• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش یک دستگاه psp2000 با کیف اصل و 1 ماه کارکرد مفید (در حد آکبند)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyar77gh

Registered User
لایک‌ها
19
با سلام ،

بنده یک دستگاه PSP 2000 کپی خور ثابت (یعنی پس از اتمام باتری، بازی ها حذف نمیشوند !) برای فروش دارم که در اصل 4 ماه پیش خریدمش( در اواخر بهمن) ولی در کل 1 ماه ازش استفاده شده اونم نه به طور پی در پی به طوری که شما هیچ فرقی با یک پی اس پی نو در آن نمیبینید !

یک کیف اوریجینال و یک بازی اصل UMD (بازی G-Force) هم براش دارم که اون ها رو هم با خود پی اس پی میفروشم و قیمتی که میدم همه این ها با همه پس به قیمت دستگاه اضافه نمیشن !

دستگاه ذکر شده ، از لحاظ سخت افزاری در جلو، عقب، و کنار های دستگاه هیچ خط و خشی نداره (حتی یه خط ریز) . و دلیلش هم اینه که این دستگاه توی این 4 ماه 3 ماه توی جعبش بوده و شاید استفاده من از اون حتی کمتر از یک ماه هم باشه .

تنها مشکلی که این دستگاه داره اینه که فقط 30 دقیقه زودتر از حالت عادی باتری تموم میکنه و اونم در بازی ها سنگین ! که اون هم خیلی مهم نیست ولی به خاطر اون از قیمت دستگاه کم کردم و در این باره بحث نکنید !

این PSP دارای یک کارت حافظه 4 گیگ هست که در اون بازی وجود داره و در موقع خرید میتونید بگید که بازی هاش باشه یا نباشه (در قبال بازی های درون کارت حافظه مبلغی گرفته نمیشه ولی در قبال اون بازی اوریجینال UMD چرا ! )

عکس های دستگاه رو هم در پست میذارم تا به نو در حد آکبند بودن آن پی ببرید ! اگر هم خواستید اعلام کنید تا عکس کیف اوریجینالش رو هم بذارم .

قیمت این دستگاه در حال حاضر در جمهوری حدود 450 هزار تومن هست (عموی بنده خودش فروشنده کنسوله اونجا) و وقتی پی اس پی خودمو بهش نشون دادم گفتش خود دستگاه رو حدود 400 هزار تومن بفروشیش خوبه . ولی من یه کم ارزون ترش کردم :

قیمت این دستگاه PSP2000 کپی خور ثابت + یک کیف اوریجینال به ارزش 50 هزار تومن + یک بازی UMD اصل به ارزش 40 هزار تومن شده 400 هزار تومن !

توجه داشته باشین که هزینه ارسال رایگان است !

لینک عکس ها :

..... ..... .....

علیرضـا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
280
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۲۴ ساعت آینده نسبت به اصلاح پست اوّل مطابق قوانین بازارچه اقدام نمایید:
گذاشتن عکس از کالا به همراه گذاردن کاغذ سفید در پس زمینه و یا کادر دوربین و نوشتن موارد : (نام کاربری – نشانی انجمن – تاریخ) با خودکار یا ماژیک

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا