• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش 28 مادربرد 775 خراب (قابل تعمیر و دست نخورده)

علی علی دادی

Registered User
لایک‌ها
58
سلام.وقت بخیر خدمت کاربران گل پرشین تولز.
28 تا مادربرد 775 با رم ddr 2 دارم که حقیقتا حوصله تعمیرشون ندارم.بیشتر تعمیر مادربرد لپ تاپ انجام میدم.
این مادربرد ها برای تعمیرکارن خوبه.هم میتونن ازشون قطعه بر دارن و هم درستشون کنن و هر کدوم رو با قیمت حد اقل 90 تومن بفروشن.15 مادربرد رو ازشون درست کنن میشه حدود 1/500/000..هر مادربرد هم بین 50 تا 60 تومن قطعه سالم برای بر داشتن دارن.اکثرا هم بایوس خالی کردن.98 درصدشون دست نخورده هستن.
پ/ن : تمامی 28 عدد مادربرد رو یکجا میفروشم پس لطفا تقاضای خرید تکی یا چند تایی نکنید.با تشکر

شماره تماس :
0307 975 0916
علی علی دادی

لینک دانلود عکس تمامی مادربرد ها در یک فایل زیپ با حجم 3 مگ

http://s4.picofile.com/file/8168571984/mb_alidadi.zip.html

29.jpg

علی علی دادی

Registered User
لایک‌ها
58
قیمت پایه 28 مین برد 399 تومن فروش به بالاترین پیشنهاد

علی علی دادی

Registered User
لایک‌ها
58
چه کسی پست های منو پاک کرده؟؟!!!چرا از کلاه بردار طرفداری میکنید و نمیزارید تا همه بشناستشون؟؟؟امیر تقی زاده بی وجود کم ضرر به من نزده.

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
دوست عزیز توهین نکنید دیروز همه پست های توهینت همه پاک شد و امتیاز منفی که بیجهت به بنده داده بودید پاک شده و شما دوباره این کارو کردید زشته چه علتی داره کار شما
یه معامله بود که خوب نبوده مگه بنده چه گناهی کردم بجز اینکه یه امتیاز مثبت هم به جنایعالی دادم

علی علی دادی

Registered User
لایک‌ها
58
خداوند اگه شما داری راست میگی داغ بچمو ببینم وگرنه داغ بچتو ببینی.دست بردارت نیستم.الان بدون اطلاع من این مادربرد هارو پس فرستادی 60 هزار تومان هزینه باربریش میشه گفتی میدمش اما کلک بود.!!

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
دلیل پس فرستادن برای چندمین بار عنوان میکنم کالایی که برای فروش گذاشته میشه با توضیح در مورد کالا باید یکی باشه بنده پول شما رو که نخوردم جنسی که فرستاده بودید با شرح کالا ها یکی نبود و بنده پس فرستادم و علاوه بر جنس های فوق یه مین بورد ddr2 و یه گراف 64 بیت بجای 128 بیت و دو تا رم سوخته هم فرستادید که بنده برای سه قلم کالا 250 تومن بشما پرداخت کردم . اگه بنده قصد کلاهبرداری داشتم پول اونارو نمیدادم ولی مین بوردا مشکل داشتن و برگردونده شدن والسلام من که بزور نباید جس شمار و بردارم .
و این همه توهین به من کردید نمیدونم مدیرا چرا جلوی شما رو نمیگیرن

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
چرا من تو همه معاملاتم با کسی مشکل نداشتم فقط با شما دارم
امتیاز منفی دادنتم بی ادبانه هست اصلا بویی از ادب و فرهنگ نبردی

علی علی دادی

Registered User
لایک‌ها
58
ادب و فرهنگ رو باید از شما یاد بگیرم.تمام مادربرد هارو واسه یکی از مدیرها میفرستم تا چک کنن تا دوروغ شما و کلاهبرداری شما مشخص بشه بعد اونا باید تصمیم بگیرن تا با شما شیاد چه برخوردی کنن.

علی علی دادی

Registered User
لایک‌ها
58
یعنی چی میگی کالاهایی که بنده برای تو فرستادم یکی نبودن؟وقتی که رسیدن دستت اون تو نبودی زنگ زدی و تشکر کردیو گفتی دو الی سه روز دیگه پول واست میفرستم و الان پول دستت نیست چون از بچه های سایت خرید کردی؟؟؟!!!قسم بخور.به الله اکبر یک کلمه این حرفام دوروغ نیست و به الله اکبر جنابعالی سر بنده کلاه برداری کردی و ضرر بهم زدی که این پنبه رو از گوشت در بیار که گذشت میکنم.

بالا