• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش 1 عدد سی پی یو Try سوکت775 اینتل 3.4Gh با کش 4Mb

sepehr6969

Registered User
لایک‌ها
7
با سلام خدمت برو بچ پی تی
آقا ما 1 عدد سی پی یو اینتل مدل (945) 3.4 با کش 4 مگ سوکت 775 Try داریم برا فروش اینم لینکش http://ark.intel.com/products/27520/Intel-Pentium-D-Processor-945-4M-Cache-3_40-GHz-800-MHz-FSB?wapkw=pentium%20945]ARK | Intel
علت فروش : میخوام کواد بخرم
قیمت 60
هزینه ارسال با خریدار (برای برو بچ شهرستان)
عجله ای برا فروش هم ندارم چون هنوز CPU جدید خریداری نشده

فایل های ضمیمه

• cpu.jpg
    cpu.jpg
    507.8 KB · نمایش ها: 157
Last edited:

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
لینک بزارید بیزحمت.

derakulla

Registered User
لایک‌ها
123
اگر کمتر راه داشت خبر بدین

goodmanr

Registered User
لایک‌ها
44
.....................

Last edited:

sepehr6969

Registered User
لایک‌ها
7
یه نگا کنین بد نیست:
................

شما ارزونتر ندین کسی از شما نمیخره
خب نگاه کردیم .ماه هم که نگفتیم 170 گفتیم 70 شما بخر باشی تخفیف هم میگیری در ضمن لزومی نداشت لینک این تاپیک رو توی تاپیک من بذاری میتونستی پیام خصوصی بدی و من رو مطلع کنی :hmm:

اگر کمتر راه داشت خبر بدین
براتون پخ کردم

Last edited:

goodmanr

Registered User
لایک‌ها
44
خب نگاه کردیم .ماه هم که نگفتیم 170 گفتیم 70 شما بخر باشی تخفیف هم میگیری در ضمن لزومی نداشت لینک این تاپیک رو توی تاپیک من بذاری میتونستی پیام خصوصی بدی و من رو مطلع کنی :hmm:

براتون پخ کردم

دوسته عزیز.. هدف من راهنمایی شما بود
تایپیک فوق اولین تایپیک تو انجمن فروش هست و فکر نمی کنم از دید کسی پنهون مونده باشه
بازم اگه پستم ناراحتتون کرده... بفرمائید تا ویرایشش کنم

جناب کارت کاملا اشتباه بودددد.

دوسته عزیز شما به جای وکیل مدافعی و دخالت بیجا بهتر هست کمی صداقت تو کاراتون باشه تا امتیاز منفی از دوستان نگیرین
(الان منم مثله شما بدون اینکه در جریان کامل باشم به قاضی رفتم... به نظرت درسته؟؟؟)

sepehr6969

Registered User
لایک‌ها
7
دوسته عزیز.. هدف من راهنمایی شما بود
تایپیک فوق اولین تایپیک تو انجمن فروش هست و فکر نمی کنم از دید کسی پنهون مونده باشه
بازم اگه پستم ناراحتتون کرده... بفرمائید تا ویرایشش کنم
همنطور که تو پست قبل گفتم شما اگه میخواستی راهنمایی کنی توی پیام خصوصی می تونستی عنوان کنی من هم وظیفه میدونستم که از شما تشکر کنم ولی اینکه توی تاپیک لینک بذاری خراب کردن بازاره . اینکه این تاپیکی که شما ازش لینک گذاشتی از دید همه پنهون هست یا نه نظر شخصی شماست چون من تا الان 2 تا سی پی یو خریدم و این تاپیک رو اصلا ندیدیم . از همه اینها گذشته یکی دوست داره مالشو مفت بده یکی گرون مال بد و گرون بیخ ریشه صاحبشه.
درخصوص این دوستمون که گفت کارشما اشتباه بوده ایشون هم خواسته شما رو راهنمایی کنه ولی گویا شما پست ایشون رو نوعی توهین قلمداد کردید. از قدیم گفتن حرف حساب از دهن بچه 2 ساله هم در اومد باید قبول کنی چه برسه به آدم بالغی که به قول شما امتیاز منفی هم داره.

برو بالا

Last edited:

goodmanr

Registered User
لایک‌ها
44
همنطور که تو پست قبل گفتم شما اگه میخواستی راهنمایی کنی توی پیام خصوصی می تونستی عنوان کنی من هم وظیفه میدونستم که از شما تشکر کنم ولی اینکه توی تاپیک لینک بذاری خراب کردن بازاره . اینکه این تاپیکی که شما ازش لینک گذاشتی از دید همه پنهون هست یا نه نظر شخصی شماست چون من تا الان 2 تا سی پی یو خریدم و این تاپیک رو اصلا ندیدیم . از همه اینها گذشته یکی دوست داره مالشو مفت بده یکی گرون مال بد و گرون بیخ ریشه صاحبشه.
درخصوص این دوستمون که گفت کارشما اشتباه بوده ایشون هم خواسته شما رو راهنمایی کنه ولی گویا شما پست ایشون رو نوعی توهین قلمداد کردید. از قدیم گفتن حرف حساب از دهن بچه 2 ساله هم در اومد باید قبول کنی چه برسه به آدم بالغی که به قول شما امتیاز منفی هم داره.

برو بالا

پست ویرایش شد....
شما اگه تو این انجمن خرید و فروش می کنین وتا الان تایپیک 55 صفحه ای حمید آقا رو ندیدین ... پس معلومه که خیلی آشتایی با این انجمن ندارین
بنده بعنوان یک دوست و خریدار اون پست رو برای راهنمایی شما زدم .... هکذا شما دوست دارین کالاتونو به n تومن بفروشین .... باز خودتون می دونین شما بعنوان فروشنده مایلین هر قیمتی رو کالاتون بزارین... بقوله خودتون ماله بد و گرون بیخ گوش صاحبشه
اگرم فکر می کنین با قیمت فروختن کالاتون بازارتونم خراب میشه... سخت در اشتباهین
ظاهراً هم بدتون نمی یاد با بحث تایپکتون بالا بمون....
و الا بقوله خودتون یه پیام خصوصی به من می دادین و می گفتین که پستمو ویرایش کنم و منم اینکارو می کردم
موفق باشین

pinar

Registered User
لایک‌ها
369
سلام
با احتساب هزینه ارسال 60 ت خریدارم

sepehr6969

Registered User
لایک‌ها
7
فروخته شد به دوست عزیزمون pinar