• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش گیتار اکس باکس + کینکت + ۳ بازی اوریجینال + هدیه کاملا نو

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
سلام دوستان.
به علت اینکه از ۲۰ روز دیگه کنکوری میشم و اکس باکس که مال داداش کوچیکمه و نمیتونم بفروشمش، قصد دارم گیتارم رو با کینکت + ۳ تا بازی اوریجینال بفروشم.
ابتدا اجازه بدید چند نکته رو ذکر کنم:
۱- خداییش کینکت کاملا نو یعنی کاملا نو هست٬ شما اگر ذره ای خش روی لنز، بدنه پیدا کردید پس میگیرمش + بازی ها دستتون بمونه!
۲- گیتار به تمیزی کینکت نیست، (یعنی برچسب های روش مثلا به مرور زمان کنده شده و مثلا ردشون مونده اما اون هم خش و مش نداره) ولی ذره ای گیر نداره دکمه هاش!
۳- دوستان مشهدی میتونند در صورت تمایل بریم پیش آقا قاسم (MB Empire ) که خداییش شاید حرفه ای ترین شخص در شرق کشور (یا در ایران) باشه در زمینه اکس باکس و ایشون خودشون قیمت من رو تایید یا رد کنند و قیمت بدهند و تستش کنند.
۴- دوستان غیر مشهدی (مثلا تهران) مهلت تست ۲۴ ساعت دارند (اما اول واریز سپس ارسال هست) (با تیپاکس میفرستم)
۵- دوستانی که در اکس باکس لایو هستند من رو میشناسند (مانند آقا بهزاد گل که اینجا هستن) The FamousS One که گیمرتگ های قدیمم No1 l ReFLeX l , DSO Noble6 , Amirgmmsssss , Happytippyhoppy , SOT NOBLE , Noble Pr0 Team , و ... بوده و زمانی کسی بودیم برای خودمون.
۶- عزیران میتونند برند به سایت اکس باکس، قسمت Ambassadors و گیمر تگ کنونی من :‌The FamousS One رو سرچ کنند وببیند تنها امبسدر ایران از طرف اکس باکس هستم و لولم ۶ هست.
۷- قیمت ها رو کمتر نمیکنم (اگر خریدار هستید زنگ بزنید باز هم راه میایم)‌اما توقع تخفیف چندانی نداشته باشید زیرا اولا دارید جنس بسیار تمیز میگیرید + خریدار داره بین دوستانم با مبلغ کمتر!‌اما به دوست نمیفروشم که خب مسائل رو در بایستی و اینا پیش میاد و تخفیف و ....
۸- چیز هایی که برای فروش گذاشتم
  1. کینکت کاملا نو و تمیز + بازی اوریجینالش
  2. گیتار گیتار هیرو
  3. ۲ تا بازی اوریجینال دیگه
  4. بیش از ۲۰ بازی مخصوص کینکت (برنر مکس + قاب ، عکس
  5. کینکت(همراه با بازیش) و گیتار به فروش رفت.
  6. هنوز ۲ تا بازی اوریجینال برای فروش هست
  7. Home Front و Call of Duty : Black OPS
  8. قیمت های پشنهادی لطفا.
  9. تصاویر کینکت و گیتار حذف و تصویر بازی ها آپ شد.IMG_0675.jpg

Last edited:

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
Updated.
دوستان عزیز مطمئن باشید بهترین انتخابتون این خواهد بود و در صورت خرید پک کامل، یک پک سرگرمی عظیم رو به اتاقتون میارید. لطف کنید هنگام امتحانات ازش استفاده نکنید که امکان تجدید شدن وجود خواهد داشت.
سرگرم شدن شما رو من تضمین میکنم!‌اگر پول هم برای خریدش کم دارید سریعا برید از کسی قرض بگیرید و دست به خرید این مجموعه (گیتار + کینکت و بازی ها) بزنید و مطمئن باشید حتی پس از تفریح و استفاده خودتون خواهید توانست با قیمت بالاتر اون ها رو بفروشید و نزدیک ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزارتومان سود ببرید!
در ضمن به خریدار یک تخفیف ۵ الی ۱۰ درصدی در هنگام عرضه XBOX ONE و وارد کردنش به کشور توسط شرکت پدرم داده خواهد شد. (اگر ۵۰۰ دلار باشه، قیمت در ایران نزدیک به ۲ میلیون و ۵۰۰ تا ۳ میلیون خواهد بود که ما نهایتا به شما ۲۵۰۰ خواهیم داد.)
شما مجبور به خرید این پک کامل هستید اگر میخواهید در ماه های آینده سود بیشتری رو در فروش همین پک ببرید!
تخفیف هم خورد!
مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد!

oblomof

Registered User
لایک‌ها
142
قیمت آخر همین هست ؟ کینکت رو تنها نمیفروشید ؟

ghost 666

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
119
داداش شما بازیا رو از کجای مشهد میخری 10 تومن ؟؟؟؟
مگه اینکه بری پیش وحید بنداز :D
الان من برنر مکس و با قاب و چاپ رو دیسک از پیکسل میگیرم 6 تازه وقتی که زیاد بگیری 5 یا حتی 4.5 حساب میکنه

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
از قاسم آقا ( ام بي) تو خيام. شايد حرفه اي ترين شخص در مشهد باشن. كيفيت ديسك هاشون خب بسيار بالاتر از پيكسل و گيم ديپات هست.

ghost 666

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
119
از قاسم آقا ( ام بي) تو خيام. شايد حرفه اي ترين شخص در مشهد باشن. كيفيت ديسك هاشون خب بسيار بالاتر از پيكسل و گيم ديپات هست.
تا به حال نشنیده بودم :blink:
اگه ممکنه آدرسشو برام پ.خ کنید برم ببینم

abbas_kaveh

Registered User
لایک‌ها
3
کینکت جعبه هم داره؟اگه جدا میفروشین من خریدارم

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
بله داره. كامل كامل هست و با نو هيچ تفاوتي نداره. جدا منظورتون بدون بازي اوريجينال هست؟!

abbas_kaveh

Registered User
لایک‌ها
3
آقا قیمت کینکت +بازی اورجینال+بازی کپی چند تموم میشه و بازی اورینال چند تا داره؟

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67

تخفیف!!!
به این قیمت واقعا هیچ کجا همچین کیفیتی رو پیدا نمیکنید!!!

**کینکت + گیتار + بازی های اورجینال = ۵۶۰ !!!!پک بازی های گیتار هیرو + کینکت رایگان تقدیم میشه‌!‌یعنی بیش از ۲۰۰ هزارتومان سود نسب به خرید تنهایی!
**کینکت + گیتار = ۳۰۰ + ۱۸۰ = ۴۴۰ که میدم ۴۶۰ + تمام بازی های کپی اشانتیون!!!!

کینکت تنها : ۲۸۰!!!!!
گیتار تنها:‌۱۶۰ !!!!
۲ بازی اوریجینال با هم : ۱۴۰ !!!!
قیمت فوق العاده هست!!!!

nima971

Registered User
لایک‌ها
154
کینکت 225 با کارتن و بازی

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
متاسفم، با این قیمت نمیفروشم! با این قیمت شاید یه کینکت که موتورش درست کار نکنه و سنسورش هم تشخیص خوبی نده گیر بیارید. به نظرم ۲۸۰ بسیار قیمت مناسبی هست!‌

Amirjames

Registered User
لایک‌ها
67
آپدیت !‌!‌!‌!‌!‌
باکس کامل هست +‌بازیش هست . قیمت مقطوع.
نیازی به فروشش هم ندارم، فروش نرفت فدای سرم :)

بالا