تمام پست هامو ویرایش و پاک کنم. شما صاحب اختیار این تاپیک هستید.
من اول فقط یه آگهی اینجا زدم که علاوه بر کمک به بالا آمدن تاپیک شما، باعث آگاه شدن دوستان از این قضیه میشد. از صبر و بردباری شما سپاسگذارم.

c300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من
قسمت قسمت میگم که چیزی از قلم نیوفته:
درمورد کپر و ...:
منظورم این بود که اینکه زیر نظر آموزش و پرورش هستن دلیل نمیشه که محروم نباشن و یا نیاز نداشته باشن. اون مثال رو هم برای روشن شدن این قضیه زدم، این جایی که این سیستم ها می خواد اهدا بشه برق داره! منتهی تو ایران اونطور که سزاوار هست به امر آموزش بها و بودجه داده نمیشه. اینکه گفتم نیازه دلیل نمیشه که اون مدرسه کلا کامپیوتر نداره، ممکنه باز هم نیاز داشته باشه و این باعث شده که من این کار رو شروع کنم.
در مورد جمعیت بجستان و هزار تومان:
اگر از قسمت هایی مرفه نشین شهر کمی دور بشیم حتما رنگ و بوی فقر رو خواهیم دید، بلکه می تونیم اونو با ذره ذره وجودمون لمس کنیم!!! تو همون تهرون کسایی هستن که شبا کنار خیابونا رو کارتون می خوابن و ... تو هر شهری این قضیه هست.
اینکه میگن سواره از پیاده خبر نداره هم همینه.
منظورم اینه که محرومیت تو همه جا پیدا میشه، بجستان که سهله، تو تهران هم فراوونه.
در مورد آبروریزی:
اینکه یه محرومیتی مشخص بشه و در جهت رفعش تلاش بشه آبرو ریزی نیست، آبروریزی اینه که اون محرومیت کتمان بشه و یا حتی مانع رفع شدنش بشیم!
درمورد از جیب خرج کردن:
بله، این هم ایده ای هست و خوبه اما من از زاویه دیگه ای نگاه می کنم. روایتی هست که میگه «حوائج الناس الیک من نعم الله» به معنی «نیازهای مردم به سمت تو از نعمت های الهی است.» من رفع این محرومیت رو یک نیاز مردم می بینم و تلاش درجهت رفع اون رو نعمت. برای همین آگهی دادم تا دوستان دیگه هم از این نعمت بهره ببرند که به حمد و ثنای خدای کریم خیلی خوب و دور از انتظار استقبال شد، می تونید تو تاپیک ببینید، حتی بعد از اینکه قطعات تکمیل شد باز هم پیشنهاد اهدا میدن دوستان نیکوکار.
در مورد صدا و سیما:
صدا و سیما رو هم که کلا بی خیال! از دیدگاه صدا و سیما ایران مدینه فاضله هست و مشکلی نداره، اگر هم احیانا هر صد هزار سال یه مشکل خیلی جزئی پیش میاد دست اجانب در کاره و مسئولین عزیز هم بی تقصیر. آقا دست رو دلم نذار ...
سخن پایانی:
به لطف خدا و توجه دوستان سیستم ها تکمیل شدن و دیگه برای این مورد نیازی به اهدا نیست.

.

حالا کامپیوترو میخوای چند تومن بفروشی :دی

xftm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قیمت عالیه

essi 7970

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
July 15th, 2012, 09:37 PM