• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش دوربین Sony NEX3 + Adaptor M39 + Industar 61 و رم16 (500هزار)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خب یه دوربین نکس3 دارم که میخوام ردش کنم! کلیه وسایل تو جعبه اش بجز لنز هم موجوده (به اضافه یه رم 4گیگ سونی) و خود دوربینم کاملا سلامته!کسایی که منوال باز هستند میدونن چقدر ازش این دوربین های نکس برای استفاده با لنز منوال بالاست (چون فوکوس پیکینگ هم داره)
دوربین از نظر ظاهری هم تمیزه بحز یه ذره فر رفتگی تو پلاتیک بالای فلش و یه ذره خط و خش دور مانت! ال سی دیشم تمیزه و لایه ضد نور روشم سالمه سالمه!
لنز روش یه لنز معروف روسیه با مانت M39 که با تبدیل بهش زدم! 50 اف 2.8 ائه!
یه مموری 16 گیگ U1 میکرو با خشاب هم روش میدم و یه مموری 4گیگ سونی MS هم روش داره!

قیمت فروش 500 هزار تومان !

Last edited:

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
سلام وحید جان
آقا یه لنز خوب بخوام واسه استفاده خونگی واسش پیدا کنم، چی بگیرم و چند برام در میاد؟
ممنون :)

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391
سلام . مخلصیم آقا.
لنز 44mm هلیوس که معمولا روی دوربین های زنیت 122 هست چطور میشه به نظرت . البته هم برای عکاسی و هم برای فیلمبرداری.
در ضمن تبدیلش به M42 فک میکنی چند باشه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام . مخلصیم آقا.
لنز 44mm هلیوس که معمولا روی دوربین های زنیت 122 هست چطور میشه به نظرت . البته هم برای عکاسی و هم برای فیلمبرداری.
در ضمن تبدیلش به M42 فک میکنی چند باشه
سلام.. برادر من خودم با تبدیل پیچی از این استفاده کردم! فق العاده عالی بود! در ضمن تبدیلشم اینجا یکم گرون میدن ولی از چین بخری زیر 30 تومن برات میوفته! اگر تعداد بخری که حتی ارزونتر! کلا این دوربین برای استفاده زا لنز منوال بهترین گزینه است چون همه تبدیل هاش تو بازار و تو چین موجوده و هیچکدوم هم المنت اپتیکی اضافه نداره!

سلام وحید جان
آقا یه لنز خوب بخوام واسه استفاده خونگی واسش پیدا کنم، چی بگیرم و چند برام در میاد؟
ممنون :)
چطوری برادر.. کیف احوالک.. حاجی اصلا این قابلی نداره شما سوت بزنی ما تقدیم میکنیم;) لنزم براش پیدا نمیکنی! اگر باشه حدود 300 اینا میفروشن که ارزششو نداره! مگر بخوای منوال روش استفاده کنی!

mmeessii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
استاد این الان بدون لنز عکس میندازه؟
کمترین قیمت لنز برای مصرف خانگی چقدره؟

oral_82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.تلفنتو بده
09395960196 مجید

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
استاد این الان بدون لنز عکس میندازه؟
کمترین قیمت لنز برای مصرف خانگی چقدره؟
بدون لنز که نمیندازه ولی میتونی لنز منوال استفاده کین اگر دنبال کم کردن هزینه باشی! مثلا من خودم روش یه لنز 50 اف 2.8 روسی کامپکت گذاشتم با تبدیل و استفاده میکنم! بخوای لنز کیتشو بخری حدود 300 تومن هزینه داره!

saam2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگر هنوز موجوده قیمت آخرتون رو پخ کنید . ممنون

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
بقیه ی لنزهای منوال پیچی هم با همین آداپتور بهش میخورن ؟
مثلا ژوپیتر 135 میلیمتری

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بقیه ی لنزهای منوال پیچی هم با همین آداپتور بهش میخورن ؟
مثلا ژوپیتر 135 میلیمتری
تمام لنز های کره زمین با تبدیل بهش میخورن! من الان تبدیل پیچی ندارم وگرنه میذاشتم روش! اگر کسی خریدار باشه بعد از عید یه تبدیل پیچی رایگان بهش میدم!

• Like
Reactions: poq

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
نه منظورم با همین آداپتوری که الان روشه بود . نه با تبدیلای دیگه.
من چند وقته قصد خرید دارم ولی دوربین خودمو کسی نمیخره دستم آزاد شه . یه kiss x5 دارم با آک فرق نداره گذاشتم 1300 همه زنگ میزنن میگن گرون گذاشتی.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
نه منظورم با همین آداپتوری که الان روشه بود . نه با تبدیلای دیگه.
من چند وقته قصد خرید دارم ولی دوربین خودمو کسی نمیخره دستم آزاد شه . یه kiss x5 دارم با آک فرق نداره گذاشتم 1300 همه زنگ میزنن میگن گرون گذاشتی.
نه این اداپتور برای لنزهای گرون لایکا و لنزهای رنج فیندر های روی طراحی شده برای پیچی معمولی بدرد نمیخوره!

بالا